Forum Budowlane » Projektowanie i aranżacja wnętrz

Nowoczesne wnętrza- zbiór pomysłów

    • 21 wpisy
    4 września 2018 08:34:32 CEST
    We wnętrzach zwłaszcza tych nowoczesnych dużą rolę odgrywa kompozycja kolorystyczna, każdy dodatek czy akcent się liczy. Teraz taki modny jest skandynawski styl i miałem okazje u siostry go podziwiać ... na ścianach szara poświata z białymi nocami tymi odcieniami z duluxa kolory świata, sufit biały, w zasadzie wiele z elementów umeblowania też utrzymana właśnie w szaro-białej kolorystyce. Dużo roślinności, drewna (parkiet, meble) i światło - dużo punktowych lampek. Elegancko jej to wyszło
  • 26 września 2018 16:41:54 CEST

    Do nowoczesnego salonu wpasują się:

    - sufity napinane, które dają efekt szkła

    - oświetlenie ledowe równomiernie doświetlające przestrzeń.

     

    Dzięki tym rozwiązaniom uzyskamy efekt wyższego wnętrza.

     

    projekt Kinga Śliwa

    • 18 wpisy
    27 lutego 2019 22:49:27 CET

    Miłośnicy modernizmu powinni postawić na odcienie bieli i czerni. W czarnym kolorze mogą być niektóre ze ścian, stolik kawowy oraz dodatki. Biała natomiast podłoga i minimalistyczne sofy. Do pomieszczenia takiego wpasuje się lampa wisząca Ring, którą tworzą 3 owalne, jasne pierścienie o średnicy 20cm.

    • 13 wpisy
    14 maja 2019 18:04:36 CEST

    Osoby, które nie boją się chłodnych i minimalistycznych wnętrz, mogą urządzić dużą przestrzeń wyłącznie w odcieniu szarego. Proponuję komodę w stylu glamour, na metalowych nogach. Całość uzupełnią profile LED z diodami, które tworzą jednolite linie świetlne.

    • 43 wpisy
    8 lipca 2019 14:16:36 CEST

    Szukam tkaniny zasonowej właśnie w takim kolorze jak ściana na powyższym zdjęciu. Mam białe meble i jasne ściany w salonie i pomyślałam, że taki mocny, a zarazem żywy kolor ciekawie ożywi wnętrze. Co myślicie?

    • 1132 wpisy
    1 października 2019 10:11:00 CEST
    W sieci jest teraz mnóstwo propozycji aranzacji do różnych mieszkań, domów itd wystarczy tylko trochę poszukać i znaleźć coś dla siebie
  • 30 marca 2020 21:11:06 CEST
    Dla mnie nowoczesne wnętrza to minimalistyczny styl industrialny.
  • 30 marca 2020 21:11:32 CEST
    Dla mnie nowoczesne wnętrza to minimalistyczny styl industrialny.
    • 28 wpisy
    21 kwietnia 2020 10:21:59 CEST
    Nowoczesne wnętrze kojarzy mi się ze szkłem i stalą, choć nie musi to być od razu zimne wnętrze, bo są firmy jak GipsyKing czy Erkado gdzie szklane drzwi mają z grafikami na powierzchni. Z jednej strony nowoczesny materiał, z drugiej ocieplenie wnętrza poprzez odpowiednio dobrany deseń. Jest ich całe mnóstwo - od wzorów typu paski na szkle, przez kratownicę imitującą modne obecnie drzwi ze stalowej kratownicy i szkła, po dekory imitujące cegłę czy beton.
    • 43 wpisy
    25 maja 2020 13:21:02 CEST

    Ciekawa jestem co powiecie na tak nowoczesną kuchnię jak ta:


    Ten wpis został zmieniony przez zosiak11 w 25 maja 2020 13:22:27 CEST"
    • 2 wpisy
    24 czerwca 2020 13:53:02 CEST
    Byłem ostatnio u znajomego i zachwyciłem się lampą CoeLux która wygląda jak sztuczne okno. Nawet nie wiedziałem wcześniej że są takie lampy. Robię remont salonu i zastanawiam się czy nie zamontować sobie takiej lampy na suficie. Ktoś z was może ma coś podobnego?
    • 43 wpisy
    29 czerwca 2020 10:48:59 CEST

    A co powiecie na salon w stylu nowojorskim? Coś jak na tych zdjęciach: 

    • 43 wpisy
    29 czerwca 2020 10:49:06 CEST

    A co powiecie na salon w stylu nowojorskim? Coś jak na tych zdjęciach: 

Szybka Odpowiedź