Forum Budowlane » Stolarka okienna i drzwiowa

drzwi zewnetrzne: stalowe czy drewniane??

    • 28 wpisy
    17 września 2018 10:39:22 CEST
    To jesteś w tyle z technologiami. W stalowych to co piszesz jest już od około 10-lat :). Nie jest to rozwiązanie masowe (np czytniki biometryczne), ale były już od na prawdę długiego czasu. To samo z dostawkami, naświetlami czy doświetlami. Jest tego w bród.
    • 38 wpisy
    23 lutego 2019 08:48:03 CET
    Dobrze trafiłeś. Jakieś 10 lat mają już czytniki linii papilarnych w drzwiach dostępnych na runku. Nie było i nie jest to rozwiązanie standardowe ze względu na swoją cenę i przekonania Polaków do taki zabezpieczeń. Mimo to jest tego więcej na rynku i to w różnych wydaniach. Przykładowo Wikęd ma WiKeysa do sterowania całym systemem otwierania i zamykania okien, drzwi, bram garażowych i bram wjazdowych oraz rolet zasłaniających okna. Ma też w ofercie czytniki linii papilarnych czy klawiatury do wpisania kodów. Jest tych rozwiązań sporo. Są na rynku też klamki (na baterie) z kodami aby otworzyć drzwi. Jest to znacznie tańsze rozwiązanie ale nie tak bezpiecznie jak to w/w.
    • 6 wpisy
    4 kwietnia 2019 16:39:57 CEST

    Najlepsze z jakimi miałam możliwość jak dotąd się spotkać są drzwi Veyna. Maja w ofercie drzwi aluminiowe i PCV. Mogłam sobie wybrać wypełnienie specjalne i sama zaprojektować swoje drzwi, które są odpowiednie do mojego domu. Niech każdy wybiera to co mu się podoba. Jak zawsze zdania były i będą podzielone.


    Ten wpis został zmieniony przez kryszulka w 24 listopada 2020 20:51:29 CET"
    • 9 wpisy
    31 maja 2019 16:13:14 CEST
    Ja w domu mam drzwi aluminiowe. Rozważałem kupno drewnianych, jednak mam ogrzewanie podłogowe więc finalnie wybór padł na aluminiowe i myślę że to był lepszy wybór również pod względem estetycznym. Zamawiałem je w firmie Kapica, bo mają szeroką ofertę wzorów i wariantów kolorystycznych. Taki drzwi dobrze komponują się nie tylko ze stylem nowoczesnym, ale też można je dopasować też do bardziej tradycyjnej architektury.
    • 3 wpisy
    4 sierpnia 2020 09:57:33 CEST
    Jeśli szukasz nowoczesnych szklanych drzwi do swojego mieszkania sprawdź
    Ten wpis został zmieniony przez magdalenaNx1 w 4 sierpnia 2020 09:58:20 CEST"
    • 6 wpisy
    30 sierpnia 2020 18:47:04 CEST
    Gdy ja pytałam o to, zdania były bardzo podzielone. Wybrałam jednak w efekcie końcowym aluminiowe. Namówił mnie producent Veyna swoimi zaletami i wzorami. Dziś jestem zadowolona z zakupu i Tobie również polecam byś zam poznał zalety i wady produktu i sam zdecydował czego potrzebujesz Ty i Twój dom.
    • 38 wpisy
    14 września 2020 08:35:37 CEST
    Nie nam tej firmy. Może jak będę miał możliwość montować te drzwi to bliżej się przyjrzę. Dzięki za zwrócenie uwagi na markę jakiej nie znałem. Z tych znanych mi i co mi się osobiście podoba to ja polecę drzwi z Aluhausa albo Wikędu. Pierwsze o klasycznej konstrukcji. Wikędowe znowu mają drewnianą ramę co czyni je jednymi z tańszych aluminiowych drzwi na rynku w swojej półce jakościowej.
    • 38 wpisy
    14 września 2020 08:35:39 CEST
    Nie nam tej firmy. Może jak będę miał możliwość montować te drzwi to bliżej się przyjrzę. Dzięki za zwrócenie uwagi na markę jakiej nie znałem. Z tych znanych mi i co mi się osobiście podoba to ja polecę drzwi z Aluhausa albo Wikędu. Pierwsze o klasycznej konstrukcji. Wikędowe znowu mają drewnianą ramę co czyni je jednymi z tańszych aluminiowych drzwi na rynku w swojej półce jakościowej.

Szybka Odpowiedź