Forum Budowlane » Łazienki - wystrój i wyposażenie

    • 47 wpisy
    13 grudnia 2011 14:51:54 CET

    Ciekawie wyglądają elementy kamienne w łazience, tym bardziej że kamień jest teraz bardzo modny. Można pomyślec o takich elementach wyposażenia jak kamienne umywalki, które wyglądają na prawdę zadzwiwiająco.

    • 14 wpisy
    13 lutego 2012 14:03:30 CET
    Ciekawe i atrakcyjne rozwiązania dotyczące aranżacji łazienki widziałam na tej stronie:

    • 47 wpisy
    20 marca 2012 15:43:30 CET

    Z modą łazienką to zdecydowanie kojarzy mi sie ta wanna. Jest po prostu świetna :)

    • 86 wpisy
    18 kwietnia 2012 13:07:08 CEST
    Jeżeli chodzi o łazienki,to nie należy również zapominać o odpowiednim oświetleniu. Zajmujemy się właśnie czymś takim,więc chętnie doradzę oraz odpowiem na wszystkie pytania.
    • 32 wpisy
    24 kwietnia 2012 01:00:28 CEST
    "Moda się zmienia, dotyczy to również aranżacji łazienki. W ostatnim czasie prawdziwy renesans przeżywa styl retro zwłaszcza w wystroju łazienki. Bez problemu można do takiej łazienki zakupić wolnostojącą wannę na nogach - złotych lwich łapach. Do tego dostępne są różnego typu retro baterie, to samo dotyczy umywalki. Coraz bardziej popularne są meksykańskie lub marokańskie bardzo kolorowe umywalki. "

    to fakt, są piękne i bardzo fajnie się prezentują, ale niech mi ktoś da przestrzeń w mojej łazience na takie cuda
    • 32 wpisy
    28 kwietnia 2012 23:38:37 CEST

    Z modą łazienką to zdecydowanie kojarzy mi sie ta wanna. Jest po prostu świetna :)

    w pierwszym momencie myślałam, że to umywalka

    • 47 wpisy
    13 lipca 2012 20:46:02 CEST
    i teraz modne są fugi brokatowe, wyszło teraz na rynek cos takiego z atlasa artis, błyszcząca fuga na scianach daje naprawde fajny efekt.
    • 32 wpisy
    30 lipca 2012 16:03:57 CEST

    Z modą łazienką to zdecydowanie kojarzy mi sie ta wanna. Jest po prostu świetna :)

    w pierwszym momencie myślałam, że to umywalka

    Mnie również przyszło do głowy takie porównanie. Ale stylowa bardzo.

    • 16 wpisy
    21 grudnia 2012 12:50:30 CET

    moje nowe odkrycie - czerń i czerwień w łazience... dla mnie to jest właśnie modna łazienka. trochę dla odważnych przyznam, ale do mnie trafia w dziesią jest też wykonanie, każdy detal ma tu znaczenie. co sądzicie?

    • 32 wpisy
    31 grudnia 2012 11:09:30 CET
    Czerń i czerwień w łazience pięknie się komponuje. Tutaj widzę, że "gwiazdą" jest ta czerwona szafka. Widziałam kiedyś ciekawszy projekt, czarne ściany i do tego czerwone szafki łazienkowe plus kilka dodatkowych akcentów.
    • 15 wpisy
    21 stycznia 2013 20:14:44 CET

    bardzo lubie zmysłowe pomieszczenia dlatego łazienke chciałabym urządzić w delikatnym stylu

    a te światełka nadają klimat ;)

    alt

    • 50 wpisy
    23 stycznia 2013 11:59:24 CET
    Mi się strasznie podobają wanny w stylu retro, fajnie urządzone pomieszczenia mają swoją dusze. ,
    • 10 wpisy
    11 lutego 2013 19:09:19 CET
    A mi się podoba taka łazienka
  • 12 lutego 2013 10:09:29 CET
    Teraz jak tak się patrzy na katalogi sklepowe to modna łazienka musi być przede wszystkim duża (żeby nie powiedzieć: ogromna), a jednak większość osób dysponuje mniejszą przestrzenią... Polecam dobrać kolor i materiały zgodnie z własnym gustem, bo moda szybko się zmienia, a nikt nie remontuje łazienki co 2 lata ;-) można za to poszaleć z modnymi dodatkami, które łatwo wymienić na inne :)
    • 31 wpisy
    18 lutego 2013 12:39:06 CET

