Forum Budowlane » Projektowanie i aranżacja wnętrz

Zakupy przez Internet

    • 4 wpisy
    15 października 2012 07:35:57 CEST
    Na pewno nie allegro...:(
    • 32 wpisy
    24 października 2012 15:39:00 CEST
    Zależy czy jest to anonimowy sprzedawca,czy dobry i godny zaufania sklep internetowy z wieloma pozytywnymi opiniami. Właśnie na to zwracajmy największą uwagę.
    • 18 wpisy
    26 października 2012 14:57:58 CEST

    Ja kupilam przez internet pralkę i trafiłam na świetną okacje bo w okolicznych sklepach był ten model o 200 zł drozszy!

    • 12 wpisy
    29 października 2012 21:51:42 CET
    Przez internet często można kupić tanio rzeczy
    • 35 wpisy
    31 października 2012 21:28:36 CET
    To się zgadza,zakupy internetowe są bardzo dobrym rozwiązaniem,nie dość ze taniej to w dodatku o wiele większy wybór. Sam często korzystam z takiej opcji.
    • 42 wpisy
    27 listopada 2012 18:29:51 CET
    To ja dorzucę namiar na sklep, w którym kupowaliśmy kołki
    • 35 wpisy
    7 grudnia 2012 16:01:49 CET
    Przed swiętami jest wiele ciekawych promocji w sklepach internetowych,ja zapraszam do nas StudioSwiatla,gdzie chetnie doradze i pomogę podczas wyboru.
  • R D
    • 39 wpisy
    8 grudnia 2012 10:31:44 CET
    Same promocje, nic tylko kupować i remontować.
    • 21 wpisy
    8 grudnia 2012 20:54:16 CET
    Teraz niemal każdy sklep ma ciekawe promocje z okazji zbliżających się świąt,wiec warto to wykorzystać i kupić kilka rzeczy znacznie taniej. Zapraszam takze do nas na stronę
    • 7 wpisy
    13 grudnia 2012 12:30:53 CET

    A może coś bardziej egzotycznego?

    Nowoczesne meble z egzotycznych materiałów. Przy projektowaniu tych mebli uczestniczyli włoscy designerzy.

    Myślę, że jest to dość ciekawa oferta.

    alt

    alt

    alt

    więcej na

    Pozdrawiam

    • 8 wpisy
    14 grudnia 2012 13:28:47 CET

    Zakupy przez interent - oczywiście, że tak! tak! tak! Ja też kupuję, jest bardzo wygodnie, bo żeby wybrać nie muszę latać po sklepach, a siedzę przed komputerem i wybieram. No i wiem, że zawsze mogę oddać jak będzie coś nie tak, bez podawania konkretnej przyczyny :) Ostatnio kupiłam właśnie karnisze (musiałam wymieć, bo patrzeć na te stare jużnie nomgłam....) :)

    • 86 wpisy
    16 grudnia 2012 13:22:57 CET
    Teraz warto szukać w sklepach internetowych,ponieważ jest grudzień i w okresie przed świętami większość sklepów przygotowała atrakcyjne promocje z tej okazji.
    • 8 wpisy
    21 grudnia 2012 16:45:06 CET

    Dokładnie!

    • 5 wpisy
    23 grudnia 2012 23:20:14 CET

    Jeśli ktoś szuka oświetlenia to w tym sklepie jest teraż dużo fajnych promocji - , niektóre lampy są naprawdę świetne.

    • 6 wpisy
    7 stycznia 2013 16:45:25 CET
    Jak urządzałam swoje mieszkanie to akurat były promocje w tym sklepiej ,178
    wtedy trafiłam na fajne rzeczy - zwłaszcza takie do dekoracji.
    myslę, że warto czasem tam zajrzeć
    • 7 wpisy
    11 stycznia 2013 14:26:21 CET
    Na allegro też można trafić na fajne oferty, a jak ktoś trochę pokombinuje to może znaleźć sklep internetowy, który dodatkowo sprzedaje towar na allegro. Czasem ceny w tym wypadku trochę się różnią. Poza tym można sprawdzić czy to firma godna zaufania (oprócz opinii na allegro oczywiście).
    • 15 wpisy
    14 stycznia 2013 15:50:00 CET

    Fajną ofertę ma

    Jak ktoś remontuje bądź urządza mieszkanie to warto sobie luknąć na ich propozycję na stronie

  • 12 lutego 2013 09:56:20 CET
    Macie rację, zakupy w Internecie nierzadko pozwalają sporo zaoszczędzić. Ja często szukam fajnych dodatków do domu na Złotych Wyprzedażach, bo dobre gatunkowo zasłony, pościele, czy obrusy w sklepach kosztują majątek! Ostatnio kupiłam sobie taki piękny wzorzysty obrus galet przeceniony na 59 zł: a jak już byłam na tej stronce, to zaszalałam i kupiłam jeszcze jeden komplet pościeli z efektem 3D, uwielbiam ją! Teraz nabyłam taki wzór: i też zapłaciłam dużo mniej niż normalnie :) Jeszcze poluję na fajne zasłonki do salonu :D
    • 54 wpisy
    12 lutego 2013 13:37:10 CET
    Zdecydowanie sklepy internetowe,gdzie mamy największy wybór oraz co tu ukrywać: niższe ceny. Zapraszamy także do nas,gdzie znajdziecie szeroki wybór płytek:)
    • 11 wpisy
    12 lutego 2013 14:12:51 CET
    Sądzę, że śmiało mogę polecić:

    Sklep, który istnieje już dobrych parę lat i przez ten okres zasłużył na miano na prawdę świetnego! Super dostawa, bardzo dobre ceny oraz przemiła obsługa na infolinii!

    • 20 wpisy
    14 lutego 2013 12:42:29 CET
    Moja żona często kupuje firany, zasłony i pościele w sklepie - muszę przyznać, że mają tam naprawdę niskie ceny, a kosztów wysyłki w ogóle się nie odczuwa. Gdyby żona robiła zakupy w lokalnych sklepach, pewnie poszedłbym z torbami...
    • 12 wpisy
    15 lutego 2013 13:45:30 CET
    A jakość takich firan jaka jest?
    • 56 wpisy
    15 lutego 2013 17:36:33 CET
    Przez internet możemy kupić niemal wszystko,ale musimy być także ostrożni- łatwo mozna zostać oszukanym,warto więc wybrać naprawdę dobry i godny zaufania sklep.
    • 11 wpisy
    18 lutego 2013 18:34:12 CET

    Zapewne nie od dzisiaj robimy zakupy on –line. Tym co nas przyciąga przed monitor komputera i sprawia, że dołączamy do szerokiej masy klientów internetowych jest napis ‘najtaniej’. To nie muszą być jedynie promocje na wybrane artykuły. Wiele ze sklepów internetowych w swojej ofercie ma sprzedaż ratalną mebli, czy oferuje darmowy transport.
    Z pewnością na takie wyróżnienie zasługuje sklep internetowy:

    Przejrzyste zasady składania zamówień, wiele wyróżnień w meblarskich konkursach, liczne pozytywne opinie klientów- to tylko niektóre z cech, które wyróżniają ten sklep wśród innych. Korzystając z oferowanych na stronie promocji okazuje się, meble najczęściej kupowane i pożądane są w zasięgu naszych finansowych możliwości.

    • 31 wpisy
    21 lutego 2013 14:10:50 CET

    Ja polecam sklep Kelman, który oferuje sprzedaż internetową. Wysoka jakość mebli łączy się z bardzo atrakcyjną ceną :)

Szybka Odpowiedź