Forum Budowlane » Łazienki - wystrój i wyposażenie

Oświetlenie łazienki

    • 18 wpisy
    6 sierpnia 2018 22:41:55 CEST

    Osoby, które chcą urządzić łazienkę, z elementami stylu glamour, zakupić mogą prostokątne lustro, ze zdobioną, pozłacaną ramą. Poza tym dostępną w naszym e-sklepie, wiszącą, szklaną lampę Elektra, która posiada druciany klosz z aluminium, w kolorze chrom. Można zastosować w niej żarówki LED.

    • 15 wpisy
    21 sierpnia 2018 11:23:59 CEST
    Lampy LED to dobry wybór. Dają mocne, fajne światło, które moim zdaniem dobrze sprawdzi się w każdej łazience niezależnie od rodzaju wystroju.
    • 13 wpisy
    12 marca 2019 10:13:37 CET

    Polecam Profil LED Kozel-50 (Kluś), który przeznaczony jest do tworzenia linii światła zlicowanych z powierzchnią ścian i sufitów. Montaż odbywa się za pomocą kleju montażowego - skrzydła mocujące profilu pokryte są gładzią gipsową. Profil przeznaczony jest do pracy z max 4 paskami LED o szerokości 10 mm.

    • 23 wpisy
    21 maja 2019 22:19:27 CEST
    Fajnie wyglada, jak się prezentuje cenowo i kogo w Warszawie polecacie do wykonania?
    • 1 wpisy
    28 listopada 2019 12:22:44 CET
    Kinkiety ze sklepu ZFabryki są cudowne, więc polecam, jakbyście się jeszcze zastanawiali. Atrakcyjne wizualnie i raczej najbardziej pasuje do nowoczesnych wnętrz.
    • 16 wpisy
    18 grudnia 2019 20:35:55 CET

    Ja też zdecydowanie polecam LED-y. Akurat na oświetleniu łazienki zależało mi najbardziej i muszę przyznać, że jestem bardzo zadowolona!

Szybka Odpowiedź