Forum Budowlane » Stolarka okienna i drzwiowa

    • 23 wpisy
    27 kwietnia 2014 22:12:22 CEST
    Mi po głowie chodzą ciągle te okna Inoutic co poleciła Angelika007. Oglądałem sobie ich stronę, to mają spory wybór i wszystko wygląda bardzo profesjonalnie. Muszę jednak wszystko na spokojnie przemyśleć, bo takie okna to przecież wstawiam na całe życie.
    • 16 wpisy
    11 marca 2016 18:03:58 CET
    Gdy jeszcze mieszkaliśmy w bloku to najpierw mieliśmy drewniane, ale były mocno nieszczelne, wymieniliśmy na PCV, z firmy Tommar i potem przy budowie domu wzięliśmy z tej samej firmy. Jest dobrze. Są szczelne, ale nie zbiera się na nich u dołu wilgoć tak jak na niektórych oknach pcv.
    • 3 wpisy
    12 sierpnia 2016 20:14:28 CEST

    Ja polecam Stolmar. zalezało mi na bezpieczenstwie, a oni mają okna chroniace przed włamaniem. Dodatkowo wszystko w przystepnych cenach. Wyglądają elegancko i ciekawie.


    Ten wpis został zmieniony przez zofiakwiat88 w 12 sierpnia 2016 20:15:10 CEST"
    • 5 wpisy
    21 października 2016 20:23:17 CEST
    ZamknieteDrzwi napisał/a:
    Myślę,że wybór okien uzależniony jest w głównej mierze od budżetu jaki posiadamy na ten cel,oraz od naszego gustu. Często bywa tak,że patrzymy na samą firmę zapominając o jakości.

    Patrząc na jakość polecam Stolmar z Bydgoszczy. Fachowiec który wstawiał ostatnio drzwi do naszej firmy zachwalał tego producenta. Jakość idzie w parze z ceną i ma szeroki wahlarz systemów okiennych :

    • 1 wpisy
    27 października 2016 19:02:43 CEST

    Stawiam na Stolmar- nowoczesne profile okienne i nowoczesny design. Mają wiele nagród na swoim koncie i porządnych realizacji. Kolega ma w domu również drzwi i rolety tego producenta. 100% zadowolenia i satysfakcji!


    Ten wpis został zmieniony przez elka66 w 27 października 2016 19:07:02 CEST"
    • 192 wpisy
    31 października 2016 21:54:08 CET
    Nawet najlepsze okna wymagają prawidłowego montażu, z możliwie jak najmniejszymi mostkami cieplnymi obwodowymi. Jedynie montaż okna w warstwie izolacji cieplnej, daje pewność likwidacji mostków i tym samym pozwala na pełne wykorzystanie energooszczędności okna. Na stronie knauf-industries_pl w zakładce Zastosowania Styropianu , jest pokazany schemat takiego prawidłowego montażu okna.
    • 3 wpisy
    1 grudnia 2016 12:15:24 CET
    ja brałem energooszczędne w firmie budvar, bo szwagier też u nich brał i mówi że są bardzo szczelne i długo się dobrze trzymają.
    • 8 wpisy
    6 grudnia 2016 15:51:02 CET

    Polecam okna Grupy Solo. Mają kilka salonów na terenie podkarpacia i małopolski, więc osoby z tych okolic na pewno znają tę firmę i moga potwierdzić, ze ma bardzo dobre okna i drzwi. 


    Ten wpis został zmieniony przez smerfetka28 w 6 grudnia 2016 15:51:47 CET"
    • 17 wpisy
    14 grudnia 2016 11:03:26 CET

    A w jakim województwie szukasz firmy? Ja jestem z okolic Krakowa, tzn. obecnie tutaj mieszkam i okna w moim mieszkaniu mam od Ekoplast Kraków, konkretnie mamy ten model: produkty/okna/komfort. I póki co jestem bardzo zadowolony. Okna są naprawdę dobrej jakości, a montaż był wykonany mega profesjonalnie, przynajmniej w porównaniu do "specjalistów" którzy montowali mi wcześniejsze okna :)


    Ten wpis został zmieniony przez elina255 w 14 grudnia 2016 11:03:59 CET"
    • 61 wpisy
    1 stycznia 2017 19:27:56 CET
    erzecznikkt napisał/a:
    Nawet najlepsze okna wymagają prawidłowego montażu, z możliwie jak najmniejszymi mostkami cieplnymi obwodowymi. Jedynie montaż okna w warstwie izolacji cieplnej, daje pewność likwidacji mostków i tym samym pozwala na pełne wykorzystanie energooszczędności okna. Na stronie knauf-industries_pl w zakładce Zastosowania Styropianu , jest pokazany schemat takiego prawidłowego montażu okna.

