Forum Budowlane » Projektowanie i aranżacja wnętrz

Nowoczesne wnętrza- zbiór pomysłów

    • 23 wpisy
    24 września 2015 17:11:22 CEST

    Wiele specjalistycznych firm oferuje uługi z zakresu aranżacji i projektowania wnętrz. W większości są to usługi zarówno zdalne, jak i poprzez spotkanie. Warto zainwestować, jeżeli nie mamy pomysłu na własne wnętrze, a zależy nam na jakości i ładnym wyglądzie. Polecam 

    • 23 wpisy
    8 października 2015 23:36:41 CEST

    Uważam, że czasem lepiej nająć firmę, która wykona projekt profesjonalnie za nas. Szczególnie, gdy nie mamy pomysłu, czasu lub zwyczajnie chcemy, by wnętrze było ładnie i dobrze zaprojektowane. Polecam jeżeli chodzi o studia projektowe, ponieważ przykładają się do tego, co robią i mają doskonały kontakt z klientem.

    • 20 wpisy
    9 maja 2016 11:10:37 CEST
    Noo profesjonalny projekt to podstawa.
    • 25 wpisy
    13 maja 2016 10:06:15 CEST
    Może i jest drogi ale efekt będzie niepowtarzalny.
    • 56 wpisy
    25 maja 2016 09:09:07 CEST
    Profesjonalna firma zawsze zrobi lepiej niz jak robić samemu może drożej ale no cóż.
    • 12 wpisy
    22 lipca 2016 14:28:39 CEST

    Polecam, dostępną u nas, szafę przesuwną Palermo, która pomalowana jest na biały kolor, z wysokim połyskiem. Wyposażono ją w 7 półek, 2 drążki na wieszaki i 3 szuflady. Jej cechą charakterystyczną jest lustro, które wykończono stylowym zdobieniem, a także oświetlenie LED.

    • 585 wpisy
    22 sierpnia 2016 21:38:03 CEST
    Bardzo ładna, a wręcz idealna. Tylko nie chce widzieć ceny :)
    • 136 wpisy
    17 października 2016 23:01:01 CEST

    Osoby chcące urządzić jasny salon, powinny ściany pomalować na kremowo i zakupić wypoczynek, obity szarą tkaniną. Stolik z kamiennym blatem, w naturalnym kolorze, stać może na włochatym dywaniku. Na jedną ze ścian, wpasuje się nasz, biały grzejnik Calisia, który ma pionowy kształt.

    • 56 wpisy
    31 października 2016 18:37:53 CET
    oo ładne co tu kolega prezentuje, minimalistyczne i nowoczesne.
    • 34 wpisy
    16 listopada 2016 20:59:52 CET

    mi sie bardzo podobają takie drzwi przesuwne z Monstal

     

    Chciałbym miec takie najszersze z wyjściem na ogród, najlepiej żeby cała jedna sciana była przeszklona żeby do domu wpadało dużo słońca a przy okazji salon wydaje się optycznie wiekszy


    Ten wpis został zmieniony przez Domator30 w 16 listopada 2016 21:00:50 CET"
    • 30 wpisy
    30 listopada 2016 20:37:09 CET
    Wow robią wrazenie takie wnętrza.
    • 2 wpisy
    1 grudnia 2016 13:38:24 CET

    Komoda Mirjan24Bardzo podobają mi się aranżacje z komodą w pokoju dziennym. Nie tylko ładnie to wygląda, ale też się bardzo przydaje w celu schowania obrusów, sztućcy, talerzy i porcelany. Podoba mi się komoda, która ma dodatkowo witrynę, szuflady i półki. Wyższe witryny też można dokupić  dla podkręcenia efektu. Dla mnie bomba!


    Ten wpis został zmieniony przez ilonakaminska80 w 1 grudnia 2016 13:41:48 CET"
  • 22 grudnia 2016 16:14:23 CET

    Dzięki rozciągniętej, między profilami, folii PVC, tworzymy dowolny kształt nowego sufitu, gdyż istnieje możliwość wykonania konstrukcji:
    - wielopoziomowych
    - płaskich
    - z wykorzystaniem łuków, owali i innych figur geometrycznych także 3D.

