Forum Budowlane » Dachy, rynny, roboty dekarskie

Dachówka ceramiczna czy betonowa?

    • 613 wpisy
    23 października 2018 17:39:20 CEST
    Jeżeli o mnie chodzi to polecam zwrócić uwagę na ofertę producenta Braas, który naprawdę pozytywnie zaskakuje zarówno jakością wykonania dachówek jak i akcesoriów dachowych które stosuje się do wykonania pewnego dachu zarówno w zakresie szczelności oraz odpowiedniej izolacji.
    • 585 wpisy
    20 maja 2019 17:37:30 CEST
    Moje zdanie również się nie zmiana i nadal postawiłbym na trwałą dachówkę która moim zdaniem jest najlepszym pokryciem dachowym wraz z doborem izolacji oraz akcesoriów dachowych jak taśmy uszczelniające, izolacje, panele pv itd. Dlatego warto postawić na jednego sprawdzonego producenta który ma wszystko w ofercie i do nich na pewno należy Braas gwarantując jeszcze dodatkowo 15 letnią gwarancję systemową obejmującą cały dach.
    • 230 wpisy
    8 listopada 2019 21:55:01 CET
    Warto zrobić wcześniej dokładny przegląd dachu i to przed okresem zimowym i zamontować dodatkowe elementy które ułatwią spadanie śniegu z dachu o różnym spadku. To również bez problemów można dobrać sobie u producenta Braas.
    • 16 wpisy
    3 stycznia 2020 21:04:21 CET
    Choć wątek nieco zawęża temat (ceramika czy beton?), to i tak pozwolę sobie zabrać głos. Bo ja początkowo również myślałam, że nie ma wartościowej alternatywy dla tych dwóch rodzajów pokryć. Aż do czasu, kiedy swoją estetyką totalnie „kupiły mnie” panele dachowe (w tzw. rąbek) i kiedy zdałam sobie sprawę, że co jak co, ale takie pokrycia są robione praktycznie wyłącznie z blachy. Zdecydowałam się akurat na tego typu produkt od Regamet. Po roku od tej decyzji wiem, że bym jej nie zmieniła. Dach wygląda pięknie, a przy tym kompletnie nic złego się z nim nie dzieje.
    • 585 wpisy
    27 sierpnia 2020 15:54:41 CEST
    Dachówki ceramiczne i cementowe od Braas zdecydowanie wyróżniają się wysoką jakością wykonania która pozwala cieszyć się ich pięknym wyglądem, dobrymi właściwościami izolacyjnym. Jednocześnie będziecie mogli złapać dobre promocje. Warto też pamiętać że zostali budowlaną marką roku!

Szybka Odpowiedź