Forum Budowlane » Ceramika Budowlana

Zakup płytek przez internet

    • 28 wpisy
    4 września 2012 15:06:19 CEST

    Bo to żne gdy kupuje się przez internet aby oprócz przeglądania zdjęć i cen zasięgnąć porady w danym sklepie. Tam są ludzie, którzy służą pomocą i rozwieją wszystkie nasze wątpliwości np.:,5865,

    W sumie dorzucilbym jeszcze, ze warto najpierw zobaczyc na zywo dany wzor i dopiero potem zamawiac. Takie rozwiazanie ma same zalety: wiemy jak wyglada plytka w rzeczywistosci, a mozemy zaoszczedzic kupujac przez internet.

    • 50 wpisy
    11 września 2012 15:17:37 CEST

    Zawsze można obejrzeć płytki na żywo i zamówić przez www, w moim przypadku to się sprawdziło z , tymi płytkamicena w sklepie była o 10 zł wyższa niż przez sklep www, a jakość taka sama.

    • 55 wpisy
    17 września 2012 16:11:05 CEST
    Ja stosuję właśnie taką taktykę,czyli najpierw oglądam coś w sklepie stacjonarnym,a jeżeli mi sie spodoba to zamawiam przez internet. Wtedy wychodzi to znacznie taniej.
  • 18 września 2012 13:49:58 CEST
    Ja tez jestem zwolenniczką zakupów przez internet :) Głównie ze względu na koszty... Zakupy w sieci zawsze są tańsze. Ale ciekawi mnie jakie ceny płytek były w sklepach online głównych producentów. Może bez sprzedaży bez internetowych pośredników byłoby jeszcze taniej? :) A to co jeszcze podoba mi się w wyborze artykułów w sieci to różne możliwości - aranżacji wnętrz albo programów, które wyliczają potrzebną ilość płytek. To bardzo ułatwia sprawę wyboru i zakupów :)
    • 6 wpisy
    30 września 2012 14:23:13 CEST

    WITAM

    POLECAM SUPER SKLEP TANI Z PROFESIONALNĄ OBSŁUGĄ

    DOKONAŁEM ZAKUPÓW W TYM SKLEPIE DWA RAZY

    ZA PIERWSZYM RAZEM PŁYTKI PRZYJECHALY ICH WŁASNYM TRANSPORTEM

    ZAPŁACIŁEM PRZY ODBIORZE BO MIALEM OBAWY ZAPŁACIĆ PRZELEWEM

    ZA DRUGIM RAZEM DOSTARCZYŁ KURIER

    PŁYTKI DOJECHAŁY CAŁE W 3 DNI

    POZDRAWIAM

  • 2 października 2012 01:44:17 CEST

    Ostatnio sporo się antrudziłam żeby znaleźć dobrą i tanią firmę zajmującą się płytkami. Przejechałam pół miasta, odwiedziłam mnóstwo sklepów i nic ;/ To pomyślałam, że mamy erę internetu więc poszukam. I dzięku Bogu znalazłam świetną stronę z płytkami. Mnóstwo wzorów, mnóstwo płytek, rozmiarów i ogolnie byłam w niebo wzięta :) Oczywiście skorzystałam i co ? 100% satysfakcji :) Tanio i komfortowo :) Polecam tą STRONKE dla wszystkich :)

    witam ja polecam tanio szybko i do tego bardzo miło

    zaoszczędziłam 1500 zł

    • 29 wpisy
    2 października 2012 20:22:26 CEST
    Ja mam zaufanie do zakupów w sklepach internetowych,więc nie widzę żadnych przeszkód aby kupić również płytki. Podstawą będzie tylko dobry i godny zaufania sklep.
    • 12 wpisy
    4 października 2012 20:15:05 CEST
    koszt przesyłki przy większym zamówieniu musi powalać
    • 55 wpisy
    17 października 2012 21:44:34 CEST
    Niekoniecznie. Niekiedy płaci się tylko za samą przesyłkę kurierską,resztę kosztów sklep bierze na siebie. Wystarczy tylko znaleźć wspomniany dobry sklep:)
    • 28 wpisy
    24 października 2012 15:50:32 CEST

    Dawid, jak mówiłem wcześniej zamawiałem już na megastore praktycznie cała paletę i koszty nie są zabójcze, a wychodzi się i tak na plus w porównaniu z lokalnymi składami budowlanymi. Takze nie ma co generalizowac i przesadzac.

    • 31 wpisy
    15 listopada 2012 14:35:54 CET
    Zakupy w sklepach internetowych to znakomita sprawa ze względu na cenę,jakość ale i szybkość zamówienia. Przesyłka kurierska wcale nie jest droga,czesto wliczona już w koszty zakupu.
  • R D
    • 39 wpisy
    8 grudnia 2012 10:26:00 CET
    A czy wcześniej oglądałeś te płytki na żywo?
    • 2 wpisy
    19 marca 2013 13:32:16 CET

    Jak kupowałam w internecie płytki wannę tak naprawdę całą łazienkę i podłogi i jestem zadowolona tanio i szybko towar dotarł do domu. Podępnę link tej firmy sprawili się bardzo dobrze

    Pozdrawiam

    • 48 wpisy
    19 marca 2013 17:18:58 CET

    Kupowałem na megastore, widziałem wcześnie na składzie więc wiem co brałem, a tak to bajka przywoza pod dom, nie trzeba nigdzie jezdzic, kombinowac a i cenowo duzo lepiej wychodzi.

    • 56 wpisy
    27 marca 2013 07:46:18 CET
    Myślę,że tutaj jak najbardziej warto szukać w dobrych sklepach internetowych,sam korzystam z takiej formy zakupów i póki co jestem z tego bardzo zadowolony. Trzeba tylko znaleźć dobry i godny zaufania sklep internetowy.
    • 26 wpisy
    12 czerwca 2013 11:39:06 CEST

    Jeśli ktoś szuka, może nie najtańszych ale orgyginalnych i nietuzinkowych płytek ściennych i podłogowych, kamienia ścienneo lub mozaiki to ja polecę sklep . Oto przykład płytek.

    • 48 wpisy
    14 czerwca 2013 17:00:31 CEST

    Bardzo fajne, ale niestety swoje kosztują, jeśli chodzi o płytki to mi ostatnio wpadły w oko drewnopodobne, mające imitować deske barlinecka: , calkiem niezle nawet im to wyszlo

    • 16 wpisy
    25 listopada 2014 17:58:03 CET
    Moim zdaniem jak najbardziej można kupić płytki w sklepie internetowym,nie widzę w tym nic złego,a wręcz przeciwnie-w końcu to tutaj mamy niższe ceny i większy wybór.
    • 16 wpisy
    12 maja 2015 23:09:34 CEST
    Ceny może niższe ale jaki koszt wysyłki?

Szybka Odpowiedź