Forum Budowlane » Łazienki - wystrój i wyposażenie

    • 9 wpisy
    18 marca 2009 12:11:16 CET
    co jest teraz modne ??? jakie kolory - jakie materialy ???[/b:d823cb5e56]

    mam dwie duze lazienki - jedna dla rodzicow, jedna wspolna z dziecmi i lazienke dla gosci...

    pierwsza polaczona jest z sypialnia : planuje zrobic dwie umywalki, duza wanne i prysznic...
    w kolorze czarno-bialym...

    druga jest dla "wszystkich" : czyli, prysznic, umywalki, wanna z jacuzzi i automatyczna toaleta...

    z trzecia mam WIEKSZY problem, poniewaz jest mala (!)
    nie wiem, jak ja urzadzic... zeby byla praktaczna i ladnie sie prezentowala :?: (wiadomo ,kazdy bedzie ta lazienke "odwiedzal" )
    na pewno nie chce w niej zbyt "nasyconych" kolorow, poniewaz boje sie ,ze optycznie bedzie wygladac na jeszcze mniejsza ...
    moze ktos by mi doradzil takze w tej sprawie ???
    • 605 wpisy
    18 marca 2009 13:10:59 CET
    Kolorystykę dobiera się indywidualnie w jakich kolorach najlepiej my się czujemy. Najpopularniejszymi kolorami są ciepłe beże, kolor brzoskwiniowy z fragmentami ciemniejszymi.
    Jest wiele ciekawych stron z pomysłami na łazienkę czy sypialnię można sobie zobaczyć na stronach internetowych
    • 21 wpisy
    25 marca 2009 14:01:25 CET
    A może ktoś zechce pochwalić się swoją łazieneczką? znajdzie się ktoś odważny? :smile:
    • 39 wpisy
    25 marca 2009 15:08:21 CET
    ja takze bardzo chetnie wkleila bym fotki oraz poogladala pomysly innych...

    niestety... nie mozna wyslac zadnego zdjecia na tym forum :-(
    • 21 wpisy
    6 kwietnia 2009 14:39:58 CEST
    szkoda...
    • 39 wpisy
    3 czerwca 2009 00:23:12 CEST
    Nadal szukasz inspiracji jak urządzić łazienkę? Sprawdź to może coś ciebie zaciekawi
    • 39 wpisy
    8 czerwca 2009 18:10:51 CEST
    Teraz ja szukam inspiracji :) całe mieszkanie jest bardzo nowocześnie urządzone, dlatego też łazienka musi być w takim stylu.. nowoczesna ale przytulna. Szukam jakiejś porządnej firmy bo podobno na naszym rynku łatwo dać się oszukać.
    myślałam nad drewnianymi meblami..
    • 25 wpisy
    14 czerwca 2009 14:54:29 CEST
    Drewno w łazience wygląda pięknie. Ja byłam przekonana, że atmosferę w łazience głównie tworzą płytki, ich kolory i faktury :) ale jakieś pół roku temu robiłam remont - nie sądziłam, że wanny, umywalki itp. mogą tak pięknie wyglądać i wprowadzać tyle uroku do łazienki :)
    Większość wyposażenia swojej łazienki kupiłam w sklepie Artvillano - mają też meble drewniane więc pooglądaj :)
    Jeszcze jedną firmę którą mogłabym polecić to Anderstil - znajomi mają, bardzo nowocześnie :)
    • 39 wpisy
    15 czerwca 2009 18:02:03 CEST
    drewniane meble są już wszędzie :) kuchnia, łazienka, pokój, sypialnia.. ja bym w końcu coś zmieniła. Nawet na stronie sklepu którego podała Mirabekla - są meble ze szkła czy metalu :) to wygląda o wiele ciekawiej niż zwykłe drewno. Może warto rozejrzeć się z czymś oryginalnym
    • 21 wpisy
    23 czerwca 2009 14:26:17 CEST
    wg mnie wszystko z umiarem, lekkie połączenie nowoczesności z prostotą wychodzi chyba najlepiej!
    • 39 wpisy
    21 lipca 2009 09:18:16 CEST
    może zainspiruje Cię konkurs na najpiękniejsze łazienki? tam masz przy okazji pokazane całe mieszkania, więc będziesz mogła obejrzeć jak się mniej więcej komponuje z resztą domu.
    • 4 wpisy
    14 września 2009 15:49:59 CEST
    Wsprawie kolorów to gorąco polecam szkło LACOBEL, szkło malowane tak samo jak lacomat. Dobry jest do szaf wnękowych, szyb i blatów w szafkach kuchennych meblach jak też jako materiał pomiedzy szafki. Lacobel jest podklejany aby był bezpieczny. W Krakowie jest dostępny po przyzwoitej cenie w jednej z większych firm. Mogę coś doradzić więc piszcie.
    • 39 wpisy
    15 września 2009 18:30:00 CEST
    polecam obejrzec sobie lazienki na
    ostatnio nawet pojawila sie tam lazienka dody czy kubicy!
    wow!
    • 15 wpisy
    24 listopada 2009 14:31:08 CET
    Małe łazienki tez maja swój urok. Wiadomo, ze nie wstawisz tam pralki, suszarki i wielu rzeczy, ale mozesz dac kabinę prysznicową półokrągłą w rogu. Możesz dać jedną umywalkę, toaletę. Jeśli wszystko dobierzesz w dobrej kolorystyce to będzie pięknie. Ja też mam małąłazienkę. Płytki kremowe ze żłobieniami i co kawałek w poprzek ciemnobrązowy cokolik. Bardzo ładnie wygląda. Ja lubię elegancję więc dodatki srebra, duże lustro itd.
    • 28 wpisy
    7 stycznia 2010 14:09:38 CET
    Ja z kolei przepadam za lazurowymi kolorami. łazienka w błękitach i turkusie to moje marzenie.
    Niesamowicie podoba mi się minimalizm ze zdjecia poniżej. Wow.
    • 39 wpisy
    21 stycznia 2010 13:52:18 CET
    Takie barwy w lazience sa dobre do duzych powierzchni. W malej lazience moglo to by byc troche przytlaczajace i nie przytulne. W malej fajnie wygladaja cieple barwy z kafelkami raczej blyszczacymi lekko lustrzanymi. to da efekt powiekszenia przestrzeni. Warto zainstalowac ceramiki o ciekawym wzornictwie. Bardzo duzy wybor jest w sklepach internetowych. Ja moge polecic ten, z ktorego swego czasu korzystalem czyli . W porownywarkach wyskakuje on jako sklep z najnizszymi cenami, ale zawsze mozna to jeszcze sprawdzic. I jako chyba jedyni oferuja wlasny transport do duzych gabarytow lub wartosciowych zamowien.
    • 39 wpisy
    25 stycznia 2010 00:48:02 CET
    To jest jakiś duży sklep internetowy? Zaczynam remontować łazienkę i właśnie szukam jakiś tanich, dobrych sklepów. Pewnie to utopia :)
    • 6 wpisy
    28 stycznia 2010 13:11:13 CET
    Teraz bardzo modne są różne nowoczesne rozwiązania w łazience. Np. słyszałem, że ostatnio najmodniejsze jest instalowanie sobie w piwnicy sauny, lub jeśli ktoś nie ma takiej możliwości, to instaluje sauny KRIZAN na podczerwień (bez wody), w łazience.
    No i modne stają się (znów) czarne elementy w łazience.
    • 39 wpisy
    30 stycznia 2010 00:37:20 CET
    To jest jakiś duży sklep internetowy? Zaczynam remontować łazienkę i właśnie szukam jakiś tanich, dobrych sklepów. Pewnie to utopia :)[/quote:30ac4649e9]

