ikona

Doradcy z firmy Termo Organika

Doradcy branżowi z firmy Termo Organika udzielają odpowiedzi na pytania dotyczące ochrony cieplnej budynków, korzyści wynikających z ociepleniem domu oraz doradzają jakie materiały wybrać i jak poprawnie należy wykonać ocieplenie.

Termo Organika to jeden z największych producentów izolacji styropianowych w Unii Europejskiej oraz niekwestionowany lider na polskim rynku. Od początku swojej działalności w 1997 roku firma dostarcza najwyższej jakości stale unowocześniane płyty styropianowe, a od 2012 roku, dzięki uruchomieniu fabryki chemii budowlanej w Pyrzycach, oferuje także Kompletny System Ociepleń ścian zewnętrznych (ETICS). Zatrudniany przez Termo Organikę zespół naukowców, pracujących w firmowych laboratoriach, intensywnie pracuje nad rozwiązaniami poprawiającymi jakość wyrobów, wprowadza modyfikacje i zmienia technologie, poszukując idealnych produktów dla klienta XXI wieku.

STYROPIAN W KROPKI – materiał izolacyjny o wysokiej, gwarantowanej jakości.

Firma jako jedyna produkuje STYROPIAN W KROPKI. Kropki na styropianie to znak firmowy odróżniający wysokiej jakości styropiany Termo Organiki od innych dostępnych na rynku.  Charakterystyczne ciemne kropki to kuleczki styropianu wyprodukowane z surowca zawierającego np. grafit. Ten specjalny rodzaj surowca używany jest do produkcji grafitowych styropianów o najwyższych właściwościach izolacyjnych.

Kompletny System Ocieleń Termo Organika  – ciepły dom i gwarantowane oszczędności

To zestaw materiałów, który pozwala na wykonanie optymalnej izolacji cieplnej budynku. To również gwarancja oszczędności na ogrzewaniu i szybkiego zwrotu pieniędzy zainwestowanych w ocieplenie. W skład systemu wchodzą rekomendowane przez Instytut Techniki Budowlanej (ITB) płyty styropianowe Termo Organika oraz kleje, farby, tynki, grunty i siatki. Zastosowanie kompletnego systemu daje gwarancję, że poszczególne elementy składowe będą prawidłowo ze sobą współpracowały. System ociepleń Termo Organika® jest przeznaczony do wykonywania izolacji termicznej ścian zewnętrznych (ETICS) zarówno w budynkach nowowznoszonych, jak i modernizowanych. 

Strona 1 z 11

Strona 1 z 11