Forum Budowlane » Pokój dziecka - wystrój i wyposażenie

    • 22 wpisy
    7 września 2010 14:49:20 CEST

    Witam,

    planuje remont w pokoju dziecka - dziewczynka 9lat. Nigdzie nie moge znaleźć odpowiednich mebli. Potrzebuje wszystkiego - biurko, łóżko, coś na ubrania, książki, zabawki. Wszystkie zestawy w sklepie mają coś nie tak - albo złe wymiary albo są za bardzo dziecinne. Dzieci jednak szybko rosną a ja nie chciałabym wymieniać mebli zbyt często. Może Wy widzieliście gdzieś fajne zestawy? Albo rozwiązania - bo nie bardzo wiem jak to wszystko zorganizować - pokój jest pod skosem :(

    Będę wdzięczna za każde wskazówki :)

    • 4 wpisy
    10 września 2010 02:36:47 CEST
    A widziałaś już nowy Katalog IKEA 2011? Może tam znajdziesz jakieś rozwiązania, które spełnią Twoje oczekiwania..
    • 22 wpisy
    28 września 2010 19:12:19 CEST
    Byłam niedawno w Ikei, ale jakoś zaczęłam od tyłu bo kupiłam same dodatki. Znalazłam tam ładne łóżko ale biurka były albo za małe albo za duże:(
    • 71 wpisy
    31 października 2010 12:42:32 CET
    Mebli dla dzieci jest cała masa. a jesli skos stanowi problem, to najlepiej zamówić meble na wymiar, wówczas powierzchnia pod skosami bedzie dobrze wykorzystana.
    • 11 wpisy
    10 listopada 2010 14:19:13 CET
    Wydaje mi się,że powinnaś rozpoczać poszukiwania do dobrych i godnych zaufania sklepów znajdziesz największy wybór mebli dziecięcych.
    • 32 wpisy
    20 grudnia 2010 15:15:56 CET
    A ja myślę, że powinnaś zainspirować się czymś w internecie, zdecydować się na coś i zamówić meble u stolarza na wymiar.
  • 5 stycznia 2011 16:22:35 CET

    Zgadzam się - w sieci mozna porównać ceny i znaleźć naprawdę coś ekstra.

    Dla dla swej córy wybrałam zestaw na kształt tego:alt

  • 12 stycznia 2011 13:43:54 CET
    powyzsza firma jest dosc znana w segmencie mebli dla dzieci

    z reszta firm tych nie jest tak duzo, wiec porownanie jest latwe
    • 1 wpisy
    1 marca 2011 11:03:30 CET

    Witam

    Do ikei można pójść i obejrzeć sobie stylizacje, ale ceny w niektórych przypadkach mają trochę wygórowane. Ja meblując pokój dziecka inspirowałam się pomysłami w internecie i jest ich naprawdę wiele. Bardzo dużo jest też firm, które robią meble na zamówienie i oferują się w internecie, a ceny mają konkurencyjne. Ja znalazłam w internecie ciekawe łóżeczka dla dzieci i zdecydowałam się na zakup prostego, drewnianego łóżeczka z materacem. Córcia zadowolona i rodzice też:)

    • 1 wpisy
    18 marca 2011 17:47:53 CET

    Zobacz tutaj :

    • 71 wpisy
    11 kwietnia 2011 15:28:36 CEST

    boogy, bardzo ładne te mebelki, jasny kolor w sam raz dla dziewczynki, ja jednak unikałabym wzorków, które dzieciakom szybko się nudzą. A koszt wymiany mebli jest spory, dlatego sama wybrałabym tez jasne meble, ale bez ozdobników, takie na przykład

  • 5 maja 2011 21:01:43 CEST

    ja polecam kupić łóżko. a mebelki - biurko i szafę zrobić na wymiar. w takiej szafie znajdzie się miejsce i na ubranka i na zabawki:) polecam

    • 136 wpisy
    10 sierpnia 2011 13:56:48 CEST
    Pokój naszego dziecka powinien nie tylko być kolorowy, wesoły i różnorodny, ale też bezpieczny i zdrowy. Dla tego trzeba zwrócić uwagę by meble i takie urządzenia jak grzejnik nie miały ostrych kantów. Do pokoju dziecka warto wybrać grzejnik z blokadą termostatu i systemem ASP który eliminuje zjawisko cyrkulacji kurzu w ogrzewanym pomieszczeniu oraz jego osiadanie w bliskim otoczeniu urządzenia. Co pozwoli dziecku oddychać zdrowszym powietrzem.
    • 17 wpisy
    14 sierpnia 2011 23:40:24 CEST
    Ostatnio byłam w Black Red White tam mają super produkty.
    • 18 wpisy
    17 sierpnia 2011 17:22:02 CEST

    Polecam zapoznać się z ofertą dla dzieci na stronie . Znajdziecie tam wiele Inspirujących projektów do pokoju dziewczynki i chłopca.