    • 4 wpisy
    28 grudnia 2016 09:31:03 CET
    Moim zdaniem nowoczesne wnętrze powinno opierać się głównie na minimalizmie. Należy połączyć proste kształty, stonowane kolory, a na pewno efektem będzie niepowtarzalne wnętrze. Z swojej strony polecam sklep Homlando, w którym można kupić wiele mebli i dodatków do domu w stylu nowoczesnym, skandynawskim czy też industrialnym.
    • 19 wpisy
    30 grudnia 2016 10:00:38 CET
    Zgadzam się minimaliz to podstawa zwłaszcza jak mamy mały budżet, to warto nie przepłacać na niepotrzebnych rzeczach.
    • 61 wpisy
    13 stycznia 2017 09:25:57 CET
    jeżeli projektujecie nowoczesne wnętrze to trzeba pamiętać o oświetleniu polecam systemy z
    • 136 wpisy
    3 lipca 2017 12:58:53 CEST

    Zapraszam na nasz Fan Page, na którym znajdziecie zdjęcia aranżacyjne z wykorzystaniem naszych grzejników. Przedstawiają propozycje salonu, łazienki czy kuchni, głównie w stylu modernistycznym :)

    • 8 wpisy
    19 lipca 2017 16:11:59 CEST

    Ciekawa komoda do salonu


    Ten wpis został zmieniony przez polkowska w 19 lipca 2017 16:13:44 CEST"
    • 4 wpisy
    14 sierpnia 2017 14:58:19 CEST
    Miedziane powierzchnie to nie tylko nowoczesny wygląd, to również bezpieczeństwo i zdrowie. Zapytasz dlaczego? Miedź i stopy miedzi oddziałują przeciwdrobnoustrojowo
    i powodują zmniejszenie liczby zarazków przenoszonych przez kontakt z powierzchnią. Więcej na ten temat przeczytasz na stronie miec-miedz. pl/miedz/interesujace-rzeczy
    • 5 wpisy
    19 sierpnia 2017 10:22:42 CEST
    Jeżeli w grę wchodzą nowoczesne wnętrza, to zauważyłem ostatnio tendencję do uznawania za lepsze produktów ponadczasowych, które nikomu nie znudzą się nawet za 20 lat. Myślę, że piękne wykończenia wnętrz, prosto z formy, stworzone według koncepcji użytkownika to najlepsze wyjście.
    Stąd też mam takie pytanie, czy ktoś z Państwa mógłby polecić firmy zajmujące się produkowaniem mebli, architektury, czy też urządzeń sanitarnych na wymiar?
    Przyjrzałem się kilku firmom i chciałbym zasięgnąć o nich opinii.
    • 1 wpisy
    24 sierpnia 2017 15:37:44 CEST

    Nowoczesne wnętrze to oczywiście nowoczesne meble. Awangardowy design cechuje meble wypoczynkowe polskiego producenta Super-Sofa. W ofercie można znaleźć . łóżka małżeńskie z wbudowanym oświetleniem LED, które dodadzą wnętrzu wielkomiejskiego blichtru, czy narożniki o oryginalnej, mocno zgeometryzowanej bryle. Wysoka jakość wykonania i sprawdzone rozwiązania kontrukcyjne sprawiają że meble Super-Sofa nie tylko zachwycają oko, ale także są wygodne i trwałe.

    Zachęcam do odwiedzenia naszej strony

    Pozdrawiam, Super-Sofa 

    • 29 wpisy
    25 sierpnia 2017 21:53:20 CEST

    Rower na ścienie!


    Ten wpis został zmieniony przez MT3CH w 25 sierpnia 2017 21:56:08 CEST"
    • 61 wpisy
    6 września 2017 14:34:46 CEST

    A mnie podobają się takie eleganckie wnętrza, jak można obejrzeć na stronie Intellio - np. coś takiego


    Ten wpis został zmieniony przez Tomasz77777 w 6 września 2017 14:36:44 CEST"
    • 10 wpisy
    15 listopada 2017 10:04:59 CET
    Witam Wszystkich na forum. Trochę nie do końca pasuje mi ta ścianka z dekoracją, ale całość urządzona jest bardzo ciekawie. Wystarczy tylko dobrać odpowiednie, klimatyczne oświetlenie :)
    • 3 wpisy
    3 lipca 2018 22:34:04 CEST

    Nowoczesny dom to teraz marzenie wielu osób. Jak jednak taki stworzyć? Warto zacząć od salonu - jako najważniejszego pomieszczenia. Porządany efekt można uzyskać, wybierając nowoczesną sofę lub narożnik.

     

    Polecamy te od - to nowoczesne projekty, wykonane z należytą starannością i dbałością o najmniejsze szczegóły. Można wybierać spośód wielu modeli i rodzajów - wszystkie łączy jednak bardzo duża trwałość.

     

    Pozdrawiamy

     

    Super Sofa

Szybka Odpowiedź