Forum Budowlane » Budowa i remont z Fachową Ekipą

    • 13 wpisy
    28 sierpnia 2011 20:05:59 CEST

    Chciałbym sie dowiedziec orientacyjni ile potrzebowałbym na wykończenie stoi w stanie surowym przykryty.Mój projekt to Maja rex.Z góry dziękuje.

  • 16 września 2011 12:54:17 CEST

    Popytaj trochę na rynku, porównaj oferty i będziesz konkretnie wiedział ile. Wszystko zależy od tego gdzie, jak i takie tam. Polecam.

    • 2 wpisy
    20 września 2011 00:28:11 CEST
    Przedmówca ma całkowitą rację. Wszystko zależy, ale bądź przygotowany na to, że różnice w cenach poszczególnych firm budowlanych bywają kolosalne.
    • 2 wpisy
    20 listopada 2011 22:42:05 CET
    Moge Ci polecić firmę, która mi kompleksowo aranżację i projekt robi. Dostaniesz bezpłatna szacunkową wycenę i kilka propozycji koncepcyjnych projektów. Kontakt poniżej.
    • 20 wpisy
    2 grudnia 2011 12:04:16 CET
    Ceny zależą nie tylko od jakości wykonania firm, ale również od regionu polski w jakim się znajdujemy. Ja raczej nie oszczędzał bym na wykończeniu wszystkiego. Można by poszukać czegoś ze średniej półki. Tak by udało się zachować jakiś kompromis.

    - Hurtownia Hydrauliczna Pozdrawia Serdecznie!
    • 6 wpisy
    12 grudnia 2011 11:31:50 CET
    Ojj no z wykonczeniem zawsze jest ciezka sprawa bo niby to sie wydaje sie dom stoi i tylko jeszcze srodek ale koszty sa straszne z tego co sie orientowalam.
    Hehehe tak swoja droga to w trakcie poszukiwan znalazlam oferte
    na groupon ze mozna dostac znizke na projekt aranzacji hmmm ciekawa jestem na ile ta oferta jest dobra. Ja jakos nie jestem do tego przekonana.
    • 32 wpisy
    13 grudnia 2011 15:56:48 CET
    Z tym gruponem i jemu podobne to ściema dla naiwnych.

    Równie dobrze mógłbym napisać, sprzedam Golfa za 200 tys. ale daję rabat i możecie go kupić za 20 tys. zł. Naiwniak da się nabrać, ale ten kto wie coś o cenach aut już nie.

    Ceny usług budowlanych są z reguły wystandaryzowane i ewentualnie różnią się parę procent w zależności od regionu kraju.
    • 12 wpisy
    14 grudnia 2011 14:14:03 CET

    Dlatego najlepsze są oferty z polecenia i własna weryfikacja pracy danej ekipy. Nie wiem jak to na innych rynkach wygląda, ale na warszawskim obok decoroom , wykończone lokale pokazuje raptem kilka firm tylko jeszcze.

    • 64 wpisy
    18 grudnia 2011 21:35:03 CET
    Wiadomo, że najlepiej zawsze weryfikować wszystko samemu. Co do cen to są one uzależnione według mnie głównie od regionu Polski w jakim się mieszka.
    • 12 wpisy
    20 grudnia 2011 19:49:12 CET

    Zgadza się. Koszty sa mniej więcej w Wawie za kompleksową usługę z wykończeniem między 600-1000 zł / 1m2 (ceny firmy decoroom).

    • 2 wpisy
    23 grudnia 2011 01:15:38 CET
    Wypośrodkuj, niższa cena nie znaczy dokładnie, poprawki wyniosą drożej, najlepiej zwróć uwagę na ekipę której pracę widziałeś i ci się podobała np. u znajomych
    • 12 wpisy
    29 grudnia 2011 23:39:25 CET

    Zgadza się, ale akurat te ceny różnia się tylko dlatego, że im wyższy pakiet, tym lepsze i droższe materiały, zakres prac i ich jakość jest niezmienna.

    • 10 wpisy
    25 stycznia 2012 21:50:00 CET
    Wspomniany decoroom to jedna z niewielu firm na rynku mazowieckim, która to robi z pasją, bez schematów i za rozsadne pieniądze, mojemu bratu mieszkanie robili, bajka.
    • 12 wpisy
    15 lutego 2012 21:31:43 CET

    Zgadza się , znają się na robocie to raz, ale tez kosztami nie porażają co też jak dla mnie jest nie mniej ważne.

    • 10 wpisy
    21 lutego 2012 12:58:24 CET

    Widziałeś tą realizację ich ze ścianką z czerwonej cegły, która jest na stronie? No bajkowo po prostu.

    • 12 wpisy
    7 marca 2012 21:28:05 CET
    Tam na ich stronie ciężko znaleźć realizację nieudaną szczerze mówiąc, nawet spoglądając na nie moim subiektywnym okiem :)
    • 1 wpisy
    9 marca 2012 00:08:08 CET
    Wejdź na tam znajdziesz cennik
    • 10 wpisy
    19 marca 2012 13:50:33 CET
    W weekend decoroom udzielało bezpłatnych porad na targach Pruszkowie.
    • 12 wpisy
    27 marca 2012 17:20:28 CEST

    Raz , że targi w Pruszkowie, a dwa , że ostatnio na kilku dniach otwartych developerów , z którymi współpracują byli, gdzie udzielali bezpłatnych porad. Można? Można!

    • 10 wpisy
    27 kwietnia 2012 19:17:10 CEST
    Komunikacja tez jest istotna, niektóre firmy pracują gdzieś w zaciszu, w dobie Internetu tak się nie da, chociażby facebook, czy dobra strona interntowa to podstawa szybkiej komunikacji z firmą.
    • 55 wpisy
    28 czerwca 2012 16:01:20 CEST
    Jeżeli chodzi o szukanie firm, to polecam przede wszystkim czytać ogłoszenia oraz opinie na forum. Tutaj mamy największą szansę znaleźć kogoś kto jest godny zaufania.
    • 11 wpisy
    18 marca 2013 20:28:50 CET


    NOWOCZESNE BALUSTRADY NIERDZEWNE

    Polecam balustrady firmy NBN,

    -balustrady ze stali nierdzewnej, łączone z drewnem lub szkłem
    -balustrady z linkami,
    -schody nierdzewne
    -schody na beton drewniane
    -poręcze
    -bramy

    • 5 wpisy
    5 kwietnia 2013 11:15:16 CEST
    Wszystko zależy co chcesz zrobić w domu. Tu jest cennik na Poznań możesz sobie policzyć. Mi robili łazienkę i nie wyszło drogo.
    • 5 wpisy
    5 czerwca 2013 13:08:12 CEST

    Suma uzależniona jest od tego co chcemy zrobić w domu i ile mamy pomieszczeń. Ale bardzo dużo. Właśnie jestem na tym etapie i przeraża mnie, że dodatki, których nie braliśmy pod uwage też kosztują dużo. Naniektórych rzeczach można zaoszczedzić na innych nie warto. np. Obecnie jestem na etapie remontu łazienki i trafiłam na ciekawą informację na jakie wytrzymałe mogą być stelaże podtynkowe. Zastanawiam się nad zakupem takiego, ponieważ będzie on schowany pod glazurą i może warto zainwestować w jego zakup.

  • 10 czerwca 2013 16:44:19 CEST
    Zawsze przecież jeszcze można się targować.

Szybka Odpowiedź