Forum Budowlane » Projektowanie i aranżacja wnętrz

Zakupy przez Internet

    • 71 wpisy
    31 października 2010 12:15:03 CET

    Zakupy przez internet to doskonała forma oszczędności czasu i pieniędzy, ja jestem ich zwolennikiem. Kupowałam juz w różnych sklepach, czasem zdarzało ni sie spotkać z całkowitym brakiem profesjonalizmu. Ale od jakiegoś czasu bardzo cenię sobie usługi sklepu madrex

    Obsługa na piątkę, pomoc w wyborze sprzęty również.

    • 11 wpisy
    10 listopada 2010 14:11:31 CET
    Jeżeli ktoś z Państwa szuka ciekawy,oryginalnych zasłon lub firanek do swojego domu,to zapraszam do mojego sklepu
    • 13 wpisy
    16 grudnia 2010 00:22:04 CET

    Polecam pościel ze sklepu KamKryst. Kupowałam już tam parę razy i jestem bardzo zadowolona z tej pościeli. Mają tam posciel z kory, pościel satynową i pościel dla dzieci z postaciami z Disneya. Pościel można odebrać osobiście w Warszawie lub Błoniu. Zuźka.

    • 64 wpisy
    30 czerwca 2011 14:08:41 CEST

    Moim zdaniem nie ma sie czego obawiać robiąc zakupy przez internet. Wystarczy tylko trafić na odpowiednią,czyli sprawdzona i godna zaufania firmę. Im więcej pozytywnych komentarzy,tym lepiej.

  • 11 lipca 2011 16:44:35 CEST
    dorotamakota74 wszystko ma swoje plusy i minusy ale nawet jeśli z jakiegoś zakupu będziesz nie zadowolona to masz prawo do jakiegoś czasu go zwrócić, zwłaszcza przy zakupach przez internet więc nie jest to aż takie ogromne ryzyko.
    • 64 wpisy
    1 października 2011 01:43:48 CEST
    Masz prawo zwrócić go w ciągu 7 dni,więc to nie problem. Można dogadać się jeżeli sprzedawca jest uczciwy a takich nie brakuje. Nasza firma jest jedną z nich.
  • 5 października 2011 13:51:42 CEST
    Szczerze powiedziawszy, długi czas nie ufałam zakupom online. Zbyt wiele razy przejechałam się na sprzedawcach z allegro. Do tej pory większość sklepów w których zamierzam coś kupić sprawdzam na ceneo, nokaucie albo opineo. Rzeczy do domu najczęsej zamawiam ze stron internetowych stacjonarnych sklepów. Mam taki jeden ukochany w USA, który wysyła produkty do Polski, trochę to idzie, ale warto. Z polskich sklepów raczej nie posiadam ulubieńców, ale ostatnio robiłam zakupy w sklepie Stylowa Zastawa i wszystko poszło sprawnie i bezproblemowo, więc mogę polecić. A jeżeli któraś z Pań zastanawia się nad kupnem butów online, to od siebie mogę polecić , jeszcze nigdy mnie nie zawiedli.
    • 20 wpisy
    19 grudnia 2011 15:12:26 CET
    a ja kupiłam w promocji wczoraj, karnisz, pościel i poduchę i jestem zdowolona, bo zakup z dużym rabatem
    • 63 wpisy
    21 grudnia 2011 15:59:18 CET
    Ostatnio kupowałem wiertarkę udarową i wkretarkę na . Polecam, zero problemów i szybka wysyłka.
    • 20 wpisy
    23 grudnia 2011 10:59:18 CET

    Ostatnio kupowałem wiertarkę udarową i wkretarkę na . Polecam, zero problemów i szybka wysyłka.

    tu akurat się zgadzam na mają może nie najtańsze rzeczy, ale za to sprzęt dobrej klasy, kupuję u nich narzedzia dla swojej fiemy i jeszcze żaden pracownik mi nie narzekał na jakość sprzętu, albo awaryjność, ale to jeden z tych sklepów sprawdzonych, choc akurat trafiłem do nich z polecenia.

