Plafony nowoczesne

Plafony nowoczesne

Łącznie produktów: 453
Pokazano 1-32 z 453 pozycji

Nowoczesne plafony lub potocznie zwane lampy sufitowe cieszą się ogromną popularnością. Szeroka gama kolorów i kształtów nowoczesnych plafonów sprawia, że każdy znajdzie idealną lampę dla siebie. Nowoczesne plafony to przede wszystkim lampy ze wbudowanym panelem led. Mniejsze zużycie energii, a zarazem technologiczne nowinki sprawiają, że te modele plafonów mają wielu zwolenników. Nowoczesne plafony to przede wszystkim finezyjne kształty i geometryczne bryły. Lampy te dają dużo rozproszonego światła, a jednocześnie, dzięki przysłoniętym żarówką nie rażą bezpośrednio w oczy.

Obejrzyj także nasze klasyczne plafony - sprawdzą się jako idealne oświetlenie dla Twojego korytarza czy garderoby.

Nowoczesne plafony do salonu

Każde wnętrze w naszym domu wymaga szczególnej oprawy oświetleniowej. Salon jest najbardziej reprezentacyjnym wnętrzem i tym bardziej wymaga idealnej lampy. Spośród szerokiej oferty majestatycznych żyrandoli i wykwintnych lamp wiszących warto zwrócić uwagę na plafony. Ten typ oświetlenia charakteryzuję się ciekawym designem i zastosowaniem najnowszych nowinek technologicznych. Nowoczesne plafony do salonu mają niekiedy wbudowane panele led i są sterowane za pomocą pilota. Tego typu rozwiązania pozwalają na mniejsze zużycie energii, a sterowanie lampy za pomocą pilota pozwala na komfortowy wypoczynek i zmianę oświetlenia nie wstając z fotela. Za pomocą pilota w nowoczesnych plafonach do salonu można zmienić natężenie i barwę światła. W zależności od nastroju i klimatu panującego we wnętrzu za pomocą pilota ustawiamy rodzaj światła. Nowoczesne plafony do salonu są od spodu przysłonięte za pomocą mlecznej szklanej szyby lub pleksy. Takie rozwiązanie pozwoli na komfortowe użytkowanie lampy, ponieważ przysłonięte żarówki, gdy się spojrzy w górę nie będą nikogo raziły w oczy. Mleczna szyba lub pleksa gwarantują również rozproszenie światła po całym wnętrzu. Producenci prześcigają się w nowoczesnych designach plafonów do salonu. Spośród szerokiej gamy kolorów i kształtów plafonów każdy wybierze coś dla siebie. Tego typu oświetlenie to doskonała dekoracja całego pomieszczenia. Nowoczesne plafony do salonu bardzo dobrze sprawdzają się w niskich wnętrzach, ale i nie tylko. Nowoczesne plafony do sypialni to doskonała alternatywa dla żyrandoli. Nowoczesne plafony sufitowe są dość pokaźnych rozmiarów a możliwość wkręcenia kilku żarówek gwarantuje sporą ilość światła we wnętrzu.

Nowoczesne plafony do sypialni

Hitem, jeżeli chodzi o nowoczesne plafony do sypialni są lampy z odsłonięta żarówką lub abażurem wykonanym z drutu. Tego typu rozwiązanie oświetlenia doskonale nadaje się do wnętrz urządzonych w nowoczesnym stylu. Plafony na żarówkę dekoracyjną mogą pełnić funkcję oświetlenia, jak i niebywałej ozdoby sypialni. Dość dużych rozmiarów plafony do sypialni występują na kilka źródeł światła. Zastosowanie kilku żarówek gwarantuje wystarczające oświetlenie takiego pomieszczenia jak sypialnia. Nowoczesne plafony do sypialni przybierają różnego rodzaju formy i kształty. Bardzo dużą popularnością wśród nowoczesnych plafonów do sypialni cieszą się geometryczne bryły. Takim najpopularniejszym modelem z tej serii jest nowoczesny plafon do sypialni Kantoor. Plafon ten występuje w trzech wersjach kolorystycznych i ze względu na swój nietypowy kształt jest bardzo charakterystyczną lampą sufitową. Zwykle boki plafonów są wykonane z materiału, który przepuszcza światło lub z drewna. W nasze ofercie można znaleźć nowoczesne plafony do sypialni ze specjalnymi wzorami i żłobieniami przez które przebija się światło tworząc dodatkową dekorację na suficie.

Jak aranżować plafony?

Nowoczesne plafony to doskonała alternatywa dla lamp wiszących. To właśnie z myślą o niskich pomieszczeniach powstał ten rodzaj oświetlenia. Nowoczesne plafony z wbudowanym panelem led charakteryzują się mniejszym zużyciem energii i doskonałym rozwiązaniem lampy do salonu czy sypialni. Ze względu na łatwość utrzymania w czystości nowoczesne plafony często są polecane do kuchni. Nowoczesne plafony na kilka żarówek doskonale doświetlą tego typu wnętrza. Plafony świetnie spełnią swoją funkcję jako oświetlenie korytarzy czy klatek schodowych. Plafony sufitowe do łazienki cechuje wysoki stopień szczelności i gwarantują bezpieczeństwo w tym wnętrzu. Nowoczesne plafony doskonale spełniają swoją rolę w każdym wnętrzu a dodatkowo ozdobią sufit i całe jego wnętrze.