Forum Budowlane » Łazienki - wystrój i wyposażenie

    • 25 wpisy
    3 sierpnia 2010 12:33:19 CEST
    Lubie ciemne łazienki.. nawet te małe. Są dla mnie o wiele bardziej przytulne :)
    • 22 wpisy
    5 sierpnia 2010 14:23:55 CEST
    Ja lubię takie z płytkami na wysoki połysk. Ale kolory to raczej jakieś naturalne. Widziałam ostatnio w jakimś programie jak robili podłogę z płytek z małych płaskich kamyków.
    • 30 wpisy
    11 sierpnia 2010 13:21:20 CEST
    czarno biala lazienka musi byc na prawde przemyslana i zrobiona ze smakiem, zeby to dobrze wygladalo inaczej moze byc na prawde tadetnie. beze i brazy sa bezpieczne, latwiej ulozyc z nich gustowna kompozycje, ktore sie nam nie znudzi.
    • 24 wpisy
    12 sierpnia 2010 02:00:28 CEST
    witam, ja planuje w swojej lazience 2x3m kolory w odcianiach morskiej wody, niebieski z zielonym, tyle ze nie znalazlem nigdzie takiej kolekcji, moze jakies pomysły w jakiej firmie szukac takich dosc niecodziennych plytek ceramicznych?
    • 30 wpisy
    12 sierpnia 2010 12:48:40 CEST
    hm, nic mi sie nie kojarzy bo akurat nie przepadam za takimi kolorami i nie zwracam moze na nie uwagi. ale przejszyj strony paradyza, opoczno, powinno cos sie znalezc.
    • 24 wpisy
    13 sierpnia 2010 03:29:45 CEST

    kojarzy mi sie ze to polskie firmy,a czy gatunkowo sa dobre????

    • 30 wpisy
    13 sierpnia 2010 12:09:34 CEST

    tak, spokojnie mozna kupowac, jakosc jest dobra. sporo juz eksportuja. w sumie nie interesowalam sie czy jakies nagrody dostaja itd., ale chwala sobie ludzie. sama znam z doswiadczenia te plytki.

    • 24 wpisy
    14 sierpnia 2010 19:08:00 CEST

    szukalem salonu tego Paradyza co radzisz ale chyba nie maja nigdzie w mojej okolicy... zkoda bo chcialem obejrzec kolekcje

    • 30 wpisy
    15 sierpnia 2010 00:23:18 CEST

    no to gdzie ty mieszkasz, ze nie ma nigdzie w poblizu? ;) moze byc tez salon partnerski gdzie sa ich kafelki, sporo tez jest w interencie pokazane.

    • 24 wpisy
    16 sierpnia 2010 01:33:26 CEST

    aaa ja glupi szukalem salonu, masz racje przeciez w innych sklepach z plytkami tez beda te co chce;] mam jeszcze pytanie co do ceny , ikle wydaliscie na same plytki i kleje i fugi do nich ?

    • 9 wpisy
    16 sierpnia 2010 12:35:15 CEST
    Zastanawiam się nad udekorowaniem jednej ściany w łazience naklejkami wielkoformatowymi. Łazienka jest ogólnie w błękicie, znalazłam w promocji na naklejki przedstawiające ptaki, które bardzo dobrze wpasowałby się w mój wystrój. Czy ktoś kiedyś naklejał je w pomieszczeniu gdzie czasem jest wilgoć?
    • 30 wpisy
    17 sierpnia 2010 13:59:53 CEST

    z pewnoscia beda, pewnie moga tez sprowadzic jakis model dla ciebie jesli akurat go nie bedzie.
    co do ceny to koszty kafelek mozesz sobie tam na stronie wyliczyc, sa ceny wszytskie podane. kleje to dokladnie nie wiem, zalezy tez jakie kupisz.

    a co do nastepnego wpisu dot. fototapet to wiem, ze sa takie specjalne przystosowane tez do lazienek, ale jak to sie sprawdza w rzeczywistosci nie wiem. mozna tez na fototapete zamontowac taka plyte z pleksi, ktora bedzie ja chronic.

