Forum Budowlane » Bramy i ogrodzenia

    • 230 wpisy
    29 sierpnia 2017 09:08:04 CEST
    Ogrodzenia betonowe to na ten moment najmodniejsze i chyba najtrwalsze ogrodzenia posesyjne. Z reszta możesz zobaczyć jak pieknie prezentują się pomysły od Pozbruk.
    • 230 wpisy
    29 sierpnia 2017 09:08:06 CEST
    Ogrodzenia betonowe to na ten moment najmodniejsze i chyba najtrwalsze ogrodzenia posesyjne. Z reszta możesz zobaczyć jak pieknie prezentują się pomysły od Pozbruk.
    • 613 wpisy
    31 sierpnia 2017 08:58:12 CEST
    Z ogrodzen betonowych najlepsza opcją moim zdaniem sa elementy Gardeo które nie wymagaja juz dodatkowe dozbrajania czy zalewania. Gotowe części do wykonania ogrodzenia.
    • 613 wpisy
    31 sierpnia 2017 08:58:13 CEST
    Z ogrodzen betonowych najlepsza opcją moim zdaniem sa elementy Gardeo które nie wymagaja juz dodatkowe dozbrajania czy zalewania. Gotowe części do wykonania ogrodzenia.
    • 17 wpisy
    19 października 2017 12:50:56 CEST
    Mi osobiście ogrodzenie betonowe kompletnie się nie podoba, uważam ze metalowe sprawdzi się o wiele lepiej i to pod każdym względem, cena także będzie jego atutem.
    • 171 wpisy
    1 listopada 2017 15:49:40 CET
    A czy widziałeś może ogrodzenia z oferty Pozbruk? Tzn mur Amsterdam, Oslo czy Milano 22.5 można też go fajnie zrobić w połączeniu z metalowymi przęsłami :)
    • 20 wpisy
    29 listopada 2017 10:14:43 CET
    Ogrodzenie z betonu niezbyt przypadło mi do gustu, jeżeli już to zdecydowanie bardziej polecam to z kamienia dekoracyjnego, co o tym sądzicie? Być może jest nieco droższe, ale pięknie się prezentuje.
  • 14 kwietnia 2018 12:40:16 CEST
    Szczerze mówiąc to można wybrać inny, moim zdaniem lepszy typ ogrodzenia niż beton. Może metalowe lub palisadowe, co o tym sądzicie? Zerknijcie na ogrodzenia-brygada99
    • 613 wpisy
    16 kwietnia 2018 21:52:50 CEST
    Jednak jeżeli chodzi o wykończenie materiału to polecam odwiedzić stronę producenta Pozbruk, ponieważ fajną opcją będzie również Słupek L w melanżu zimowym i do tego piękne przęsła stalowe.
    • 585 wpisy
    22 kwietnia 2018 18:48:16 CEST
    Jak najbardziej ogólnie do stworzenia pięknego ogrodzenia nie trzeba wiele, jeżeli o mnie chodzi to mogę polecić Ci piękny materiał jakim jest Rotterdam Pozbruk z którego można stworzyć niepowtarzalne ogrodzenie.
    • 262 wpisy
    30 września 2018 23:45:14 CEST
    Myślę, że to fajna opcja jeżeli zależy Ci na prywatności i bezpieczeństwie. A Pozburk przygotował naprawdę wiele ciekawych propozycji.
    • 613 wpisy
    23 października 2018 18:08:02 CEST
    jeżeli o mnie chodzi to polecam zwrócić uwagę na propozycje od Pozbruk a w szczególności elementy Gardeo które tutaj jak widzisz są doceniane przez wiele osób zarówno ze względów wizualnych jak i jakości wykonania.
    • 4 wpisy
    12 grudnia 2018 10:01:52 CET
    TomStone napisał/a:
    Ogrodzenie z betonu niezbyt przypadło mi do gustu, jeżeli już to zdecydowanie bardziej polecam to z kamienia dekoracyjnego, co o tym sądzicie? Być może jest nieco droższe, ale pięknie się prezentuje.
    Eeee tam. Betonowe też potrafia byc super. Te od jońca wyglądają jak kamień naturalny i są naprawdę trwałe tak więc inwestujesz na długie lata a nie na moment.
    • 1132 wpisy
    12 grudnia 2018 15:51:31 CET
    Ja po prostu polecam zwrócić uwagę na przygotowanie elementów Gardeo Pozbruk, które na pewno sa świetnym przykładem jak piękny może być mur samonośny.
    • 585 wpisy
    9 kwietnia 2019 13:12:33 CEST
    Cudowny ogród wymaga jednak mnóstwa pracy i też inwestycji w zakresie elementów dekoracyjnych z betonu śmiało polecam sprawdzić rozwiązania proponowane przez Pozbruk kostki, palisady, donice itd.
    • 221 wpisy
    31 maja 2019 14:53:05 CEST
    Jak najbardziej jestem za! Mi ogrodzenia wykonane z muru samonośnego od Pozbruk bardzo się podobają i dlatego zdecydowałem się właśnie na wybór jednego z ich rodzajów a mianowicie Amsterdam Pozbruk, który nie wymagał zalewania ani dozbrajania. Wykonanie poszło sprawnie, a efekt genialny!

Szybka Odpowiedź