Forum Budowlane » Projektowanie i aranżacja wnętrz

Zakupy przez Internet

    • 65535 wpisy
    17 kwietnia 2009 16:11:44 CEST
    Kilka dni temu skończyliśmy remont kuchni - wymienialiśmy meble i sprzęt AGD. Z braku czasu część zakupów zrobiliśmy przez Internet i ... to była świetna decyzja! Naprawdę polecam! My większość rzeczy kpiliśmy na - Multizakupy, ale dużo dobrego słyszałam też na temat .
    • 8 wpisy
    22 kwietnia 2009 14:30:50 CEST
    JA moge polecec sklep kupowałem u nich parkiet i nie zawiodłem sie. Solidna i uczciwa firma. Pozdrawiam.
    • 1 wpisy
    8 maja 2009 15:48:34 CEST
    Też uległam mani zakupów przez Internet, gdyż mają bardzo wiele plusów - przede wszystkim oszczędność czasu, możliwość kupowania o każdej porze dnia i nocy, no i oczywiście przystępne ceny, w wielu przypadkach niższe od cen sklepowych.

    Również kupowałam na i także jestem zadowolona.
    Dodatkowo polecam sklep internetowy ł, kupiłam tu niedawno kabinę prysznicową.
  • 23 sierpnia 2009 21:13:42 CEST
    Ja długo szukałam nietypowych i innych niż wszystkie w hipermarketach artykułów dekoracyjnych do domu, straciłam mnóstwo czasu a w internecie znalazłam sklep z pomysłami. Zakupione tam lampy-lampy-ceramiczne są po prostu idealne takie jak chciałam.
    • 6 wpisy
    29 sierpnia 2009 00:26:25 CEST
    Z komfortu można też sporo ciekawych rzeczy przez internet kupić - np dywany, dodatkowo 5% rabatu i dowóz gratis. Mam nadzieję, że nie zabrzmiało to jak reklama :grin:
    • 24 wpisy
    2 września 2009 15:21:48 CEST
    Jestem entuzjastką kupowania przez internet, a zwłaszcza Allegro. Chciałam kupić sobie dywan, więc poszłam do Praktikera, bo był blisko i co? Cztery dostępne wzory, trzy dostępne wymiary i na tym koniec. Na Allegro było do wyboru do koloru, tylko podało się wymiary i już. Inny przykład? Szukam fajnej wagi łazienkowej z różnymi bajerami (pomiar mięśni, wody, obliczanie zapotrzebowania kalorycznego etc.) W sklepach dostępne są jeden, dwa modele (o ile w ogóle są), a w internecie jest tego cała masa.
    • 6 wpisy
    6 września 2009 01:11:30 CEST
    Jeżeli chodzi zakup dywanów przez internet, to mają fajną promocję w komforcie - jak zamówisz dywan przez internet, masz 5% rabatu i dowóz gratis. Moim zdaniem zachęcające.
    • 5 wpisy
    10 września 2009 00:50:31 CEST
    Ja tez jestem wielkim fanem zakupów przez internet. Jednak absolutnie nie na allegro. Moim zdaniem za dużo naciagaczy.

    Tylko sklep internetowy i to taki gdzie można odebrac osobiście z magazynu a nie jakieś wirtualne costam.
    • 12 wpisy
    11 września 2009 11:05:49 CEST
    Wszedzie mozna trafić na oszustów,dlatego trzeba uwaznie czytac opinie na temat danego sklepu. Zakupy przez internet sa bardzo wygodne.
    • 8 wpisy
    15 września 2009 17:49:52 CEST
    Witam

    Tak na oszustów można czasem trafić co się czasem wiąże z poważnymi konsekwencjami. Polecałbym też serdecznie zakupy przez internet dobrych i znanych firm. Moja siostra na przykład kupiła sobie bardzo dobre mieszkanie w dobrej lokalizacji w firmie
    • 1 wpisy
    2 października 2009 23:16:28 CEST
    Często dokonuję zakupów przez internet. Ostatnio kupiłam sypialnię,


    i czekałam dosłownie kilka dni chociaz odległość była znaczna. mogę jednak z całym przekonaniem polecić .
    Pozdrawiam Marta
    • 8 wpisy
    3 października 2009 00:25:06 CEST
    Bardzo fajne oferty :) Ja sam skorzystałem z podobnego rodzaju usług, a najbardziej cieszę się z zakupu mieszkanie poprzez firmę Wawel Service
    • 10 wpisy
    11 października 2009 19:36:48 CEST
    Na kupowałam hokery i niestety nie byłam zadowolona. O zamówieniu chyba zapomnieli, jak już się do nich dodzwoniliśmy to obiecywali dowiedzieć się na jakim etapie się ono znajduje i mieli oddzwonić. Niestety, nie zrobili tego, więc dzwoniliśmy do nich jeszcze kilka razy.

    Ostatecznie hokery doszły do nas z dużym opóźnieniem, mimo że planowany okres 31 dni (roboczych) to już dość długo.

