Forum Budowlane » Projektowanie i aranżacja wnętrz

firmy projektujące wnętrza, co sądzicie?

    • 4 wpisy
    29 kwietnia 2015 09:41:38 CEST

    Ja uważam, że to ciekawy pomysł, szczególnie jak ktoś zupełnie nie ma pomysłu na wystrój wnętrza lub po prostu chce skonkretyzować swoją wizję. Ja na przykład mam bardzo nieustawne pomieszczenia w moim niewielkim mieszkanku i potrzebowałam pomocy, aby roziązać to jakoś z głową. I naprawdę nie żałuję, bo znalazłam super firmę Lokalovnia. Pomagały mi 2 młode panie, które naprawdę miały dużo cierpliwości i pomysły, na które sama bym w życiu nie wpadła! 

    • 2 wpisy
    18 maja 2015 14:30:14 CEST

    Nie każdego jednak stać na specjalistę. Ja używam darmowego programu hausor(kropka)com, w którym można łatwo narysować rzut odpowiadający rzeczywistym wymiarom i umieścić meble o wybranych parametrach. Inspiracji i mebli szukam w internecie, na targach staroci itp., a później sprawdzam możliwe ułożenia w , na moim obrysie. Potrzeba trochę czasu i chęci, ale można osiągnąć fajne efekty :).


    Ten wpis został zmieniony przez Jona w 18 maja 2015 14:51:26 CEST"
  • 11 czerwca 2015 12:46:41 CEST
    Myślę, że niektórzy projektanci są naprawdę świetni w tym co robią. Mam kuchnię zaprojektowaną przez studio Kurpas z Łazisk Górnych i nie zamieniłbym jej na żadną inną. Pięknie się prezentuje a do tego jest wygodna i pojemna.
    • 23 wpisy
    8 października 2015 23:34:22 CEST

    Uważam, że czasem lepiej nająć taką firmę, która wykona projekt profesjonalnie za nas. Szczególnie, gdy nie mamy pomysłu, czasu lub zwyczajnie chcemy, by wnętrze było ładnie i dobrze zaprojektowane. Polecam jeżeli chodzi o studia projektowe, ponieważ przykładają się do tego, co robią i mają doskonały kontakt z klientem.

    • 23 wpisy
    8 października 2015 23:34:36 CEST

    Uważam, że czasem lepiej nająć taką firmę, która wykona projekt profesjonalnie za nas. Szczególnie, gdy nie mamy pomysłu, czasu lub zwyczajnie chcemy, by wnętrze było ładnie i dobrze zaprojektowane. Polecam jeżeli chodzi o studia projektowe, ponieważ przykładają się do tego, co robią i mają doskonały kontakt z klientem.

    • 23 wpisy
    8 października 2015 23:34:48 CEST

    Uważam, że czasem lepiej nająć taką firmę, która wykona projekt profesjonalnie za nas. Szczególnie, gdy nie mamy pomysłu, czasu lub zwyczajnie chcemy, by wnętrze było ładnie i dobrze zaprojektowane. Polecam jeżeli chodzi o studia projektowe, ponieważ przykładają się do tego, co robią i mają doskonały kontakt z klientem.

    • 23 wpisy
    8 października 2015 23:35:01 CEST

    Uważam, że czasem lepiej nająć taką firmę, która wykona projekt profesjonalnie za nas. Szczególnie, gdy nie mamy pomysłu, czasu lub zwyczajnie chcemy, by wnętrze było ładnie i dobrze zaprojektowane. Polecam jeżeli chodzi o studia projektowe, ponieważ przykładają się do tego, co robią i mają doskonały kontakt z klientem.

    • 23 wpisy
    8 października 2015 23:35:05 CEST

    Uważam, że czasem lepiej nająć taką firmę, która wykona projekt profesjonalnie za nas. Szczególnie, gdy nie mamy pomysłu, czasu lub zwyczajnie chcemy, by wnętrze było ładnie i dobrze zaprojektowane. Polecam jeżeli chodzi o studia projektowe, ponieważ przykładają się do tego, co robią i mają doskonały kontakt z klientem.

    • 23 wpisy
    8 października 2015 23:35:35 CEST
    anouk1 napisał/a:
    No właśnie, co o tym sądzicie? Uważacie, że takie firmy są potrzebne np. osobom, którym ciężko wymyślić fajną i ładną aranżację wnętrza, czy są one całkowicie niepotrzebne, bo każdy sobie urządza mieszkanie według własnego gustu i stylu? Zapraszam do dyskusji

    Uważam, że czasem lepiej nająć taką firmę, która wykona projekt profesjonalnie za nas. Szczególnie, gdy nie mamy pomysłu, czasu lub zwyczajnie chcemy, by wnętrze było ładnie i dobrze zaprojektowane. Polecam jeżeli chodzi o studia projektowe, ponieważ przykładają się do tego, co robią i mają doskonały kontakt z klientem.