    Wiemy również jak ważne jest bezpieczeństwo i komfort nauki, dlatego wykorzystujemy certyfikowane i atestowane materiały i akcesoria spełniające międzynarodowe normy bezpieczeństwa.

    Serdecznie zapraszam :)

  • 18 sierpnia 2011 13:59:58 CEST
    Meble dla dzieci (łóżka i inne) można znaleźć też właśnie na stronie producenta drewnianych mebli Esmebel. Widziałam tam fajne dziecięce łóżka i choć ja osobiście mebli dla dziecka tam nie kupowałam, aczkolwiek zamawiałam stół do salonu i byłam z zakupu zadowolona.
  • 19 sierpnia 2011 17:00:40 CEST

    alt

    Takie biurko ma mój syncio i powiem szczerze, że jest rewelacyjne! Dziecko się nie garbi przy odrabianiu lekcji, siedzi zgodnie z układem kręgosłupa, i nie męczy się , a co do reszty mebli to może coś takiego:

    alt

    To jest takie fajne zaaranżowanie :)

  • A W
    • 8 wpisy
    7 listopada 2011 12:13:34 CET
    Dobrze jest wnętrze dla dziecka uzupełnić o meble oparte na klasyce designu. Takie meble nie tylko spełniają swoją funkcję jako meble ale też wyrabiają gust naszego dziecka i zapoznają je ze światowym wzornictwem. ,pl,meble_dzieciece,
    • 10 wpisy
    22 grudnia 2011 18:55:55 CET
    Hm urządzić pokój dziecku to jest nie lada wyzwanie moim zdaniem! Po pierwsze swoje wybory musisz skonsultować ze swoim dzieckiem, ponieważ to przecież one będzie tam przebywać. Najfajniejsze meble znajdziesz na allegro, przynajmniej ostatnio przeglądając stronki trafiłam na wiele propozycji! :) Pozdrawiam!
    _____
  • 15 stycznia 2012 01:20:35 CET
    Aby urozmaicić wnętrze możesz też na drzwiach nakleić fototapetę - wniesie trochę koloru do pokoju, a gdy się znudzi zawsze można odkleić:)
    • 16 wpisy
    23 lutego 2012 11:48:08 CET
    Panie Krzysztofie, za Pańską namową odwiedziłam stronę i muszę przyznać, że jestem pod wrażeniem :) znalazłam tam wiele innowatorskich projektów do pokoju dziecięcego. Ciekawa jestem czy macie swoje stoiska w dużych miastach? z chęcią odwiedziłabym Was na żywo. proszę o odpowiedź. pozdrawiam
    • 18 wpisy
    19 marca 2012 12:35:41 CET
    Dziękuję :) Oczywiście, że mamy. Proszę wejść na stronę: . Znajdzie tam Pani wszystkie potrzebne adresy. Przy okazji zachęcam do skorzystania z naszej aktualnej Promocji Kupuj Taniej z Fawre. Rozdajemy rabaty na meble do 29%. Szczegóły znajdzie Pani na stronie. Pozdrawiam!
    • 13 wpisy
    24 marca 2012 13:09:16 CET
    Meble dla dziecka to zawsze ciężki wybór,jednak warto pomyśleć o czymś przyszłościowym, bo za kilak lat dziecko będzie już starsze i przydadzą mu się młodzieżowe meble.
    • 18 wpisy
    26 kwietnia 2012 13:01:03 CEST

    Jest też na to sposób. Na przykład, zamiast wymieniać całą szafę w pokoju dziecięcym, można zamienić jedynie jej fronty. Oszczędność czasu, pieniędzy :)

    • 71 wpisy
    24 maja 2012 17:57:59 CEST
    Moim zdaniem najlepszym sposobem jest urządzenie pokoiku dla dziecka zgodnie z jego zainteresowaniami.

Szybka Odpowiedź