Forum Budowlane » Stolarka okienna i drzwiowa

Które okna najlepsze?

    • 6 wpisy
    8 czerwca 2017 10:12:16 CEST

    Wybór okien to indywidualna sprawa. Jeżeli nie ogranicza nas budżet, to mamy ułatwione zadanie. To inwestycja na lata, dlatego zgadzam się z tym, że obecnie najbardziej zwraca się uwagę na to, aby okna były energooszczędne i nadawały się do domów pasywnych. Oczywiście same parametry okna są równie ważne co i jego montaż, dlatego powinniśmy w tym celu zatrudnić fachowca.

    • 27 wpisy
    15 lipca 2017 22:16:09 CEST

    no właśnie które ...

    • 221 wpisy
    10 października 2017 16:07:13 CEST
    No ale to również zależy od naszych mozliwości finansowych oraz potrzeb. Dlatego warto po prostu udać się do fachowców którzy rzeczywiście będą nam w stanie pomóc. W naszym przypadku fajnie sprawdzila się firma Domega, która ma świetnie wykwalifikowaną obsługę która doskonale zna najnowsze modele oraz producentów. Wybór z nimi na pewno nie będzie przypadkiem, a starannie wybranym rozwiązaniem :)
    • 67 wpisy
    26 października 2017 14:06:11 CEST

    Warto sprawdzić winkhaus my się zdecydowaliśmy na proponowane przez nich rozwiązania i bardzo sobie chwalimy, wietrzenie szczelinowe jest przede wszystkim świetne i faktycznie ułatwia utrzymanie w domu dopływu świeżego powietrze bez przechładzania i też niebezpieczeństwa, że kot wypadnie nam jak okno jest uchylnie otworzone


    Ten wpis został zmieniony przez joahim77 w 26 października 2017 14:06:53 CEST"
    • 2 wpisy
    27 listopada 2019 13:44:53 CET
    Mi zależało przede wszystkim na odpowiedniej izolacji termicznej i zdecydowałem się na okna PCV firmy Drutex, a konkretnie model Iglo5. Bardzo dobrze sprawdzają się w najistotniejszej dla mnie kwestii, a ponadto fajnie tłumią dźwięki z zewnątrz.
    • 192 wpisy
    17 grudnia 2019 14:19:25 CET
    Oprócz zakupu energooszczędnych okien należy zadbać o ich odpowiedni, ciepły montaż. Prawidłowo okna montuje się w warstwie ocieplenia ze styropianu, przykład poprawnego osadzenia okna można zobaczyć na stronie w sekcji „Materiały do pobrania”.
    • 19 wpisy
    11 lutego 2020 09:49:39 CET
    Ja mam u siebie okna plastikowe zamontowane metodą ciepłego montaż. Ciepły montaż okna pozwala zmiejszyć straty ciepła
    • 1 wpisy
    25 lutego 2020 09:35:56 CET

    PORÓWNAJ CENY OKIEN = - myślę, że jak jesteście na etapie zakupów to będziecie zadowoleni.


    Ten wpis został zmieniony przez piotrtalikos w 25 lutego 2020 09:36:22 CET"
    • 7 wpisy
    13 marca 2020 14:54:47 CET
    Myślę, że najlepiej wybrać okna z PVC albo aluminiowe. Z lepszych producentów warto odwiedzić firmę Empol z Wrocławia. Mają szeroką gamę okien na renomowanych systemach Schuco. Cechują się bardzo wysoką estetyką i jakością wykonania, a poza tym są dostępne w wielu ciekawych wariantach: Co ważne, można u nich wykonać wszystkie okna i drzwi do domu, a nawet ogród zimowy.

Szybka Odpowiedź