Nowoczesne żyrandole

Nowoczesne

Łącznie produktów: 339
Pokazano 1-32 z 339 pozycji
RAMAR 3

Nowoczesne

RAMAR 3

 

Cena 339,00 zł

wysyłka 24h

Wnętrza urządzone w nowoczesnym stylu wymagają odpowiednio dobranego oświetlenia. Spośród szerokiej gamy dostępnych lamp dużą popularnością cieszą się nowoczesne żyrandole. Nowoczesne żyrandole mają to do siebie, że głównie charakteryzują się nietuzinkowym kształtem. Finezyjne kształty abażurów i stelaży sprawiają, że nowoczesne żyrandole pełnią funkcję nie tylko oświetlenia, ale i wyrafinowanej ozdoby domu. Nowoczesne żyrandole to przede wszystkim odważne konstrukcję, w których główną rolę odgrywają abażury wykonane np. tylko z drutu. Nowoczesne żyrandole z odsłoniętymi żarówkami dają dużo światła a dzięki możliwości montażu dekoracyjnych żarówek można jeszcze bardziej podkreślić walory estetyczne lampy. Nowoczesne żyrandole już coraz rzadziej posiadają klosze wykonane ze szkła. Szklane klosze zaczęły być wypierane przez materiałowe abażury lub abażury wykonane z naturalnych materiałów takich jak trawa czy drewno. Nowoczesne żyrandole doskonale pasują do takich wnętrz jak salon sypialnia, a nawet kuchnia. Nowoczesne żyrandole to w głównej mierze białe lub czarne lampy, ale równie dużą popularnością cieszą się lampy w kolorze połyskującego chromu lub miedzi. Nowoczesne żyrandole to lampy na kilka źródeł światła, które bez problemu doświetlą każde wnętrze, w którym zostaną zawieszone. Nowoczesne żyrandole stanowią przede wszystkim geometryczne bryły. Wśród nowoczesnych żyrandoli królują kształty na wzór walców, elipsy czy sześcianów. Tego typu rozwiązania sprawiają, że nowoczesne żyrandole wprowadzają do wnętrza ład i harmonię.

Zobacz też nasze przepiękne klasyczne żyrandole, które ożywią i dodadzą uroku każdemu Twojemu wnętrzu.

Nowoczesne żyrandole do sypialni

Dostępna kolorystyka sprawia, że nowoczesne żyrandole do sypialni można dobrać do wnętrza urządzonego prawie w każdym stylu. Bardzo dużą popularnością cieszą się nowoczesne żyrandole do sypialni z abażurami w kolorze czarnym. Czarne żyrandole do sypialni mają to do siebie, że dają delikatne światło, które po spojrzeniu na lampę bezpośrednio nie razi w oczy. Wybierając nowoczesne żyrandole do sypialni należy zwrócić uwagę na to w którym kierunku skierowane są abażury. Warto zainwestować w takie nowoczesne żyrandole do sypialni, których abażury są skierowane do góry. Takie rozwiązanie znacznie podnosi walory estetyczne lampy. Żarówki w takim przypadku są zakryte a skierowane do góry światło ładnie rozprasza się po suficie i jednocześnie po całym wnętrzu. Nowoczesne żyrandole do sypialni to również białe lampy. Tradycyjna biel jest ponadczasowym kolorem i będzie pasowała do każdej aranżacji. Bardzo często stelaże nowoczesnych żyrandoli są wykonane z połyskujących materiałów tak, aby jednocześnie pasowały do mebli i dodatków wnętrza. Nie można pominąć tego faktu, że nowoczesne żyrandole do sypialni to również lampy wykonane z drewna. Drewniane konstrukcje w kolorze sosny czy dębu znacznie ociepla całe wnętrze a naturalne materiały użyte do ich produkcji sprawiają, że nowoczesne żyrandole do sypialni prezentują się idealnie. Nowoczesne żyrandole do sypialni rzadką są opływowych kształtów. Coraz więcej dominują kanciate i geometryczne wzory, które sprawiają, że nowoczesne żyrandole do sypialni zachwycają swoją innowacyjnością.

Nowoczesne żyrandole do kuchni

Innym sposobem na oświetlenie kuchni jest zastąpienie tradycyjnej lampy wiszącej na nowoczesne żyrandole do kuchni. Nowoczesne żyrandole do kuchni to przede wszystkim lampy, które królują w takich kolorach jak chrom i biel. Jest to przede wszystkim praktyczne rozwiązanie, ponieważ nowoczesne żyrandole do kuchni w tych odcieniach zapewne będą idealnie pasowały do frontów szafek kuchennych czy całej zabudowy. Głównie poleca się nowoczesne żyrandole do kuchni wykonane z metalu lub ze szklanymi abażurami, ze względu na łatwość w utrzymaniu czystości. Nowoczesne żyrandole do kuchni mają to do siebie, że w tym wnętrzu są bardzo często narażone na nieco cięższe zabrudzenia i ważne jest, aby taka lampa była łatwa w utrzymaniu czystości. Nowoczesne żyrandole do kuchni to kilku punktowe lampy, które z pewnością odpowiednio oświetlą całe wnętrze. Nowoczesne żyrandole do kuchni to bardzo często lampy, które kryją w sobie bardzo innowacyjne rozwiązania. Ostatnim hitem wśród oświetlenia są nowoczesne żyrandole do kuchni, które pełnią funkcję dodatkowej półki np. na zioła. Takie rozwiązanie prezentuje się idealnie a cały nowoczesny żyrandol Tray stanowi podręczny stolik na zioła.

Nowoczesne żyrandole do salonu

Nowoczesne żyrandole do salonu to lampy, które łączą w sobie nie tylko walory oświetleniowe, ale i estetyczne tak, aby stanowiły ciekawą ozdobę domu. Nowoczesne żyrandole do salonu to głównej mierze lampy wykonane z metalu a ich abażury są przygotowane z wysokiej jakości materiału, szkła lub samego drutu. Nowoczesne żyrandole do salonu posiadają stelaż często zdobiony za pomocą kryształków lub innych ciekawych kamieni. Nowoczesne żyrandole do salonu na kilka źródeł światła stanowią idealne oświetlenie jednego z większych pomieszczeń w naszym domu. Nowoczesne żyrandole do salonu bardzo często to lampy z odsłoniętymi żarówkami. Tego typu nowoczesne rozwiązania pozwalają na montaż dekoracyjnych żarówek, które podkreślają piękno całej aranżacji wnętrza. Nowoczesne żyrandole do salonu to bardzo przemyślane geometryczne konstrukcje, które dzięki prostym kształtom wprowadzają do wnętrza ład i harmonie. Nowoczesne żyrandole do salonu mogą przybierać również inne kształty. W ostatnim czasie hitem oświetleniowym okazały się nowoczesne żyrandole do salonu typu pająk. Tego typu oświetlenie składa się z kilku, a nawet kilkunastu żarówek, które można w dowolnej konfiguracji podwieszać na linkach do sufitu. Takie rozwiązanie sprawia, że we własnym zaciszu domowym można stworzyć indywidualną aranżację lampy.