    • 2 wpisy
    30 stycznia 2012 21:21:23 CET

    ja proponuje :

    bardzo fajne sklepiki

  • 11 kwietnia 2012 16:14:11 CEST
    jeśli chodzi o nowoczesne wyposażenie to polecam
    może ceny nie najniższe, ale za to jakość i obsluga. polecam !!
    • 86 wpisy
    18 kwietnia 2012 12:33:02 CEST
    Witam Wszystkich. Jeżeli chodzi o zakupy przez internet,to uważam że jest to bardzo fajna opcja,bezpieczna i znacznie tańsza niż w przypadku sklepów stacjonarnych,gdzie mamy drożej.
    • 42 wpisy
    26 kwietnia 2012 17:02:06 CEST
    Racja,przed zakupem wystarczy poczytać opinie i mieć pewność że sklep internetowy w którym kupujemy jest godny zaufania. Zapraszam do nas wybór jest bardzo szeroki.
    • 2 wpisy
    26 kwietnia 2012 17:32:09 CEST

    Polecam

    Wyposażenie wnętrz w stylu ludowym!

    alt

    alt

    • 6 wpisy
    27 maja 2012 14:08:44 CEST

    jestem wielką fanką zakupów przez internet :) lubię odkrywać nowe sklepy online na blogach poświęconych design'owi. taka moja top piątka sklepów online to: , , , , ;)

    czy znacie jeszcze jakieś inne sklepy online o podobnej stylistyce?

    • 9 wpisy
    9 lipca 2012 16:38:34 CEST
    Ja także bardzo lubię robić zakupy w sklepach internetowych, To wygodne i znacznie tańsze. Wystarczy tylko wybrać dobrą i godną zaufania firmę.
  • 12 lipca 2012 01:09:37 CEST
    I wszyscy tutaj kochają zakupy przez Internet :-) I dobrze - trzeba iść z duchem czasu. U mnie oczywiście króluje Allegro, chociaż ostatnio zamówiłem meble z Seart. Poza tym żona uwielbia Almę (jeśli chodzi o branżę spożywczą), bo nie musi dźwigać, tylko przyjeżdża Pan, który na każdy dzień ma inny komplement. Rzecz jasna ja mniej go lubię ;-)
    • 86 wpisy
    18 lipca 2012 12:19:25 CEST
    No to jasna sprawa:) Ja także bardzo lubię zakupy przez internet,ponieważ są bardzo wygodne i znacznie tańsze niz te w tradycyjnych sklepach. Dotyczy to niemal każdej branży.
    • 2 wpisy
    1 sierpnia 2012 15:01:45 CEST
    A co sądzicie o tym sklepie tutaj:
    • 54 wpisy
    16 sierpnia 2012 13:32:13 CEST
    Ciężko cokolwiek powiedzieć,ja nigdy nic u nich nie kupowałem. Im więcej pozytywnych komentarzy posiada dana firma,tym lepiej i bezpieczniej.
    • 5 wpisy
    27 września 2012 18:40:57 CEST
    A czy ktoś kupował może drzwi w sklepie internetowym Voxu w opcji z montażem? Jak szybko zrealizowali zamówienie?
    • 29 wpisy
    2 października 2012 20:23:30 CEST
    Niestety nie słyszałem o takim sklepie,więc ciężko mi cokolwiek powiedzieć na ten temat. Jeżeli jednak sklep jest solidny i rzetelny,to bez problemu szybko zrealizuje zamówienie,o to nie ma się co martwić.
    • 86 wpisy
    13 października 2012 15:49:40 CEST
    O sklepie nie słyszałem,ale zapraszam do nas na stronę mamy bardzo szeroki wybór.
    • 2 wpisy
    13 października 2012 16:47:50 CEST

    Witam serdecznie,


    Będę wdzięczna za oddanie głosu na stronę w konkursie :



    wybierz kategorie e-zakupy
    i zagłosuj na stronę !

    Z góry dziękuję !

Szybka Odpowiedź