    Mnie bardzo podoba się ta łazienka. Jest elegancka i klasyczna.

    • 2 wpisy
    19 marca 2013 13:40:33 CET

    Ładne te meble.

    Ja kiedyś również szukałam nietypowej wanny nikt nie miał.

    Ale znalazłam raczej jedna firma szukała i znalazła dlatego jak szukacie czegoś czego niby nie ma to u nich spróbujcie ja jestem zadowolona .

    Miłego dnia

    • 136 wpisy
    20 marca 2013 14:52:22 CET

    No właśnie sęk w tym, że większość pięknych aranżacji łazienkowych potrzebuje na prawdę dużych salonów kąpielowych. Jeśli jednak mieszkamy w PRLowskim bloku możemy zrobić u siebie coś takiego jak na fotce poniżej (projekt ):

    • 16 wpisy
    27 marca 2013 11:10:59 CET
    nie wiem czy przykład mojej łazienki będzie "modny", ale mam teraz zrobione takie wrzosowe kafelki, kwadratową umywalkę, ale wisienką na torcie i tak jest bateria na podczerwień - strasznie fajny bajer, polecam. dotychczas tylko w jakiś salach konferencyjnych to widziałem, ale znalazłem firmę delfin, która takie produkuje i zamontowałem u siebie.
    • 7 wpisy
    8 kwietnia 2013 22:01:51 CEST

    Łazienkę urządza się raz na kilka lat, więc warto pomyśleć o czymś modnym, a zarazem ponadczasowym. Moim zdaniem takim materiałem jest naturalny kamień. Pozwala nadać pomieszczeniom wspaniałe walory estetyczne oraz stworzyć w nich niepowtarzalny klimat. W swojej łazience mam marmurową umywalkę i niektóre elementy wykończonę mozaiką kamienną. Wiem, że za parę lat łazienka będzie nadal robić wrażenie. Polecam zajrzeć do sklepu Industone:

    • 54 wpisy
    26 maja 2013 14:45:26 CEST
    Dla każdego pojęcie "modne" oznacza co innego i musimy mieć to na uwadze. Ważne aby dobrze czuć się w swojej łazience i aby nam się podobała. Tutaj podstawowym elementem będą dobre i solidne płytki,które znajdziecie na
    • 19 wpisy
    20 listopada 2013 12:58:49 CET
    mi się bardzo podoba taka aranżacja -
    • 21 wpisy
    26 listopada 2013 11:57:05 CET
    żeby sprawdzić co jest trendy w łazienkach, wystarczy wybrać się do salonu z łazienkami.
  • 27 lutego 2014 22:25:47 CET
    Albo wejść na strony internetowe producentów. Na jest całkiem sporo fajnych aranżacji według kategorii produktów. Zdjęcią są jak z katalogu, ale to właśnie takie przecież stanowią dla nas inspiracje. ;)
    • 29 wpisy
    24 maja 2014 18:01:56 CEST
    Duży wybór armatury do łazienki od najlepszych producentów znajdziecie a sklepie internetowym Armadeo.
    • 7 wpisy
    6 czerwca 2014 11:39:57 CEST
    Modne stają się coraz bardziej ąłzienki w stylizowane na styl rustykalny. Ja przy remoncie zmieniłam aranżacje na taki właśnie styl i jestem bardzo zadowolona :) Umywalkę i dodatki znalazłam na stronie "Florisa" polecam wszystkim

Szybka Odpowiedź