Lampy podłogowe do sypialni

Lampy podłogowe

Łącznie produktów: 243
Pokazano 1-32 z 243 pozycji

Wnętrze, w którym lampy spełniają nie tylko rolę oświetlenia, ale i dodatkowej dekoracji to sypialnia. Oprócz głównego oświetlenia ważną rolę odgrywają lampy podłogowe do sypialni. Lampy podłogowe do sypialni mają to do siebie, że świetnie spełniają funkcję dodatkowego oświetlenia do czytania. Dodatkowo niektóre lampy podłogowe do sypialni posiadają wbudowaną półeczkę i stanowią dwa w jednym: oświetlenie i stolik nocny w jednym. Dużym powodzeniem cieszą się lampy podłogowe do sypialni na trójnogu. Lampy podłogowe do sypialni oparte na trzech drewnianych nogach to bardzo stabilne oświetlenie i pasujące do każdej nowoczesnej aranżacji wnętrza. Warto również zwrócić uwagę na lampy podłogowe do sypialni ze szklanymi kloszami.

Alternatywą dla lamp podłogowych mogą być także lampy stołowe - nie zajmujące zbyt wiele miejsca, a z drugiej strony dające wystarczającą ilość światła do czytania przed snem.

Lampa podłogowa do sypialni

Lampa podłogowa do sypialni to idealne dodatkowe oświetlenie tego wnętrza. Lampa podłogowa do sypialni ma to do siebie, że świetnie oświetla wnętrza, ale i również stanowi uzupełnienie całej aranżacji. Bardzo dużym zainteresowaniem cieszą się lampy podłogowe do sypialni na trzech drewnianych nogach. Tego typu nowoczesne lampy podłogowe do sypialni cieszą się ogromnym powodzeniem. Trójnóg to lampa podłogowa do sypialni oparta na drewnianej podstawie w kształcie statywu i materiałowym abażurem w kształcie walca lub stożka wykonanego z takich materiałów jak welur, lub bawełna. Tego typu lampa podłogowa do sypialni jest idealnym podkreśleniem nowoczesnej aranżacji wnętrza. Do wnętrz urządzonych w nieco klasycznym stylu lub retro doskonale pasuje lampa podłogowa do sypialni na prostej, pojedynczej podstawie.

Lampy stojące podłogowe do sypialni

Do wnętrz urządzonych w nowoczesnym stylu polecamy lampy stojące podłogowe do sypialni typu trójnóg. Materiałowy abażur oparty na drewnianej podstawie w kształcie statywu zapewnia doskonałe dodatkowe oświetlenie i jednocześnie nietuzinkową ozdobę całej aranżacji. Polecamy również lampy stojące podłogowe do sypialni urządzonej w stylu retro. Klasyczne lampy stojące podłogowe do sypialni w większości przypadków stanowią połączenie metalu w kolorze starego złota lub brązu ze szklanymi kloszami. Bardzo ładnie prezentują się lampy stojące podłogowe do sypialni z dużymi abażurami. Wręcz majestatyczny abażur sprawia, że lampy stojące podłogowe do sypialni znacznie zmieniają wizerunek całego wnętrza, w którym zostaną postawione.

Nowoczesne lampy podłogowe do sypialni

Nowoczesne lampy podłogowe do sypialni to przede wszystkim lampy podłogowe trójnóg. Nowoczesne lampy podłogowe mają to do siebie, że łączą w sobie cechy dodatkowego oświetlenia, są praktyczne w użytkowaniu i doskonale wyglądają. Nowoczesne lampy podłogowe do sypialni typu trójnóg składają się z drewnianej podstawy i materiałowego abażura. Takie połączenie zapewnia harmonię pomiędzy naturą a nowoczesnością. Nowoczesne lampy podłogowe do sypialni posiadają wygodny włącznik, a umiejscowienie lampy obok łóżka zapewni doborowe oświetlenie podczas nocnego czytania książek. Niektóre nowoczesne lampy podłogowe do sypialni w swoim stelażu mają już wbudowany stoliczek, co znacznie ułatwia przechowywanie najpotrzebniejszych przedmiotów przy łóżku.