Forum Budowlane » Projekt i aranżacja ogrodu

stylowa aranżacja ogrodu

  • 3 lipca 2011 19:25:19 CEST

    co myślicie o nowoczesnych dodatkach, minimalizm z klasą:

    ,dgghb,fba,

  • 19 września 2011 15:14:11 CEST

    Witam

    jeśli marzy się Wam cos oryginalnego, to polecam panele Zenturo plus różne wypełnienia. Dają spore pole do popisu, oryginalny efekt gwarantowany!

    Zerknijcie na inspiracje:

    ~/media/Betafence%20website/Files/Poland/Catalogues/

    pozdrawiam

    Krzysztof Krysiński

    • 13 wpisy
    24 marca 2012 12:33:26 CET
    Myślę,że to bardzo fajny pomysł,jednak dobrą i stylową aranżacją do ogrodu beda wysokiej jakości donice stalowe,zdjęcia można zobaczyć na naszej stronie
    • 6 wpisy
    24 kwietnia 2012 12:28:09 CEST
    Ja nie jestem przekonana do takich dodatków, wolę żywa naturę.
    • 44 wpisy
    26 kwietnia 2012 10:56:15 CEST
    to chyba jednak lekko kiczowate.
    • 26 wpisy
    26 kwietnia 2012 17:32:45 CEST
    Prawda. W ogrodzie wszystko niedrewniane wygląda na kiczowate albo przynajmniej niepasujące. Dlatego najlepsze są drewniane rzeczy, naturalne:
    • 50 wpisy
    26 października 2012 14:26:22 CEST
    Takim czymś sobie można jeszcze podłoże czy też chodnik doświetlić :) ,
    • 4 wpisy
    15 listopada 2012 14:23:58 CET

    Aby ogród wyglądał oryginalnie, warto pomyśleć o ciekawych dodatkach. Ostatnio bardzo popularne są rzeźby, miniaturowe fontanny. Ale coraz częściej sięga się również po modele biokominków przystosowanych do użytku na zewnątrz. Co sądzicie o takim rozwiązaniu?

    • 50 wpisy
    11 stycznia 2013 14:17:03 CET
    Mi się bardzo do ogrodu takie lampy podobają, , można nimi oświetlić chodnik prowadzący przez nasz ogród.
    • 4 wpisy
    11 stycznia 2013 15:27:26 CET

    Każdy ogród będzie wyglądał fantastycznie i oryginalnie z taką dekoracją

    • 26 wpisy
    8 lutego 2013 14:36:26 CET

    od pewnego czasu jestem wielką fanką latarenek,

    już mam wizję tarasu ozdobionego zakintosem, ale mam jeszcze ochotę skusić się na 2 większe żeby ustawić tuż przy wejściu do domu ;)

    alt

    alt

  • 11 marca 2013 11:18:40 CET

    Metalowe dodatki są ok., ja jednak stawiam na cieplejsze ozdoby. Mimo wszystko kule czy donice z kamienia wyglądają przyjazniej. Ale to moje prywatne zdanie, poza tym wszystko zalezy od aranżacji i projektu domu.

    alt

    • 15 wpisy
    24 kwietnia 2013 12:26:38 CEST

    A co powiecie na taką niestandardową ozdobę z betonowych klocków? Takie duże Lego w ogrodzie alt To z oferty firmy Certus Wygląda naprawde ciekawie alt

    • 35 wpisy
    4 maja 2013 12:20:35 CEST
    Kamienne donice jeszcze mogę znieść,prezentują cię całkiem ciekawie,natomiast co do reszty to wydaje mi się,że są zbędne. W ogrodzie dużą wagę przykładam przede wszystkim do praktyczności.
    • 11 wpisy
    29 maja 2013 18:37:35 CEST

    Kilka przykładów

    • 5 wpisy
    15 czerwca 2013 00:01:10 CEST
    Cóż, wszystko zależy od tego, jakich rozmiarów jest ogród, do czego tak naprawdę ma nam służyć (niektórzy lubią organizować w nim fety, inni uprawiają kwiaty, a inni urządzają dzieciom mini plac zabaw etc.), jaka stylistyka nam odpowiada... niektóre z tych dodatków są bardzo interesujące. Wielkie donice prezentują się bardzo elegancko i klasycznie zarazem. Ja uwielbiam natomiast obsadzane roślinami kosze gabionowe.
    • 8 wpisy
    30 marca 2015 06:53:52 CEST
    Osobiście nie przepadam za dodatkami w ogrodzie - najlepiej żeby było prosto i elegancko według mnie. Wolę mieć ładny wypoczynek w ogrodzie. Ostatnio czytałem (na stronie firmy Bel Giardiono) i widziałem u znajomych, że bardzo dobre są meble wykonane z technorattanu. Kto z was ma je może w ogrodzie ?
    • 9 wpisy
    2 kwietnia 2015 21:54:27 CEST
    mi sie podobaja oczka wodne, kaskady i fontanny w ogrodzie. jak jeszcze jest dobrze podswietlone to daja super efekt
    • 1132 wpisy
    22 czerwca 2015 20:05:46 CEST
    A ja jestem za ładnie zorganziowaną ścieżką przy której stoi ławeczka, lampki gdzie można sobie wieczorem usiąść i spokojnie pomyśleć. Bardzo podoba mi się kostka Granitowa w kolorze jesiennym i mam nadzieję, że żonę na nią uda mi się namówić :)
    • 318 wpisy
    25 czerwca 2015 19:12:32 CEST
    Granit bardzo ładnie współgra z ogrodem, do oświetlenia lampki solarne i wygląda to świetnie. Jaro , a ten jesienny kolor jest bardzo ładny chociaż chyba wole bardziej ciemne kolory.
    • 1132 wpisy
    16 sierpnia 2015 16:07:18 CEST
    Ja szczerze to sam nie mogę się zdecydować, bo wszystko mi się podoba :) A Plaza Grande Nova jak Ci sie podoba ? W strzegomskim kolorze wpada juz w te ciemniejsze :)
    • 23 wpisy
    25 sierpnia 2015 16:50:52 CEST

    Moje ostatnie odkrycie to te donice Sotomon - fantastyczne. Świetny design, wykonane z bardzo wytrzymałego materiału hpl. Dodatkowo jeszcze treliaż z drzewa tekowego. Nie są tanie i dlatego w tym roku ich nie kupię, ale w przyszłym na pewno się zdecyduję.

     

    • 1132 wpisy
    4 stycznia 2016 19:46:40 CET
    Aby nadać stylu dla ogrodu przede wszystkim trzeba wszystko dobrze rozplanowac. Bardzo ważny jest równiez wybór odpowiedniego materiału na ścieżkę, aby wszystko było dopięte na ostatni guzik. Wiele propozycji i aranżacji możecie znaleźć u Pozbruk. Polecam sprawdzić Granit Nova i jak to u nich wygląda
    • 67 wpisy
    4 lutego 2016 10:25:29 CET

    najlepiej chyba jednak do początkowej aranżacji wziąć firmę rock & flower studio jest bardzo fajna bo jednak nie zawsze wie sie jakie rośliny będą dobre dla podłoża jakie mamy czy nasłonecznienia

    • 1132 wpisy
    19 lutego 2016 22:20:05 CET
    Według mnie mozna to fajnie zrobić samemu, a na prawdę jest czym się inspirowac bo filmików i katalogów jest mnóstwo :)

Szybka Odpowiedź