Forum Budowlane » Projekt i aranżacja ogrodu

stylowa aranżacja ogrodu

    • 44 wpisy
    5 marca 2016 11:27:46 CET
    NO tak jak kolega mówił ja to zrobiłem fajnie samemu, troche sie poczyta i można dobrze to wykonać samodzielnie
    • 323 wpisy
    10 czerwca 2016 21:08:54 CEST
    Mozna trochę poszukać aranżacji, a nawet inspirować sie pomysłami jakie stworzył Pozbruk pokazując swoje produkty. Mi na przykład ułożenie Granit Nova pozwoliło na stworzenie podobnego projektu u siebie. Wygląda genialnie.
    • 613 wpisy
    10 lipca 2016 15:08:05 CEST
    No to gratuluję, bo super to wygląda. Mozna też zwrócić się do Pozbruk o pomoc w zagospodarowaniu terenu, bo jak przeglądałem ich stronę widziałem, że cos takiego oferują
    • 56 wpisy
    19 lipca 2016 10:12:09 CEST
    OO serio? nawet nie wiedziałem, ze nawet w tym pomagają no co prawda mają opcje zapytaj ale nie sądziłęm, że aż w tylu aspektach mogą pomóc.
    • 585 wpisy
    23 lipca 2016 20:38:59 CEST
    W doborze, ale również przy projektowaniu i to z jednymi z najlepszych specjalistów
    • 613 wpisy
    25 sierpnia 2016 15:27:15 CEST
    Najlepiej skontaktować się z nimi samemu przez forumlarz "Zapytaj" na stronie , bo wiadomo, że potrzeba matką wynalazku albo klasycznie w punktach obsługi klienta.
    • 82 wpisy
    21 września 2016 17:03:27 CEST

    Według mnie elementy ze stali są jak najbardziej na miejscu jako że jest to materiał trwały i praktyczny, ponadto szlachetny i elegancki.

    • 82 wpisy
    10 listopada 2016 09:12:26 CET

    Jeśli chodzi o ogrodzenie to materiały ze stali nierdzewnej spełniają nie tylko funkcję praktyczną, ale także wizualną, estetyczną i trwałą.Takie profile można zamówić w BTH Import stal 

    • 67 wpisy
    18 listopada 2016 12:30:53 CET
    Takie dodatki w jakiś sposób urozmaicają ogród więc dlaczego nie. Myślę, że ogród to przede wszystkim jednak rośliny. My staramy się co jakiś czas sami robić pewne zmiany w ogrodzie, żeby po prostu urozmaicać. Kupujemy często na i jakoś aranżujemy jak to może wyglądać.
    • 67 wpisy
    8 grudnia 2016 17:44:38 CET
    Bardzo fajnym pomysłem jest też oczko wodne. My właśnie mamy takie plany i już nawet mamy zamówiona folię od firmy Izomar.
    • 17 wpisy
    13 lutego 2017 19:06:58 CET
    a ja uważam ,ze jeszcze przy urządzaniu ogrodu powinniśmy wziąć pod uwagę oświetlenie ogrodu , np. lampy czy latarnie ;) Świetny wybór jest na lumenpro Większość lamo dostęonych od ręki ;) I to najczęściej włoskich producentów takich jak fabbian czy linea light ;)
    • 33 wpisy
    22 marca 2017 11:20:53 CET
    Ja swój ogród urządziłem przy pomocy poradników ogrodowych Pozbruka na youtubie, świetnie pokazane co można fajnego zrobić w ogrodzie, żeby nabrał on nowego życia i wyglądał jeszcze lepiej.
    • 20 wpisy
    11 kwietnia 2017 20:35:41 CEST
    To prawda z tymi poradnikami można prawdziwe cuda czynić w ogrodzie, pozbruk w prosty sposób tłumaczy wszystko krok po kroku.
    • 1132 wpisy
    15 maja 2017 06:47:54 CEST
    Dokładnie dlatego przy mniejszych powierzchniach jak najbardziej można robić swoje i o nic się nie obawiać. Oni wiedzą co mówią ;)
    • 262 wpisy
    1 czerwca 2017 02:09:07 CEST
    No to Pozbruk robi swoje a ja sam zastanawiam sie nad wyborem czegoś do patio może Antyk Epoka co sądzicie?
    • 3 wpisy
    9 czerwca 2017 13:35:59 CEST
    Ja nie mam niestety manualnych zdolności więc nie zabieram się nawet za samodzielne robienie mebli ogrodowych. Podoba mi się oferta sklepu OBI jeśli chodzi o tego rodzaju produkty. Właśnie sprawdzałam w ich aktualnej gazetce w aplikacji Moja Gazetka i mają całkiem ciekawą ofertę. Może ktoś z Was ma od nich meble i podzieli się opinią ?
    • 1132 wpisy
    21 czerwca 2017 10:50:29 CEST
    No ja z palet zrobilem leżaki oraz stoł i ławkę :P Troche nad tym posiedzialem jednak było warto. CO do reszty ozdoby ogrodu to tutaj nie miałem wątpliowści wybierałem wszystkie elementy betonowe od Pozbruk
    • 171 wpisy
    29 czerwca 2017 12:23:35 CEST
    Swój styl trzeba znaleźć ;) Ja wzorowałem się na pomysłach jakie znalazłem na blogu wykorzystując materiały Pozbruk które co do jakości, szerokości oferty i bogactwu kolorów pozwalają na prawde zaszaleć :)
    • 61 wpisy
    5 grudnia 2017 07:42:06 CET
    joahim77 napisał/a:
    Takie dodatki w jakiś sposób urozmaicają ogród więc dlaczego nie. Myślę, że ogród to przede wszystkim jednak rośliny. My staramy się co jakiś czas sami robić pewne zmiany w ogrodzie, żeby po prostu urozmaicać. Kupujemy często na i jakoś aranżujemy jak to może wyglądać.

