Forum Budowlane » Ceramika Budowlana

Zakup płytek przez internet

    • 15 wpisy
    30 maja 2010 20:51:39 CEST

    Ostatnio sporo się antrudziłam żeby znaleźć dobrą i tanią firmę zajmującą się płytkami. Przejechałam pół miasta, odwiedziłam mnóstwo sklepów i nic ;/ To pomyślałam, że mamy erę internetu więc poszukam. I dzięku Bogu znalazłam świetną stronę z płytkami. Mnóstwo wzorów, mnóstwo płytek, rozmiarów i ogolnie byłam w niebo wzięta :) Oczywiście skorzystałam i co ? 100% satysfakcji :) Tanio i komfortowo :) Polecam tą STRONKE dla wszystkich :)

    • 3 wpisy
    31 maja 2010 01:49:11 CEST
    Haha, śmiesznie spotkać kogoś, kto korzystał dokładnie z tego samego sklepu :) Też szczerze polecam , profesjonalny sklep pod każdym względem!
    • 64 wpisy
    19 lipca 2010 15:37:46 CEST
    hehe no moze smiesznie, ale milo:P
    • 24 wpisy
    12 sierpnia 2010 01:52:33 CEST
    a opłaca sie Wam kupowac plyutki przez internet? maja lepsze ceny, jakies promocje?;] bo o katalogach roznych firm w necie to slyszałam ale o sklepie to nie ::P
  • 12 sierpnia 2010 17:12:16 CEST
    Zdecydowanie polecam kupowanie przez internet. Z pewnością jest taniej, ponieważ sprzedawca unika wielu kosztów - utrzymania sklepu, ekspedientki itd. A często ma tez szerszy wybór. Moim zdaniem e-zakupy materiałów budowlanych będą niedługo standardem
    • 7 wpisy
    15 sierpnia 2010 14:45:21 CEST

    Śmiesznie to jak "marketing szeptany" wygląda w praktyce. :) Ale pomijając pł, kupować w Internecie zdecydowanie się opłaca. Wszystko jest kwestią przekonania inwestorów, że materiały budowlane to nie tylko hurtownie.

  • 24 sierpnia 2010 08:31:41 CEST
    właściwie to nie ma jak zakupy przez internet, ale zawsze jest jakieś ryzyko, czy w tym przypadku też?
    • 17 wpisy
    31 sierpnia 2010 20:19:14 CEST
    Czasem jednak marketing szeptany lepiej wygląda:p Ale tu jednak dość wyraźnie to widać:)

    Jeśli chodzi o zakupy przez internet jak dla mnie wiążą się z pewnym ryzykiem. Nie widzisz towaru i może się okazać, że przyślą Ci zupełnie inne płytki. Albo na żywo wyglądają inaczej niż na zdjęciu. Wiadomo, że zawsze można je zwrócić, ale to dodatkowy problem. Moja koleżanka właśnie spiera się z jakąś firmą, bo przysłali jej płytki i okazuje się, że w różnych opakowaniach są odmienne odcienie kolorów. Ale pewnie faktycznie mniejsze koszty sprzedawcy, czyli lepsze ceny. Jak kto woli:)
    • 29 wpisy
    5 września 2010 14:17:12 CEST

    Ja bym nie kupowała płytek przez internet zawsze lepiej "pomacać" samemu :) Masz pewność dobrego towaru.

    • 1 wpisy
    26 października 2010 16:38:43 CEST
    Kupiłam płytki do dwóch łazienek i powiem szczerze, że sklep się sprawdził. Nie dość, że ceny przystępne to mieli towar od ręki i w ciągu 3 dni miałam u siebie. Dla mnie to wygodna forma. Gdyby ktoś był zainteresowany to polecam
    • 9 wpisy
    16 lutego 2011 17:40:42 CET

    Polecam Wam . Kupiłam tam płytki :). Przymierzam się też do mozaiek (chciałabym na ścianę w kabinie prysznicowej) ale nie mogę sie zdecydować które bo jest ich bardzo dużo. Widzę, że cały czas rozszerzają swoją ofertę i co i raz są nowe produkty. Sklep spisał się jak dla mnie bez zarzutu, a kupowałam też różne produkty w innych sklepach internetowych i nie zawsze były zgodne z przedstawianą ofertą.

