Forum Budowlane » Łazienki - wystrój i wyposażenie

    • 24 wpisy
    14 września 2010 03:23:22 CEST

    ja polecam paradyz, zakupilem, rabat 5 % :D szału nie ma ale zawsze cos i maja coekawe konkurcy , Carlica ja wygrałem dwa !!

    • 30 wpisy
    15 września 2010 14:09:47 CEST

    wow, az dwa, no to niezle:P
    a jakie kolory?

    • 30 wpisy
    15 września 2010 14:17:51 CEST
    a co do ikei i ich noweo katalogu to ja lubie wszytskie takie przystepne aranzacje:) ze stron rpoducentow kafelek, sanitariatow itd. bo zawsze wiem gdzie to dostac:)
    • 24 wpisy
    16 września 2010 11:41:03 CEST

    jeden taki jasny -kremowy? bo biały to on nie jest a drugi idzie dopiero bo w ostatnim dniu sobie żonka zagrała na moje konto ;]

    • 3 wpisy
    27 września 2010 16:07:37 CEST
    Katalog Ikei ładny, łazienki spoko, ale od tych wszystkich mebli salonowych wieje chłodem. Takie proste kształty dobre są do biura a nie do przytulnego pokoju.
    Jeżeli zaś chodzi o wannę z hydromasażem, bo takiej właśnie szukam, to słyszałam o Saniform, jednak bardziej mi się podoba ich linia Scandispa. Jestem zadnia, że jeżeli już wydawać pieniądze na takie cudo, to na coś naprawdę porządnego.
    • 5 wpisy
    8 grudnia 2010 15:38:45 CET

    Ostatnio w łazience u kolegi widziałem lampy podłogowe i muszę przyznać że zrobiło to na mnie na prawdę duże wrażenie.

    • 1 wpisy
    14 stycznia 2011 18:54:59 CET
    Witam. Zapraszam na znajdą tu państwo produkty do wyposażenia łazienek.
  • 20 stycznia 2011 16:43:22 CET
    polecam sklep maja rozbudowany asortyment, ale co więcej pozwalają na przystępne formy realizacji zamówienia i szybkość obsługi. jeśli komuś zależy na jakości i zaoszczędzaniu czasu, to polecam! ;-)
    • 9 wpisy
    15 lutego 2011 18:36:51 CET
    Ja też mogę polecić jeden sklep, w którym osobiście kupiłam płytki. To . W ofercie znajdziecie płytki włoskie i hiszpańskie. fachowa obsługa, rzetelny czas dostawy, towar przyjechał taki jaki miał być. Mają też swoje salony firmowe, gdzie oprócz płytek są np tapety i meble więc jak ktoś będzie chciał to może udać się osobiście :). Ja mam u siebie kafle włoskie Novabell , kolor w sam raz do damskiej łazienki :D
  • 16 lutego 2011 09:12:53 CET
    Ja to się cieszę, że mnie w najbliższej przyszłości remont łazienki nie czeka;) Straszna katorga to była w naszym przypadku... Taka never-ending story;)
  • 17 lutego 2011 14:08:18 CET
    to prawda dlatego wolę wszystko zamówić przez neta, wezwać ekipę i spać spokojnie ;-)
  • 24 lutego 2011 16:05:18 CET
    Co do remontu łazienki, bądź też aranżacji nowej. Przydatne są projekty Glazury Królewskiej. Jak przeglądałem, to strasznie spodobała mi ta łazienka:
  • 5 marca 2011 19:20:54 CET

    podaje namiary na firme, która zaaranżowała moją łazienkę, można zobaczyć na stronie metamorfozy łazienek

  • 9 marca 2011 13:37:16 CET
    warto jednak pomyśleć o wyborze firmy, która oferuje również projekt takiej łazienki, zawsze to ułatwia wybór wyposażenia jak choćby poprzez sklep
  • 10 marca 2011 15:59:33 CET

    Z naszej strony proponujemy Pani przed remontem łazienki skonsultować się z ekspertem/ projektantem łazienek, dzięki czemu będzie miała Pani pewność, że remont łazienki pójdzie sprawnie i bez komplikacji.

