Słupki ogrodowe

Słupki ogrodowe

Łącznie produktów: 143
Pokazano 1-32 z 143 pozycji

Słupki ogrodowe to oświetlenie w ogrodzie, które spełnia bardzo ważną rolę. Słupki w ogrodzie zazwyczaj stosujemy w miejscach, gdzie wyznaczamy drogę od wejścia przez bramę do wejścia w domu. Słupki ogrodowe nie tylko oświetlają lecz również w doskonały sposób zdobią nasze wejścia do domów i ogrody. Słupki ogrodowe, które posiadamy w naszej ofercie to najwyższej klasy oświetlenie ogrodowe pozwalające się cieszyć wieloletnim oświetleniem naszych ogrodów i bezawaryjnością. Posiadamy słupki ogrodowe czołowych producentów w najniższych cenach. Jeśli posiadasz duży piękny ogród ozdobiony roślinnością a nie możesz cieszyć się jej widokiem wieczorami koniecznie zastosuj w swoim ogrodzie oświetlenie oparte o słupki ogrodowe. Słupki dobrze sprawdzają się również jako oświetlenie wjazdów, ścieżek lub miejsc w ogrodzie w których często przebywamy i lubimy aby były dobrze doświetlone

Słupek ogrodowy

Najczęściej wybieranym oświetleniem przez naszych klientów jest słupek ogrodowy. Słupek ogrodowy jaki posiadamy w naszej ofercie to nowoczesny słupek zazwyczaj w kolorze chromowany, grafitowym lub czarnym ale równie częstym wyborem naszych odbiorów jest klasyczny słupek ogrodowy, który charakteryzuje się złotym zdobieniem i kutymi dekoracjami, które idealnie wpasowały się w stylowe wyposażenie ogrodów. W swojej ofercie posiadamy słupki ogrodowe zasilane elektrycznie ale również takie z czujnikami ruchu, które reagują na nasz ruch i włączają światło. Posiadamy również słupki ogrodowe zasilane energią słoneczną.

Poza słupkami ogrodowymi znajdziesz na naszej stronie także inne lampy z czujnikiem ruchu. Są to przede wszystkim kinkiety zewnętrzne, które możesz zawiesić na ścianie przed Twoim domem.

Słupek ogrodowy z gniazdami

W swojej ofercie posiadamy szeroką gamę słupków ogrodowych z gniazdami. Słupek ogrodowy z gniazdami to bardzo przydatna rzecz w naszym ogrodzie, można pod taki słupek ogrodowy podłączyć taki sprzęty jak na przykład kosiarkę, lampę lub inne sprzęty elektryczne zasilane sieciowo. Dodatkowo można wybrać słupek ogrodowy z gniazdami tak aby dopasować go do pozostałych mebli czy oświetlenia występujących już w naszym ogrodzie.

Słupek elektryczny ogrodowy

Słupki elektryczne ogrodowe, które posiadamy w swojej ofercie występują w wielu wzorach i kolorach i każdy nawet najbardziej wymagający klient znajdzie słupek elektryczny ogrodowy spełniający nasze wymagania. Posiadamy słupki elektryczne ogrodowe z różna ilością gniazd. Najczęściej wybieranym słupkiem ogrodowym elektrycznym jest słupek z dwoma ilościami gniazd aby można podłączyć do niego jednocześnie i kosiarkę i np. lampę.