    Akcesoria do domu takie jak różnego rodzaju dekoracje czy pościel kupuję na Innych dużych zakupów przez internet raczej nie robię.
    • 5 wpisy
    12 października 2009 13:20:51 CEST
    Witam. ja rzadko robię zakupy przez internet ale odkąd zaczęłam urządzać mieszkanie powoli się przekonuję. to duża oszczędność czasu i można porównać wiele ofert nie wychodząc z domu. Ostatnio dużo czasu poświęcam na oglądanie tapet :smile: Sypialni chyba bym nie kupiła w ten sposób, ale akcesoria i dodatki jak najbardziej.
    • 8 wpisy
    22 października 2009 13:04:40 CEST
    A ja nie mam oporów przed kupnem czegokolwiek za pośrednictwem internetu. Kupiłam już stół, wieżę, laptopa,materac - i wszystkie zakupy okazały się dobrym wyborem:)
    Agula - jeśli jesteś na kupnie tapet to polecam , mają bardzo ładne prezentacje swoich produktów, warto tam zajrzeć, a nuż jakiś wzór Cie zainspiruje:)
    Mam bardzo dobre doświadczenia ze sklepami internetowymi, stałam się wręcz ich entuzjastką:)
    • 5 wpisy
    22 grudnia 2009 08:42:02 CET
    Witam,
    Oferujemy hokery, hokery kuchenne, hokery barowe, hokery drewniane, hokery nowoczesne.
    Tylko u nas niespotykane stołki
    barowe, krzesła restauracyjne. Gwarantujemy najniższe ceny na rynku.




    Pozdrawiam.
    • 8 wpisy
    22 grudnia 2009 09:34:29 CET
    Ja właśnie długo się zastanawiałam nad takimi "poważniejszymi" zakupami przez Internet. Do tej pory kupowałam jedynie jakieś książki czy płyty, bo to małe ryzyko. Ale teraz jak czytam Wasze posty i tyle pozytywów w nich, to może się jednak odważę. Bo faktycznie zakupy przez Internet są bardzo wygodne - i oszczędnośc czasu, i duży wybór... Zajrzę do tych stron, które polecacie, najbliższy mój zakup to kabina prysznicowa, może znajdę coś ciekawego :smile:
    • 2 wpisy
    6 lutego 2010 12:54:28 CET
    Cześć :)
    Ja polecam sklep MAXCOTTON [/b:607872987a]

    Kupiłam tam w promocji hiszpański koc
    Czekoladowy ! Super gruby !!
    i do tego pościel JOOP złotą !

    Pozdrawiam i POLECAM !
    • 2 wpisy
    8 lutego 2010 21:42:22 CET
    z racji ze jest to mój pierwszy post na tym forum WITAM WSZYSTKICH BARDZO SERDECZNIE

    Ja z mojej strony mogę polecić dwa sklepy w których robiłam zakupy i jestem w 100% zadowolona

    pierwszy to sklep z oświetleniem

    a drugi z AGD / RTV
    • 4 wpisy
    16 lutego 2010 16:03:23 CET
    Hej. Ostatnio szukałem pościeli. Trafiłem na bardzo dobry sklep internetowy. oferuje, poza sporym wyborem, solidną jakość i co równie ważne, przystępną cenę. Zdecydowanie polecam ten sklep. Pozdrawiam.
    • 8 wpisy
    17 lutego 2010 21:15:21 CET
    Zajrzałam na tę stronę i faktycznie mają ciekawą ofertę. Szczególnie podobają mi się koce. Szukam na prezent, to może się zdecyduję tutaj, skoro Marcin polecasz... Wrzucam ten, który mi się podoba najbardziej :)
    • 4 wpisy
    26 lutego 2010 12:43:07 CET
    Witam ponownie:) Jestem świeżo po zakupie pościeli:) Jestem zadowolony z Ekspresowa przesyłka, fachowe doradztwo, jednym słowem polecam każdemu kto jest niepewny zakupu przez internet:)

    Robię zakupy głównie przez neta i jesteśmy już na tym poziomie, że każdy może gołym okiem zobaczyć czy dany sklep jest rzetelny czy nie:)

    Pozdrawiam!
    • 13 wpisy
    10 września 2010 15:45:48 CEST

    Witam. Zajrzyj również na . Mają tam spory wybór poscieli, między innymi z kory, posciel satynową, bewełnianą, prześcieradła oraz fajowe pościele dziecięce. W miarę potrzeb właśnie tam kupuję i jestem bardzo zadowolona. Zuźka

    • 64 wpisy
    11 października 2010 22:26:47 CEST
    Jeżeli chodzi o mnie to również mogę polecić zakupy w sklepach internetowych,ponieważ jest to bardzo wygodna i przede wszystkim tańsza forma zakupów. Pamiętajmy tylko o tym,aby wcześniej sprawdzić opinie o danej firmie.
    • 4 wpisy
    28 października 2010 20:43:28 CEST
    Na też możesz znaleźć coś ciekawego :)

Szybka Odpowiedź