    Ten lazienkaplus jest chyba nawet bardzo duzy. Zreszta wejdz na ich strone : i zobacz. Maja bardzo duzy asortyment, dzieki temu moga sobie pozwolic na niskie ceny. A co konkretnie poszukujesz?
    • 39 wpisy
    30 stycznia 2010 22:14:51 CET
    Dzieki za info o tym sklepie lazienkaplus. Rzeczywiscie jest tam bardzo duzo rzeczy. Szczerze mowiac to jest ich tak duzo ze ciezko sie zdecydowac, ale w moim przypadku najwazniejszym kryterium jest cena. Takze zakup przez internet bedzie dla mnie dobrym rozwiazaniem. A jak u nich z transportem? Bo jesli bede brala kabine, lub wanne to to troche wazy i zajmuje, a nie chciala bym wydac duzej kwoty za transport.
    • 39 wpisy
    31 stycznia 2010 11:58:44 CET
    Sauna w domu to moje marzenie. Akurat moja piwnica się świetnie do tego nadaje, ale to pewnie perspektywa kilku lat:) Obecnie jestem na etapie wybierania kolorystyki łazienki właśnie, ale chyba zostanę przy brązach i beżach, chociaż czarny kusi trochę.
    Też przeszukuję strony i sklepy internetowe i jestem zaskoczona taką różnicą cen w porównaniu ze stacjonarnymi.
    • 39 wpisy
    14 lutego 2010 18:21:44 CET
    Czern ciekawie wyglada. Sprawia wrazenie luskusu:p Ale w takiej lazience trzeba zadbac o dobre oswietlenie i dobrze dobrane urzadzenia sanitarne wraz z meblami.
    Jakbys szukala dobrego sklepu internetowego z rzeczami do lazienki to tu na forum sporo osob poleca lazienkaplus. W porownywarkach internetowych wypada bardzo dobrze, jako jeden z najtanszych sklepow
    • 39 wpisy
    28 lutego 2010 23:37:31 CET
    Ciekawy temat o modnych lazienkach. Przegladalem w kilka urzadzen sanitarnych, bo sporo osob go poleca na forach, no i zdecydowanie mozna tam modnie urzadzic lazienke. Sklep oferuje produkty villeroy&boch. A ten producent nalezy do czolowki modnych producentow masowych
  • 12 maja 2010 19:22:23 CEST
    Najładniej łazienki wyglądają w kamieniu naturalnym
    tutaj robią wszystko z kamienia
    biuro@
    • 15 wpisy
    30 maja 2010 20:40:58 CEST

    Ja ostatnio czytałam, że modne są mozaiki i duże kafelki na ścianie... Więc zaciekawiona skorzystałam z tej rady. Przeszukałam parę stron w internecie ale niestety nic mi nie wpadło w oko. Aż w końcu znalazłam tanią i dobrą firmę z mnóstwem projektów i płytek na swojej stronie ( ) . I jestem w pełni zadwolona z efektu :) Ślicznie to wygląda :)

Szybka Odpowiedź