Forum Budowlane » Dachy, rynny, roboty dekarskie

dachówka czy blachodachówka

    • 1132 wpisy
    29 maja 2017 10:59:00 CEST
    No ja również jest przez wiele osób niedoceniana jednak to moim zdaniem właśnie dachówka betonowa jest drugim najtrwalszym rozwiązaniem po ceramice, a cena jest mocno zblizona do zwykłej blachodachówki.
    • 5 wpisy
    29 maja 2017 19:38:35 CEST
    dachówka ceramiczna to najlepsze rozwiązanie jakie można wybrać. Mam dachówkę z Roben i wiem, co mówię. jest trwała, nie porasta i wiem, że to rozwiązanie na lata, a nie jakieś połowiczne na kilka lat.
    • 613 wpisy
    31 maja 2017 11:43:39 CEST
    Widzisz chyba wiekszośc mówi aby jednak pojśc w stronę dachówki, dlatego moe warto się nad tym zastanowić. SZczególnie że pojawiają się coraz to ciekawsze pozycje jak Signy Braas czy też gwarancja systemowa na 15 lat
    • 585 wpisy
    17 lipca 2017 23:44:03 CEST
    Alboo wykorzsytać najnowszą promocję od Braas na której znalazly sie 4 modele dachówek produkowanych w technologii Cisar, czyli Celtycka, Romańska, Bałtycka i piekna płaska Teviva.
    • 1132 wpisy
    26 lipca 2017 12:55:57 CEST
    Moim zdaniem jednak dachówka szczególnie że ceny to wcale nie tak odległe zjawisko. Teraz wybierając dachówke betonową Cisar np. Romańska otrzymasz dodatową obnizke cenową ze względu na trwającą promocję do 31 sierpnia w Braas.
    • 585 wpisy
    30 lipca 2017 13:04:18 CEST
    Dokladnie miałem własnie podzielić się z innyi forumowiczami. Bardzo dobrze, że ktoś inny również czuwa! :)
    • 1 wpisy
    31 października 2017 00:06:45 CET
    Można np. kupić polską blachodachówkę, ale pokrytą szwedzkimi powłokami. Ja kupiłem Venecję pokrytą powłokami X-MATT i jestem bardzo zadowolony. Ogólnie Budmat ma spory wybór i dodatkowo można u nich też kupić wykończeniówkę, rynny, podsufitki, czyli zawsze to trochę mniej chodzenia do sklepach, wybierania i zastanawiania się. Ceny są atrakcyjne w porównaniu do konkurencji, no i przede wszystkim prezentują jakość swoich produktów.
    • 323 wpisy
    13 listopada 2017 11:23:39 CET
    My jednak od razu pomyśleliśmy nad wyborem dachówki stąd decyzja, że jednak do białej elewacji wybierzemy dachówkę antracytową Signy :)
    • 613 wpisy
    21 listopada 2017 12:02:24 CET
    No i jest to świetna decyzja :) A korzystaliscie z promocji Jesiennego Dachobrania 2017 przy jej zakupie?
    • 1132 wpisy
    28 listopada 2017 14:38:14 CET
    No widać jak wiele osób jest zadowolonych z wyboru dachówki i jeżeli o mnie chodzi to bez dwóch zdań warto pójść w stronę producenta Braas który szerokością oferty pod względem modeli i palety barw jest niezastąpiony
    • 221 wpisy
    28 grudnia 2017 13:01:24 CET
    Zgadzam się nie ma drugiego takiego producenta dachówek na naszym rynku z dobrymi warunkami gwarancyjnymi, szeroką ofertą modeli i kolorów oraz możliwością skorzystania z profesjonalnej obsługi od ich certyfikowanych dekarzy.
    • 585 wpisy
    28 lutego 2018 23:42:10 CET
    Jeżeli chcecie również poznać jakie warunki Braas oferuje w zakresie Gwarancji Systemowej to polecam ich kanał na YT bądź stronę
    • 230 wpisy
    1 maja 2018 16:36:43 CEST
    No ja właśnie w wolnej chwili muszę sprawdzić, bo szczerze mowiąc to mocno mnie tym zainteresowali :)
    • 230 wpisy
    1 maja 2018 16:36:46 CEST
    No ja właśnie w wolnej chwili muszę sprawdzić, bo szczerze mowiąc to mocno mnie tym zainteresowali :)
    • 585 wpisy