  • 21 lipca 2011 18:58:26 CEST

    Ja bym nie kupowała płytek przez internet zawsze lepiej "pomacać" samemu :) Masz pewność dobrego towaru.

    Zasada jest taka, że najpierw się "maca" a potem szuka analogicznego towaru w necie. Na 90% znajdziesz taniej w sklepie stacjonarnym.

    • 32 wpisy
    9 września 2011 16:11:33 CEST
    A kto kupuje płytki w necie. Trudno się zdecydować na coś trzymając w ręce, a co dopiero oglądać fotki na stronie i dosyć często słabej jakości.
    Patrzysz na płytkę w sklepie, a później gonisz do sklepu. tak to działa.
    • 42 wpisy
    27 września 2011 09:26:07 CEST

    Jak wszyscy będą tak robić to już niedługo nie będzie gdzie tych płytek pomacać.Poza tym czy ktoś w necie uprzedził Cię o mozliwości różnej kalibracji płytek?

    • 32 wpisy
    28 października 2011 15:24:37 CEST
    Biorąc pod uwagę specyfikę produktu, akurat te zakupy drogą elektroniczną mogą być nieco ryzykowne. Podstawa to otrzymanie w takim sklepie zestawu niezbędnych parametrów:
    • 1 wpisy
    23 stycznia 2012 16:59:26 CET

    My zdecydowaliśmy się na zakupy przez internet. Po wielu wypadach do różnych marketów i hurtowni miałam dość. Zawsze coś było nie tak. Popytałam znajomych, poszperałam na forach i znalazłam kilka sklepów godnych polecenia. Zamówiłam prawie wszystko włącznie z meblami do łazienki. Dostarczyli zapłaciłam i jestem zadowolona. Ale zanim ktoś się zdecyduje trzeba dobrze sprawdzić co się zamawia(rozmiar i kolor) bo potem może być niespodzianka

  • 3 lutego 2012 15:11:29 CET
    Ja również korzystałem z usług sklepu Plytki24 znalazlem ich na nowym portalu budowlanym, przeglądając właśnie płytki które są tu dobrze opisane i jest możliwość porównania
  • 3 lutego 2012 15:12:33 CET
    []materialy budowlane
  • 3 lutego 2012 15:13:16 CET
    materiały budowlane
  • 14 marca 2012 16:22:54 CET
    No proszę, nie spodziewałem się tylu zwolenników zakupu przez się opierałem, wolałem zobaczyc plytkę na własne oczy, fota to jednak fota... potem ewentualnie zamawiałem po zobaczeniu asortymentu. no ale to czasochłonne i frustrujace, dzieki ze sie dzielicie doświadczeniami
  • 9 sierpnia 2012 15:31:33 CEST

    W necie często łatwiej jest porównać oferty firm i znaleźć odpowiednie płytki podłogowe. Potem rzeczywiście warto sprawdzić taki produkt na żywo, też jestem z tych co wolą "podotykać" :P trochę za nim kupię. Na koniec znów wracam do internetu i wybieram najkorzystniejszą ofertę. Brzmi skomplikowanie, a zazwyczaj napradę ułatwia życie :)

    • 54 wpisy
    16 sierpnia 2012 13:35:42 CEST
    Ja także jestem bardzo przekonany co do zakupu płytek ( i zresztą nie tylko) przez internet. Zawsze możemy zwrócić towar,a to bardzo rzadko się zdarza,dobry sklep pomoże nam wybrać,a fachowa obsługa doradzi. Nie ma się czego obawiać
    • 51 wpisy
    16 sierpnia 2012 23:52:18 CEST
    Bo to żne gdy kupuje się przez internet aby oprócz przeglądania zdjęć i cen zasięgnąć porady w danym sklepie. Tam są ludzie, którzy służą pomocą i rozwieją wszystkie nasze wątpliwości np.:,5865,
  • 29 sierpnia 2012 10:52:31 CEST

    Zgadzam się z Mordimerem. Im więcej informacji podasz, tym lepiej. Oczywiście bez przesady, nie sądzę żeby ktoś był zainteresowany całym elaboratem na temat Twoich fug ;)

    • 32 wpisy
    29 sierpnia 2012 17:33:16 CEST
    W kwestii zakupów internetowych to ogólnie polecam sprawdzić wcześniej dany sklep,jego opinie itd,. Liczy się każdy szczegół. Sam prowadzę sklep więc wiem co piszę.

Szybka Odpowiedź