    • 24 wpisy
    18 sierpnia 2010 02:16:52 CEST

    co do fototapety t nie jesem przekonany w lazience, nawet za plyta z pelksi . w lazience tylko plytki ceramiczne bo gres to raczej nie pasuje

    • 6 wpisy
    18 sierpnia 2010 14:26:29 CEST
    ostatnio znalazłam zdjęci a fajnych łazienek, własnie mysle nad ciemnymi kolorami w łazience i jakies fajne dodatki
    • 30 wpisy
    18 sierpnia 2010 21:44:29 CEST

    ciemne kolory tez sa ciekawe, czesto sa to bardziej oswazne projkety, ale dodatki powinny jakos ozywiac wnetrze.

  • 20 sierpnia 2010 11:38:52 CEST

    co do fototapety t nie jesem przekonany w lazience, nawet za plyta z pelksi . w lazience tylko plytki ceramiczne bo gres to raczej nie pasuje

    Też nie polecam - jednak wilgoć jest wszędobylska, więc najbezpieczniejsze są płytki lub drewno olejowane.

    • 71 wpisy
    21 sierpnia 2010 11:38:11 CEST
    Jednak jesli łazienka jest mała, najlepeij prezentuje się w jasnych kolorach.
    • 30 wpisy
    26 sierpnia 2010 12:01:02 CEST

    zawsze mozna tez sie podpytac o rade dekoratora, na stronie jest taka mozliwosc.

    • 24 wpisy
    28 sierpnia 2010 02:26:35 CEST

    no co fakt to fakt o rade dekoratora lub na stronce samemu mozna sobie zaaranzowac pokoj w programie

    • 30 wpisy
    29 sierpnia 2010 15:36:59 CEST

    taka wczesniejsza proba na papierze lub w komputerze jest dobra, jakos balabym sie na goraco wymyslac wzor na scianie z kafli:p
    a moze jeszcze obudzi sie w nas nowy talent jak zaczniemy te wnetrza projektowac:P

    • 30 wpisy
    30 sierpnia 2010 13:07:39 CEST

    a gral ktos o te kubki na stronie?

    • 6 wpisy
    8 września 2010 15:56:34 CEST
    istne szaleństwo, oryginalne pomysły na łazienkę jak i na sypialnie.
    • 4 wpisy
    9 września 2010 04:58:14 CEST
    A czy widzieliście może rozwiązania z nowego Katalogu IKEA 2011? Jeśli tak, ciekawe jakie są Wasze odczucia?
  • 13 września 2010 15:14:20 CEST
    aktualne trendy w aranżacji łazienek to:

    - duże gresowe płyty - na ściany i podłogę
    - oświetlenie LEDowe
    • 1 wpisy
    13 września 2010 22:37:18 CEST
    Powiem wam co jeszcze jest (moim zdaniem) co raz bardziej modne. Zauważyłam co raz większą tendencję do decydowania się, przez osoby aranżujące łazienkę, wanien z hydromasażem. Teraz ta forma relaksu jest już tak rozpowszechniona, że mogą sobie na nią pozwolić nawet osoby o średniozasobnych portfelach i średniej wielkości łazienkach. Jakiś czas temu pomagałam koleżance wybrać wannę z hydromasażem. Zdecydowała się się na markę Saniform, bo to polski producent, który swoje produkty wypuszcza na rynki europejskie i jest tam wysoko ceniony (szczególnie Skandynawia). Do tego ja sama słyszałam już kilka pochlebnych opinii na ich temat. A dodatkowym plusem jest to, że wanna była stosunkowo niedroga.
    Powiem wam szczerze, że po tych zakupach sama nabrałam ochoty na taką wannę, tym bardziej, że Gośka czasem mi wspomni jak to się fantastycznie relaksuje z książką, kadzidełkami i w tych bąbelkach. Muszę popracować nad mężem to może skusimy się na ten mały luksus w naszym domu...

Szybka Odpowiedź