Doradcy z firmy FAKRO

Doradcy branżowi z firmy FAKRO udzielają odpowiedzi na pytania dotyczące okien dachowych, akcesoriów do okien, a także kolektorów słonecznych.

 

Firma FAKRO to prywatna firma rodzinna, która powstała w 1991 roku. Jest najbardziej dynamiczną i najszybciej rozwijającą się firmą w branży okien dachowych na świecie. Przez kilkanaście lat z małej rodzinnej firmy rozwinęła się w międzynarodową korporację.

 

Jest producentem szerokiej gamy wyrobów, które umożliwiają komfortowe zamieszkiwanie na poddaszu: okien dachowych o różnych konstrukcjach i sposobach otwierania, akcesoriów do okien oraz kolektorów słonecznych. FAKRO to również znaczący światowy producent składanych schodów strychowych, oferujący całą paletę produktów do wszystkich możliwych zastosowań.

 

Celem firmy jest dostarczanie najwyższej jakości produktów związanych z poddaszem, spełniających oczekiwania klientów na całym świecie. Stawiając sobie te cele firma troszczy się jednocześnie o zdrowie i bezpieczeństwo swoich klientów oraz ochronę środowiska.

Strona 1 z 4

Strona 1 z 4