Forum Budowlane » Sypialnie i Salon - wystrój i wyposażenie

Dodatki do salonu na ożywienie

    • 12 wpisy
    1 września 2016 21:31:25 CEST

    Funkcję dekoracji, która ożywi salon, pełnić może również, dostępne u nas, krzesło Ludwik Kryształ. Jego stelaż wykonano z drewna bukowego, a tkaninowa tapicerka posiada charakterystyczne kryształy. Cechą charakterystyczną mebla są również przednie nogi, wykonane w stylu ludwikowskim.

    • 11 wpisy
    8 września 2016 14:48:00 CEST

    Ja kupiłam sobie w sklepie wspaniałą lampę w kształcie wazonu, którą postawiłam przy stoliku kawowym. Możecie zajrzec do nich mają dość duży asortyment i z całą pewnością każdy znajdzie coś ciekawego i odpowiedniego dla siebie.

    • 10 wpisy
    11 października 2016 10:34:53 CEST
    lampa, obraz, lustro, poduszki jakieś, wazon, kwiatek - każdy dodatkowy elemeny sprawi, że pomieszczenie będzie nieco inne, przez co będzie się wydawać ożywione
    • 6 wpisy
    28 grudnia 2016 23:44:04 CET
    nawet fajna doniczka z kwiatkiem może dużo wnieść, ewentualnie jakaś designerksa lampa?
    • 3 wpisy
    28 lutego 2017 22:57:45 CET

    A może jakiś fotel w oryginalnym i żywym kolorze? Albo sofa? Wydaje mi się, że postawienie fotel w kolorze nieco odbiegającym od całej reszty nada wnętrzu oryginalnego klimatu i doda powiew świeżości :) Mi bardzo podoba się ten kolor: meblefox. com/glowna/152-foglia-stylowy-wloski-fotel. html. 


    Ten wpis został zmieniony przez lepszynski w 28 lutego 2017 23:00:05 CET"
    • 6 wpisy
    17 marca 2017 16:07:39 CET
    a może jakiś artystyczny zegar? znajomi mieszkaja w wynajmowanym mieszkaniu ktore jest pomalowane na biało ale tak szpitalnie biało ze az niefajnie,jednak wiadomo ze beda tam mieszkali dwa lata zatem postanowilismy sie złożyc i wspolnie kupic im jakies dodatki,ja się uparłam na szary zegar Umbra na Homlando Com a kolezanka na szare nadzieje ze znajomi beda zadowoleni,bo my jako stali bywalcy u nich w mieszkaniu na pewno bedziemy
    • 67 wpisy
    7 kwietnia 2017 13:16:44 CEST

    Ja teraz urządzam salon i jakaś koncepcja już jest i zastanawiamy się też nad dodatkami. już nawet żona wywołała zdjęcia na bo chciałaby zrobić na jednej ścianie taką galerię ze zdjęciami, na pewno daje to poczucie takiego ciepła, a fajnie urozmaica wnętrze. Zobaczymy co jeszcze wymyśli, ale to bardzo chciałaby mieć już mówi o tym dłuszy czas. 


    Ten wpis został zmieniony przez joahim77 w 7 kwietnia 2017 13:17:35 CEST"
  • 12 kwietnia 2017 12:15:28 CEST

    Naszą folię, z nadrukiem, zamocować można nie tylko na suficie, ale również na ścianie. W przypadku podświetlenia, otrzymamy nowoczesny obraz.

    • 136 wpisy
    1 sierpnia 2017 14:26:49 CEST

    Proponuję jedną ze ścian pomalować w kolorze intensywny fiolet. Salon ożywią również dodatki w tej barwie, takie jak dywanik czy poduszka. Pozostałe ściany, jak i podłoga, powinny być w kolorze białym lub szarym.

    • 17 wpisy
    25 września 2017 19:24:41 CEST
    Kolorowe zasłony, poduszki, dywan i rośliny.
    • 81 wpisy
    17 października 2017 10:56:00 CEST
    Salon można ożywić za pomocą wielu rzeczy, w tym oczywiście dodatkami i kolorystyką ścian, mebli. Ja polecam bazować na narzutach i poduszkach ozdobnych, które potrafią całkowicie odmienić wnętrze, pod warunkiem wyboru odpowiedniego szablonu.
    • 1 wpisy
    26 października 2017 12:04:32 CEST

    Ja kupiłam piękny, bogato zdobiony fotel. Nie jest w żywym kolorze, ale i tak skupia całą uwagę, gdy wchodzi się do salonu. Pochodzi z


    Ten wpis został zmieniony przez ola29K w 26 października 2017 12:05:43 CEST"
    • 21 wpisy
    4 listopada 2017 08:17:52 CET
    Wszystko zależy do stylu jaki panuje w naszym salonie, ponieważ warto wybrać takie dodatki które będą ściśle kontrastować z meblami czy kolorem ścian, stanowiąc przy tym jego ożywienie.
    • 1 wpisy
    14 czerwca 2018 15:35:45 CEST

    Nic lepiej nie ożywi salonu jak nowe meble :) Własnie niedawno wziałem się za mały remont salonu, wyrzuciłem sofe, a w jej miesce postawiłem sobie stół drewniany z krzesłami. Troche mi zeszło z tym żeby znaleźć jakieś solidne, ale po jakiś czasie znalazłem sobie strone , zrobiłem zamówienie i salon wygląda zupełnie inaczej. Jest zdecydowanie przestronniej i w końcu cała rodzina może usiąść przy jednym stole :)

    • 67 wpisy
    9 lipca 2018 14:08:35 CEST
    ja zamontowałem panel ze sztucznych roślin z green-designers i fajnie ożywił wnętrze :D
    • 18 wpisy
    6 sierpnia 2018 22:59:24 CEST

    Modernistyczny salon urządzony w odcieniach szarości, ożywi potrójna lampa podłogowa Antenne, którą można kupić w naszym e-sklepie. Zbudowana jest z lekkiego aluminium, co zapewnia wygodę i prostotę w użytkowaniu. Wnętrze jej klosza ma kolor złoty, dlatego daje ciepłe światło i łagodnie oświetla pomieszczenie.

    • 15 wpisy
    21 sierpnia 2018 11:22:29 CEST
    Bardzo często obraz lub dobrze dobrany mebel potrafi całkowicie odmienić oblicze wnętrza. Poszukiwania inspiracji polecam poszukać chociażby na allegro.
    • 13 wpisy
    14 maja 2019 18:13:15 CEST

    Funkcję nowoczesnej dekoracji ściennej mogą pełnić profile LED, w których znajdują się taśmy z diodami. Dzięki wykorzystaniu osłonki mlecznej – uzyskujemy jednolite linie świetlne. Dostępne są modele, które łączy się w proste i łamane ciągi oraz takie, które można giąć i budować za ich pomocą oprawy wielokątne.

    • 43 wpisy
    18 czerwca 2019 10:17:06 CEST
    Myślę, że ożywić nawet bardzo septyczne wnętrze można za pomocą dodatków w energetycznych kolorach.

Szybka Odpowiedź