    • 23 wpisy
    8 października 2015 23:36:00 CEST
    Uważam, że czasem lepiej nająć taką firmę, która wykona projekt profesjonalnie za nas. Szczególnie, gdy nie mamy pomysłu, czasu lub zwyczajnie chcemy, by wnętrze było ładnie i dobrze zaprojektowane. Polecam jeżeli chodzi o studia projektowe, ponieważ przykładają się do tego, co robią i mają doskonały kontakt z klientem.
    • 22 wpisy
    3 stycznia 2016 20:39:39 CET
    anouk1 napisał/a:
    No właśnie, co o tym sądzicie? Uważacie, że takie firmy są potrzebne np. osobom, którym ciężko wymyślić fajną i ładną aranżację wnętrza, czy są one całkowicie niepotrzebne, bo każdy sobie urządza mieszkanie według własnego gustu i stylu? Zapraszam do dyskusji

    na pewno ma to plusy, jak i minusy. Nie musisz się niczym martwić, wszystko zaplanują za Ciebie i na wszystko będziesz miał ostatnie słowo, ale wyjdzie trochę drożej. U nas akurat żona ma smykałkę jeśli chodzi o aranżację wnętrz, ale znajomi wzieli firmę zwenętrzną i mają wszystko idealnie zagospodarowane.

    • 2 wpisy
    27 lutego 2016 18:18:33 CET

    Niektórzy mają talent do aranżacji, planowania, itp. więc im projektanci wnętrz nie są potrzebni. Ja mam z tym spory problem, także zleciłem do komuś innemu - efekty są całkiem niezłe, choć koszty nie są małe.


    Ten wpis został zmieniony przez fabiann88 w 27 lutego 2016 18:19:03 CET"
    • 613 wpisy
    29 marca 2016 23:14:15 CEST
    Moja zonka ma ten dar ^^ więc przynajmniej na tym oszczędze :)
    • 28 wpisy
    30 kwietnia 2016 16:59:08 CEST
    Zbędny wydatek moim zdaniem chyba że masz dużo hajsu.
    • 33 wpisy
    12 września 2016 09:53:06 CEST

    Ja wraz z mężem na początku urządzania mieszkania raczej nie byliśmy zwolennikami zlecania komukolwiek aranżacji naszych wnętrz. Myśleliśmy, że sami wszystko sami zrobimy. Przeszukaliśmy mnóstwo różnych inspiracji w sieci i zaczęliśmy się rozglądać po sklepach z wyposażeniem. Sami urządziliśmy tylko kuchnię i sypialnie. Na więcej zabrakło ochoty :D łazienkę i salon urządziła już nam firma polecona mi przez znajomą z pracy. Z samodzielnie urządzonych pomieszczeń mamy niby satysfakcję, ale teraz wiemy, że nie ma co na siłę kombinować i lepiej czasami wynająć fachowca. Dla zainteresowanych my współpracowaliśmy z firmą woprojekt z Krakowa


    Ten wpis został zmieniony przez Jagoda267 w 12 września 2016 09:55:16 CEST"
    • 1 wpisy
    7 listopada 2016 11:51:28 CET
    Cóż mogę powiedzieć.? Jedynie to, że warto! Korzystałam z usług i byłam zaskoczona efektem prac projektanta. Nie żal mi do dziś zainwestowanych pieniędzy. Realizacje projektów wyszły wręcz perfekcyjnie!
    • 61 wpisy
    7 sierpnia 2017 08:29:01 CEST
    Pewnie, że warto zatrudnić profesjonalistów do zrobienia projektu aranżacji wnętrza - wszystko wtedy jest dobrze dobrane, każdy szczegół przemyślany i dodający uroku. Świetne, wysmakowane projekty robi firma Intellio z Krakowa - młodzi, bardzo ambitnie projektanci.
    • 10 wpisy
    17 sierpnia 2017 14:28:51 CEST
    Myslę, że sa bardzo pomocne - w szczególności jak ktoś nie ma w ogóle pomysłu na zaprojektowanie danego wnętrza lub obawia się, ze zrobi to źle.
    • 136 wpisy
    4 września 2017 10:07:01 CEST
    Najlepiej, jeśli posiadamy swój, wstępny pomysł na urządzenie domu czy mieszkania, a następnie konsultujemy go z architektem, który przekuwa nasze idee na konkretny projekt. Dzięki swojej kreatywności, architekci nawet z prostego M3, stworzyć mogą bardzo przytulny kącik.
    • 13 wpisy
    1 grudnia 2017 08:50:25 CET
    Moim zdaniem pomoc ze strony projektanta wnętrz to bardzo dobry pomysł jeżeli sam nie masz pomysłu na to jak urządzić, zaaranżować wnętrze. Z naszej strony także możesz liczyć na pomoc i porady :)
    • 1132 wpisy
    1 października 2019 10:16:02 CEST
    Hmm ciężko powiedzieć, my to robiliśmy sami i też wyszło całkiem fajnie :)
  • 30 marca 2020 20:47:57 CEST
    Uważam, że to dobry pomysł zwłaszcza w punktu widzenia praktycznego - taki projektant ma doświadczenie i wie, co jest najbardziej funkcjonalne. W kwestii samego wyglądu i tak musimy przedstawić swoje wstępne preferencje

Szybka Odpowiedź