Forum Budowlane » Projektowanie i aranżacja wnętrz

Zakupy przez Internet

    • 81 wpisy
    13 czerwca 2016 11:00:24 CEST
    Dokładnie tak,wystarczy tylko wybrać dobry i godny zaufania sklep internetowy w którym bez problemu znajdziemy wszystko co nas interesuje i do tego będzie znacznie taniej niż w sklepach stacjonarnych.
    • 7 wpisy
    13 czerwca 2016 16:56:11 CEST

    Poprzez e-sklep sprzedajemy kołdry puchowe, całoroczne i letnie, a także pościele takich marek jak Notte, Elegante, Estella czy Joop.

    • 12 wpisy
    1 lipca 2016 14:40:58 CEST

    Jako produkujemy stoły i krzesła do domu i biura. Natomiast hurtowo i detalicznie, sprzedajemy dodatkowo meble tapicerowane, twarde, ogrodowe czy dodatki.

    • 11 wpisy
    6 lipca 2016 13:16:28 CEST

    To prawda, kupując w sieci powinno się znać sklep i mieć do niego zaufanie. Kiedyś koleżanka poleciła mi sklep , w którym kupuje większość rzeczy do domu. Niedawno postanowiłam zobaczyć ich ofertę i faktycznie można tam kupić praktycznie wszystko, od zwykłych akcesoriów kuchennych po wyszukane oświetlenie i przepiękne ozdoby do domu, a przytym gwarantyją wysoką jakość i rozsądne ceny. Warto zainteresować się tym sklepem.

    • 40 wpisy
    20 lipca 2016 11:21:56 CEST
    No w sieci trzeba mieć dobry research zeby nie trafic na jakies badziewie
    • 61 wpisy
    13 stycznia 2017 09:28:48 CET
    zgadzam się że w sieci trzeba kupować ze sprawdzonych miejsc jeżeli chodzi o wyposażenie to mogę polecić systemy oświetleniowe i lampy z
    • 29 wpisy
    14 stycznia 2017 21:19:32 CET
    Dziś to raczej norma, że mnóstwo rzeczy kupuję się w internecie - oczywiście wszelkie elementy wystroju i wyposażenia wnętrza także. Osobiście zamawiam w necie głównie elektronikę użytkową ostatniego czasu, w tym sporo rzeczy bardzo dobrej jakości z Chin :) Natomiast jak chodzi o jakieś akcesoria budowlane itp to ostatnim super zakupem były wiertła z , jak dotąd najlepszy zestaw wierteł z jakiego miałem okazję korzystać, a było tego trochę. Zakupy online mają to do siebie, że jak człowiek chce, to zawsze coś znajdzie i to w bardzo korzystnych cenach. Także ze swojej strony polecam to rozwiązanie.
    • 5 wpisy
    20 stycznia 2017 13:24:55 CET
    Ja uważam, że zakupy przez internet to nie za dobry pomysł. Kilka razy się zawiodłam i nie polecam. Tak samo jeżeli chodzi o ciuchy, jakieś rzeczy czy też o meble.
    • 67 wpisy
    31 maja 2017 13:20:13 CEST
    Myślę, że warto kupować lub szukać firmy w internecie, przede wszystkim trzeba czytać opinie. Ja na jednym forum znalazłem telefon do Roberta Ciężkowskiego, który mi robił łazienkę i kuchnię. Także warto.
  • 20 czerwca 2017 13:41:17 CEST

    Przez internet można dziś kupić w zasadzie wszystko, po meble z drewna 


    Ten wpis został zmieniony przez karolinarykowska w 20 czerwca 2017 18:23:00 CEST"
    • 63 wpisy
    27 czerwca 2017 14:07:30 CEST

    Wygoda i nie musisz łazić po kilkunastu sklepach i tracić czasu na stanie w korkach żeby do niego dojechać.


    Ten wpis został zmieniony przez memnon w 27 czerwca 2017 14:07:58 CEST"
    • 67 wpisy
    11 sierpnia 2017 15:52:58 CEST
    O, ja też nie lubie jeździć po sklepach stacjonarnych, wszystkiego szukam w internecie. Tak znalazłem firmę Sowan i przez formularz na ich stronie zamówiłem dwie ścianki akustyczne swg 120.
    • 4 wpisy
    23 sierpnia 2017 16:34:37 CEST
    no nie wiem ja lubię też zobaczyć na żywo jak się coś prezentuje... często sprawdzam w sklepach stacjonarnych, a potem porównuję ceny i w zależności od przypadku, zamawiam przez neta ;)
    • 12 wpisy
    24 sierpnia 2017 14:57:43 CEST
    W dzisiejszych czasach to norma. Według mnie to dobrze - zakupy przez Internet są wygodne i szybkie. Jasne, czasem warto kupić w sklepie stacjonarnym - należy zawsze zrobić analize "za" i "przeciw" jeżeli chodzi o kupno czegoś przez Internet.
    • 5 wpisy
    24 października 2017 12:35:26 CEST

    Zapraszam do zajrzenia na stronkę lampunie pl wiele lamp pasujących do wielu wnętrz wystarczy zapoznać się z ofertą. Polecam serdeczni bo sama kupowałam tam lampy


    Ten wpis został zmieniony przez aldonka1196 w 24 października 2017 12:37:09 CEST"
    • 12 wpisy
    13 listopada 2017 09:29:36 CET
    Witam Wszystkich na forum :) Mi osobiście często zdarza się robić zakupy online i zdecydowanie polecam, szczególnie jeżeli chcemy nieco zaoszczędzić i znaleźć rzeczy wysokiej jakości wykonania.
    • 1132 wpisy
    1 października 2019 10:16:41 CEST
    Ja często kupuję materiały budowlane bo można znaleźć mnóstwo przecen duży wybór i też zawsze ze sprawną realizacją jeśli jest taka potrzeba.
    • 10 wpisy
    22 października 2019 13:31:44 CEST

    Dzięki zakupom przez internet, ma się szerszy dostęp do materiałów nie ruszając sie z domu. Pochodzę z mniejszego miasta i w kwestii mebli nie ma zbyt wielkiego wyboru. Jako pierwszy kupiłam stól ze strony MoonWood me nie zawiodłam się i teraz chętniej robię zakupy w ten sposób (ps. no i stół jest rewelacyjny! Na żywo jest jeszcze lepszy niż ze zdjęć z internetu)


    Ten wpis został zmieniony przez moniam91 w 22 października 2019 13:32:51 CEST"
  • 29 marca 2020 15:35:33 CEST
    Mebli jednak bm nie kupował w domu, zwłaszcza łóżek. Nie ma możliwości oceny jakości a też sam wygląd może się znacznie różnić od tego na zdjęciach.

Szybka Odpowiedź