    Zgadzam się - ciepły i prawidłowy montaż to podstawa. Bez niego trudno mówić o oknie energooszczędnym, choćby nie wiem jakie miało parametry. Ja polecam do montażu zastosować listwy izolujące Klinar.

    • 27 wpisy
    15 lipca 2017 22:15:22 CEST
    ciężko wybrać wśród tylu ofert
    • 323 wpisy
    11 sierpnia 2017 12:12:43 CEST
    Własnie dlatego warto korzystać z pomocy profesjonalistów w wyborze i równie waznym aspekcie czyli ich montażu. My mieszkamy w Warszawie i szukaliśmy najlepszej dla nas oferty. Przyjaciel polecił mi wybór firmy Anex Okna i rzeczywiście był to świetny wybór. Wsparli nas w wyborze okien drewnianych według naszych potrzeb, dodatkowo maja niskie ceny jeżeli chodzi o ich grupy montażowe. Co również jest bardzo ważne i tylko potwierdza jakość prowadzonych prze nich usług to serwis stolarki gwarancyjny i pogwarancyjny,
    • 34 wpisy
    24 sierpnia 2017 13:31:22 CEST

    znam dobra firmę Vidok bo tata od nich bral kiedys okna, w tym roku ja zamawialem do nowego domu. mam ich okna plastikowe klasy energooszczędnej. Ramy nawet w drobnym stopniu się nie odkształciły, chociaż okien używam często. Nie mam problemu z wybrzuszającymi się profilami. 

    • 6 wpisy
    27 sierpnia 2017 11:50:17 CEST
    A nie lepsze byłyby drewniane? Ja sie rozglądam za drewnianymi. Polecicie jakieś konkretne okna?
    • 3 wpisy
    27 sierpnia 2017 15:43:32 CEST
    haha, kazdy poleca inne. ja mam bardzo dobre doswiadczenia z oknami Jezierski, po latach doceniam ich funkcjonalnosc. swietnie wyregulowane, wygladaja wciaz jakby byly nowe.
    • 6 wpisy
    1 września 2017 12:12:59 CEST
    ArkadiuszP napisał/a:
    haha, kazdy poleca inne. ja mam bardzo dobre doswiadczenia z oknami Jezierski, po latach doceniam ich funkcjonalnosc. swietnie wyregulowane, wygladaja wciaz jakby byly nowe.

    Mam ich okna w biurze. PCV. No powiem szczerze, że ladne i naprawde solidne. Siedzę przy oknie - zimą cieplutko, nic nie świszczy, trzymają ciepło :) No i świewtni tłumią hałas bo za oknem mam ruchliwą ulicę, a przy zamkniętym oknie naprawdę niewiel słychać.

    • 3 wpisy
    6 września 2017 23:55:33 CEST
    tak, one bardzo dobrze wygłuszają, u mnie tez... choc jjuz pare ladnych lat sluza, nic sie z nimi nie dzieje zlego
    • 3 wpisy
    13 września 2017 09:17:50 CEST
    Ja mam bardzo dobre doświadczenia z oknami Schuco, na wiosnę je wstawiliśmy bo znajomi mają je u siebie i je sobie bardzo chwalili. Korzystaliśmy z dwóch innych firm Schuco Premium Partner i obydwie spisały się dobrze – montaż fachowy i na czas, a okna wykonane z dbałością o detal. U nas montował Empol z Wrocławia, mogę polecić.
    • 1132 wpisy
    30 października 2017 06:48:54 CET

    W zakresie wyboru okien to moim zdaniem powinieneś znaleźć firmę, która zajmuje się sprzedażą oraz jednocześnie taką która posiada dobrze wyszkoloną kadrę. Ja znalazłem w Poznaniu firmę Domega. W ofercie mają najlepszych polskich producentów i mogliśmy liczyć na ich fachową pomoc, także na pewno jeżeli będziesz potrzebował pomocy to odpowiednio je dobierzecie oczywiście z uwzględnieniem Twoich wymagań i budżetu :)


    Ten wpis został zmieniony przez Jaro54 w 30 października 2017 06:50:00 CET"
    • 10 wpisy
    15 lutego 2018 07:30:51 CET
    Sama firma to jedna kwestia i tutaj o jej wyborze decyduje głównie cena okien, natomiast ważniejsza jest jakość oraz dobry montaż, na tym polecam się skupić
    • 3 wpisy
    9 marca 2018 14:09:28 CET
    Zgadzam się, bez dobrego montażu nawet najlepsze okna nie zapewnią oszczędności i komfortu cieplnego. Na pewno jak będziesz szukać firmy montażowej, upewnij się, że mają doświadczenie w ciepłym montażu. Sam wymieniając okna korzystałem z usług firmy Jezierski z Kielc i widać, że znają się na rzeczy.

Szybka Odpowiedź