    1 lipca 2018 23:25:16 CEST
    Ja jednak wybrałbym dachówkę, jednak nie koniecznie ceramiczną bo również ciekawie prezentują się modele betonowe, szczególnie w ofercie Braas jak Teviva Cisar, tym bardziej że dostępne są w szerszej ofercie kolorów. A dokładnie ciemmnoszary i szary kryształ
    • 613 wpisy
    12 września 2018 23:15:19 CEST
    Ja poszedłbym zdecydowanie w kierunku dachówki, szczególnie że teraz możesz również sporo mniej za nią zapłacić wybierając propozycje od Braas, dzięki trwającej promocji obejmującej Celtycka Lumino, Turmalin, Teviva Cisar oraz Rubin 13V
    • 262 wpisy
    30 września 2018 17:06:41 CEST
    Moim zdaniem również dachówka jest najlepsza opcją w zakresie pokryć dachowym i jak najbardziej jestem w stanie polecić Ci własnie Braas ze względu na wspomnianą wcześniej promocję oraz bardzo dobre opinie jak i warunki gwarancyjne.
    • 1132 wpisy
    3 stycznia 2019 01:03:45 CET
    Ja jednak jestem za klasycznymi rozwiązaniami które sprawdzają się od lat, czyli dachówką ceramiczną. Piękny materiał o dużej trwałości i jednocześnie dużym bezpieczeństwie podczas silnych porywów wiatru co jak widać jest coraz częstsze w naszym kraju.
    • 171 wpisy
    16 stycznia 2019 17:26:59 CET
    ja jednak jestem zdania, że warto iść w stronę najtrwalszych materiałów jak wspomniane wcześniej dachówki ceramiczne np. od Braas piękny model Rubin 13V bądź Turmalin są tutaj przykładem jak pięknie można wykończyć dom i jednocześnie mając pewność co do jakości wykonania.
    • 262 wpisy
    23 stycznia 2019 17:20:55 CET
    Ja raczej skłaniał bym się w kierunku dachówki greckiej od producenta Braas. Kolor dachówki pasuje do każdego domu, utrzymanie jest bardzo dobra,dzięki czemu oszczędzam czas na pielęgnacje dachówki. Dachówka nie jest narażona na pękanie a z biegiem lat się utwardza dzięki czemu możemy cieszyć się bezpieczeństwem i nie martwić się o spadające dachówki podczas ostatnich nawałnic.
    • 1132 wpisy
    1 marca 2019 09:31:49 CET
    A czy widzieliście, że Braas do swojej oferty wprowadził nowe modele blachodachówek panelowych? Jeżeli nie to polecam zajrzeć na ich stronę internetową bo wprowadzili dwa modele Quadro i Decra. W tym pierwsza propozycja opiera się na profilu płaskim.
    • 171 wpisy
    11 marca 2019 13:40:07 CET
    Oba rozwiązania są ok, tylko wiele zależy tak naprawdę od tego czego szukasz i jak ma być to trwałe rozwiązanie. Na pewno pod tym względem góruje dachówka ceramiczna, która np. w Braas posiada 30 letnią gwarancję i do tego zabezpieczona jest angobą bądź glazurą przed porastaniem i zabrudzeniami.
    • 585 wpisy
    9 kwietnia 2019 12:55:49 CEST
    W przypadku domu jednorodzinnego moim zdaniem jednak dużo lepiej jest jeżeli już z
    wzmocnisz więźbę i wybierzesz dachówkę, szczególnie że jeżeli zajrzy się do cenników Braas wcale nie jest tak droga, a do tego objęta aż 30 letnią gwarancją i opcją otrzymania dodatkowej 15 letniej gwarancji systemowej.
    • 323 wpisy
    31 grudnia 2019 10:51:38 CET
    Ja tutaj zdecydowanie mogę polecić Ci wybór dachówki ceramicznej o profilu płaskim jak Turmalin czy cementowej Teviva Cisar. Wysoka jakość wykończenia, niska porowatość oraz intensywny kolor przez lata dzięki barwieniu w masie.
    • 262 wpisy
    24 stycznia 2020 12:36:38 CET
    Jeżeli już interesujesz się blachodachówką to polecam zwrócić uwagę na modele Quadro i Decra w kilku dostępnych kolorach.

Szybka Odpowiedź