Kształty, lampy ogrodowe kule

Kształty

Nowoczesne oświetlenie ogrodów czy tarasów przybiera coraz to odważniejsze formy. Tradycyjne lampki stylizowane na latarenki zostają coraz częściej wypierane przez odważne i innowacyjne rozwiązania oświetlenia na zewnątrz. Lampy ogrodowe kule to jedna z propozycji nowoczesnego oświetlenia na zewnątrz. Lampy ogrodowe kule stanowią szeroką gamę oświetlenia dostępnego w różnych rodzajach średnic, tak aby dopasować odpowiedni rozmiar kuli do własnych potrzeb. Lampy ogrodowe kule można ustawić na tarasie lub wokół domu podkreślając walory estetyczne elewacji frontowej budynku. Natomiast zaraz przy Twoich drzwiach wejściowych możesz umieścić nasze eleganckie kinkiety zewnętrzne - dla jeszcze lepszego efektu wizualnego.

Kule ogrodowe

Kule ogrodowe to oświetlenie, którego położenie znacznie łatwiej zmienić niż tradycyjnego słupka czy lampy stojącej. To właśnie dlatego kule ogrodowe cieszą tak dużym powodzeniem wśród naszych klientów. Dodatkowo kule ogrodowe bardzo ładnie prezentują się zapalone, jak i zgaszone dopełniając aranżację całego ogrodu lub tarasu. Kule ogrodowe umiejscowione tuż przy elewacji budynku swoim światłem dodatkowo podkreślą jej walory estetyczne. Bardzo ładnie prezentują się kule ogrodowe rozrzucone po ogrodzie lub kule ogrodowe postawione na balkonie, lub tarasie umilając przy tym wieczorny odpoczynek po ciężkim dniu. Niektóre kule ogrodowe nie muszą być zasilane prądem, są to tzw. kule ogrodowe solarne, które po naładowaniu się energią słoneczną świecą bez użycia prądu. Tego typu kule ogrodowe idealnie sprawdzą się jako oświetlenie ogrodu.

Lampki kule

Lampki kule to nie tylko dużych rozmiarów kule ogrodowe to również mniejsze kule umiejscowione na nóżce a postawione w równym rzędzie obok ścieżki prowadzącej do domu odpowiednio je oświetlą tak, aby w sposób bezpieczny dotrzeć do zamierzonego miejsca. Lampki kule dostępne są w kilku rodzajach średnic do wyboru. Od najmniejszej średnicy 20cm do prawdziwych oświetleniowych gigantów o średnicy 50cm. Lampki kule o tak dużej średnicy robią wrażenie na każdym. Lampki kule są wykonane ze specjalnego tworzywa, które sprawia, że lampa jest bardzo szczelna i nawet po wrzuceniu jej do wody nic nikomu się nie stanie. Dodatkowo pomimo swoich rozmiarów lampki kule są szalenie bezpieczne i z powodzeniem można je wrzucić bezpośrednio na tafle wody tworząc przy tym niecodzienne aranżacje.

Lampa ogrodowa kula

Lampa ogrodowa kula dzieli się na dwa rodzaje. Lampa ogrodowa kula zasilana za pomocą energii elektrycznej lub lampka ogrodowa kula świecąca po uprzednim naładowaniu się energią słoneczną. Lampa ogrodowa kula zasilana za pomocą prądu świeci jednolitym światłem nie zależnie od panujących warunków atmosferycznych. Jeżeli chodzi o lampki ogrodowe kule zasilane za pomocą słońca idealnie sprawdzą się latem ponieważ wieczorem i nocą zyskamy dodatkowe oświetlenie, które nic nas nie będzie kosztowało. Dodatkowo lampa ogrodowa kula jest znacznie bezpieczniejsza od lampy ogrodowej kuli zasilanej prądem. Lampa ogrodowa kula zasilana energią słoneczną może zostać w całości zanurzona w wodzie i nic jej się nie stanie, jak i równie osobie, która będzie w danym momencie trzymała oświetlenie.

Świecące kule ogrodowe

Świecące kule ogrodowe swoim wdziękiem i urokiem zachwycą nie jednego amatora ogrodowych dekoracji. Świecące kule ogrodowe łączą w sobie funkcję oświetleniową, jak i dekoracyjną. Świecące kule ogrodowe występują w kilkunastu rodzajach średnic. Wybierając do swojego ogrodu świecące kule o różnych średnicach można w prosty sposób zaaranżować ciekawy wystrój ogrodu, tarasu czy balkonu. Świecące kule ogrodowe wykonane są z wysokiej jakości tworzywa są odporne na wszelkiego rodzaju warunki atmosferyczne. Świecące kule ogrodowe to idealne oświetlenie na lato. Białe odcienie kul doskonale są wyeksponowane na świeżo skoszonej trawie czy wolno pływające po oczku wodnym. Jeżeli marzysz o ogrodzie urządzonym w romantycznym stylu nie może w nim zabraknąć świecących kul ogrodowych.