    Zgadzam się z Tobą. Ja również w ogrodzie przede wszystki stawiam na piękne, dobrej jakości rośliny i co jakiś czas odświeżam ogród, kupują nowe gatunki. Najczęście kupuję u Ulińskich, którzy mają szkółkę roślin ozdobnych w Konstancie. Mają ogromny wybór różnych roślin i w dodatku zawsze chętnie doradzają mi przy wyborze.


    Ten wpis został zmieniony przez Tomasz77777 w 5 grudnia 2017 07:46:11 CET"
  • 14 kwietnia 2018 12:49:09 CEST
    Aranżacja ogrodu to także umiejętny dobór ogrodzenia, który stanowi o wizytówce naszego domu, co powiecie na ogrodzenie palisadowe?
    • 585 wpisy
    22 kwietnia 2018 18:58:14 CEST
    Widziałem tylko takie małe ogrodzenia palisadowe, ale nigdy takich większych. Może w ofercie Pozbruk coś w tym stylu znajdziecie, ale ja zdecydowałem się jednak na ich mur samonośny, który nie wymagał zalewania oraz dozbrajania.
    • 585 wpisy
    31 maja 2018 16:08:22 CEST
    W takim przypadku szukając materiałów musisz sprawdzić ofertę topowych producentów, aby przetrwały jak najdłużej i tutaj wspominany Pozbruk jest jak najbardziej dobrym przykładem
    • 8 wpisy
    9 czerwca 2018 20:14:26 CEST

    A co myślicie o dodatkowych "gadżetach" w ogrodzie? Ostatnio wpadły mi w oko stoły bilardowe..


    Ten wpis został zmieniony przez martakurek0 w 14 czerwca 2018 21:36:30 CEST"
    • 24 wpisy
    14 czerwca 2018 21:53:52 CEST
    Stoły bilardowe ogrodowe Lissy to świetna rzecz. Ostatnio byłam u znajomych i pokazywali mi ten stół, niedawno go kupili. Muszę przyznać, że sama myślę czy mężowi nie zrobić niespodzianki na 40-kę. Te dwie funkcie bardzo się sprawdzają. Jak nie chcesz grać, to jest to zwykły stół do ogrodu, a w wolnych chwilach można pograć w bilarda
    • 613 wpisy
    1 lipca 2018 14:30:29 CEST
    W ogrodzie bardzo ważne jest odpowiednie połączenie elementów dekoracyjnych oraz roślinności. Jeżeli o mnie chodzi to mogę Ci polecić sprawdzenie oferty Pozbruk, gdzie można znaleźć wysokiej jakości kostki brukowe, płyty tarasowe, czy palisady :)

Szybka Odpowiedź