Lampy do pomieszczeń

Pomieszczenia

Łącznie produktów: 9319
Pokazano 1-32 z 9319 pozycji

Salon, sypialnia, kuchnia, łazienka i przedpokój te wszystkie wnętrza wymagają odpowiedniego oświetlenia. Lampy do pomieszczeń powinny być odpowiednio dobrane nie tylko ze względu na aranżację, ale i również charakter całego wnętrza. Wiadomo, że zupełnie inne lampy do pomieszczeń będą pasowały do salonu czy sypialni niż do kuchni, czy łazienki. Lampy do pomieszczeń typu salon czy sypialnia to przede wszystkim dekoracyjne oświetlenie. Tego typu lampy do pomieszczeń powinny nie tylko dawać dużo światła, ale przede wszystkim zachwycać swoim wyglądem. W takich wnętrzach jak kuchnia czy łazienka liczy się przede wszystkim optymalna ilość światła i łatwość utrzymania oświetlenia w czystości. Lampy do pomieszczeń to nie tylko lampy wiszące czy żyrandole. Lampy do pomieszczeń to również szeroka gama kinkietów, lamp stołowych i podłogowych. Nowoczesne lampy do pomieszczeń to nie tylko oświetlenie to również ciekawa ozdoba całego wnętrza. Obejrzyj także nasze lampy klasyczne, które sprawdzą się zarówno w salonie, jak i w sypialni.

Lampy do niskich pomieszczeń

Wnętrza urządzone na poddaszu czy w niskich mieszkaniach lub domach mają swoje minusy i plusy. Chyba wszyscy się z nami zgodzą, że wnętrza urządzone na poddaszu mają swój wyjątkowy klimat. Niestety w przypadku takich wnętrz nie zawsze możemy sobie pozwolić na meble i dodatki, które nam się podobają. Prezentowane przez nas lampy do niskich wnętrz to szeroki wybór plafonów, listw i oczek świetlnych. Lampy do niskich wnętrz mają swój urok. Na szczególną uwagę zasługują lampy do niskich wnętrza typu plafony. Nowoczesne geometryczne wzory plafonów, szeroka kolorystyka i zdobienia sprawiają, że tego typu lampy do niskich wnętrz mają wielu zwolenników. Dodatkowo plafony występują w różnych rozmiarach i kształtach, także z łatwością dobierzemy idealną lampę dla siebie. Lampy do niskich wnętrza takie jak plafony dają dużo światła a dodatkowo w większości modeli od spodu są zakryte za pomocą apli, która przysłania żarówki.

Potrzebujesz oświetlenia w pokoiku dziecięcym - zobacz nasze lampy dla dzieci. Znajdziesz tutaj lampy w ciepłych kolorach, w kwiatki, serduszka, piłki, postacie z bajek i inne wzory.

Lampy do wysokich pomieszczeń

Lampy do wysokich wnętrz to przede wszystkim oświetlenie zawieszone na długich linkach czy kablach. We wnętrzach urządzonych w klasycznym stylu bardzo ładnie prezentują się lampy do wysokich pomieszczeń zawieszone na łańcuszku. Duże lub wręcz majestatyczne żyrandole podkreślą urok całej aranżacji a zarazem odpowiednio oświetlą całe wnętrze. Lampy do wysokich pomieszczeń, które cieszą się największą popularnością to oświetlenie typu pająk. Nowoczesne lampy do wysokich pomieszczeń to przede wszystkim linki, które można we własnym zakresie rozwiesić po całym suficie zakończone samym trzonkiem na żarówkę. Takie surowe oświetlenie doskonale pasuję do wnętrz urządzonych w surowym i industrialnym stylu. Lampy do wysokich pomieszczeń to głównie oświetlenie na kilka źródeł światła, tak aby dokładnie oświetlić duże wnętrze.

Zobacz nasze lampy do salonu - idealna ozdoba Twojego najbardziej reprezentatywnego pomieszczenia w domu.

Lampy do wysokich wnętrz

Lampy do wysokich wnętrz to nie tylko pojedyncze lampy wiszące zawieszone na długim kablu. Lampy do wysokich wnętrz to również klasyczne żyrandole zawieszone na długich, dekoracyjnych łańcuchach. Lampy do wysokich wnętrz to również modne w ostatnim czasie oświetlenie typu pająk. Ten rodzaj oświetlenia bardzo łatwo można zamontować na suficie jednocześnie tworząc niecodzienną aranżację oświetlenia w swoim domu. Nowoczesne lampy do wysokich wnętrz bardzo często to oświetlenie na samą żarówkę. Na szczególną uwagę zasługują lampy do wysokich wnętrz z kloszami wykonanymi z samego drutu. Finezyjne kształty i możliwość zamontowania dekoracyjnej żarówki sprawiają, że ten typ lampy doskonale pasuję w każdym wnętrzu.

Lampy do niskich wnętrz

Plafony, listwy czy oczka świetlne to lampy do niskich wnętrz, ale i nie tylko. Lampy do niskich wnętrz charakteryzuje mała wysokość, co wcale nie oznacza, że jest to gorsze oświetlenie a wręcz przeciwnie. Prezentowane przez nas listwy oświetleniowe to lampy do niskich wnętrz, których klosze lub abażury można dowolnie regulować i ustawiać światło w taki sposób, aby doświetlało miejsce, na którym nam najbardziej zależy. Plafony to lampy do niskich wnętrz na kilka lub jedno źródło światło. Szeroka gama kształtów i rodzai plafonów sprawia, że każdy nawet najbardziej wymagający klient znajdzie idealną lampę dla siebie. Wbudowane oczka świetlne to ten rodzaj lampy do niskich wnętrz, który doskonale odnajdzie się w takich pomieszczeniach jak kuchnia czy łazienka a nawet przedpokój czy klatka schodowa.