  • 14 marca 2011 11:53:48 CET
    kontakt z konsultantem jest jak najbardziej wskazany, zawsze to zmniejsza koszty niż bezpośrednia porada architekta
    • 1 wpisy
    17 marca 2011 15:07:31 CET
    witam wszystkich forumowiczów, ja jestem świeżo po remoncie łazienki i muszę szczerze przyznać racje mężowi - namówił mnie, żeby wydać trochę więcej na prysznic tym samym zaoszczędzimy czas i pieniądze na czyszczenie. kupiłam kabinkę Sanplastu. nie do końca orientuje się w technicznych charakterystykach tego typu produktów, ale z tego co wiem (a właściwie co powiedział mi miły Pan w sklepie) to powłoka przeciwosadowa to modyfikacja powierzchni szkła i to właśnie ułatwia utrzymanie czystości (po prostu jak woda spływa to nie zostawia brzydkich śladów). wiadomo - sama powłoka cudów nie sprawi (i tak musimy brać się za mycie od czasu do czasu).
    usłyszałam też kilka dodatkowych uwag nt. utrzymania łazienki w czystości.

    Warto zwrócić uwagę na rodzaj szkła, im gładsze, tym łatwiej nam je wyczyścić. Pamiętać trzeba też o jak dają się one odpinać, wtedy możemy bez problemów dotrzeć do każdego zakamarka. Z tych wszystkich informacji najważniejsze jest jedno - naprawdę warto zainwestować w dobry produkt dobrego producenta. to chyba oczywiste, że daje nam to gwarancję na produkt więc w razie problemów kabinę serwisujemy.

    Mam nadzieje, że choć trochę naprowadziłam zbłędzone duszyczki poszukujące
    wskazówek łazienkowych :)
  • 18 marca 2011 10:22:26 CET

    Poza powłokami przeciwosadowymi istnieją też powłoki z jonów srebra co oferuje między innymi Roca. Spotkałam się głównie z taką opcją w przypadku muszli toaletowych. W temacie kabin prysznicowych to rzeczywiście sanplast ma dość ciekawe zaplecze, natomiast skłaniałabym się w stronę elementu pośredniego czyli parawanów nawannowych. Niejednokrotnie nie mamy możliwości skorzystania z obu urządzeń i pozostaje nam wybierać głownie z uwagi na ograniczenie przestrzeni i funduszy.

  • 2 czerwca 2011 15:40:55 CEST
    Powłoki z jonów srebra, są faktycznie bardzo fajnym innowacyjnym rozwiązaniem, które stosowane jest przez najlepszych producentów.
    • 28 wpisy
    30 sierpnia 2011 16:03:03 CEST
    Jeżeli chodzi o modne łazienki,to przede wszystkim zależy to od naszego indywidualnego gustu. dla każdego co innego będzie fajne i modne,pamiętajmy o tym.
    • 10 wpisy
    6 września 2011 21:15:33 CEST
    zgadza się, wszystko to indywidualna historia, aktualnie jestem w trakcie remontu i trafiłem na ofertę firmy Grespania, mają tam płytki ceramiczne które jak zobaczyłem to klęknąłem, są śliczne a kafle mają wymiary 3x1 ądają w ł :-) POLECAM
    • 10 wpisy
    4 listopada 2011 21:19:17 CET

    Kolorystykę i meble dobiera sie indywidualnie według upodobania i potrzeb. Jeśli mamy małą łazienkę nie będzie tam miejsca na szafy z ręcznikami, porannikami i kosmetykami i nie pomalujemy jej raczej ciemnymi kolorami, bo tylko niepotrzebnie zmniejszymy ją optycznie. Do łazienek polecam dużo luster.

  • 1 grudnia 2011 20:42:05 CET

    Remont u mnie był ciężki ale przynajmniej jestem zadowolony z wyników. Najtrudniej było dobrać kabinę do kolorystyki, ale po licznych bojach w sklepach budowlanych znalazłem i prawie idealnie się nadaje do koncepcji mojej drugiej połowy.

    • 63 wpisy
    2 grudnia 2011 13:03:24 CET
    po remoncie zdecydowaliśmy się na klasyczne połączenie beżowego z białym na płytkach i do tego białe wyposażenie (kabina, umywalka itp. + meble). Jedynie lustro jest ze strebrnymi dodatkami, ale ogolnie całość bardzo ładnie się prezentuje.
    • 136 wpisy
    10 grudnia 2011 18:53:21 CET

    Moda się zmienia, dotyczy to również aranżacji łazienki. W ostatnim czasie prawdziwy renesans przeżywa styl retro zwłaszcza w wystroju łazienki. Bez problemu można do takiej łazienki zakupić wolnostojącą wannę na nogach - złotych lwich łapach. Do tego dostępne są różnego typu retro baterie, to samo dotyczy umywalki. Coraz bardziej popularne są meksykańskie lub marokańskie bardzo kolorowe umywalki. alt

Szybka Odpowiedź