Lampy z trzema abażurami

Z trzema abażurami

Spośród szerokiej gamy oświetlenia warto zwrócić uwagę na lampy z trzema abażurami. Te na pozór skromne lampy kryją za sobą niesamowite możliwości ich aranżacji. Lampy z trzema abażurami to przede wszystkim oświetlenie składające się z trzech abażurów wykonanych z takich tkanin jak welur lub bawełna. Abażury są w kształcie mniejszych lub większych stożków. Lampy z trzema abażurami mają to do siebie, że ich środek został starannie przygotowany i wybity za pomocą złotej, srebrnej lub białej apli. Materiał ten pozwala na odpowiednie rozproszenie światła po całym wnętrzu, w którym znajdą się tego typu lampy. Każdy z poszczególnych abażurów zawieszony jest na swojej lince na jednej przylegającej do sufitu podsufitce. Takie rozwiązanie pozwala na skracanie pojedynczych linek i układanie abażurów w dowolnej konfiguracji. Lampy z trzema abażurami występują w różnych połączeniach kolorów i tkanin. Bardzo dużą popularnością cieszą się lampy z trzema abażurami w odcieniach bieli, szarości i czerni. O zawrót głowy przyprawiają lampy z trzema abażurami dla dzieci. Połączenie kolorowych, pastelowych odcieni bawełny z miłym w dotyku materiałem minky to idealny pomysł na oświetlenie pokoju dziecka. Lampy z trzema abażurami są idealnym oświetleniem do pokoju dziecka. W tych wnętrzach dużo się dzieje i warto zainwestować w bezpieczne oświetlenie. Dużo mniej praktyczne są lampy ze szklanymi kloszami, które mogą stanowić zagrożenie dla dzieci.

Lampa z abażurem

Tradycyjne szklane żyrandole powoli zostają zastąpione nowoczesnym oświetleniem, jakim jest m.in. lampa z abażurem. Szeroki wybór tkanin, z których wykonywane są abażury, przyprawia o zawrót głowy. Bardzo często abażury wykonywane są ze specjalnego materiału przeznaczonego do produkcji abażurów, który jest połyskliwy i bardzo łatwy w utrzymaniu czystości. Lampa z abażurem bardzo ładnie przepuszcza światło i stanowi doskonałe oświetlenie takich wnętrz jak salon, sypialnia czy pokój dziecka. Bardzo praktycznym rozwiązaniem oświetlenia do sypialni jest lampa z abażurem w ciemnym kolorze. Lampa z abażurem w kolorze czerni, szarości czy brązu przepuszcza delikatne i zmysłowe światło i jednocześnie nie oślepia wzorku. Najbardziej popularną lampą z abażurem jest oświetlenie w kolorze bieli. Ponadczasowa biel zawsze będzie modna i pasowała do każdej aranżacji. Na szczególną uwagę zasługują kształty lamp z abażurem. Spośród dostępnego oświetlenia największym powodzeniem cieszy się lampa z abażurem w kształcie walca lub stożka. Dużą popularność zyskała również lampa z abażurem w asymetrycznym kształcie lub z finezyjnymi zagięciami. Tego typu lampa z abażurem oprócz funkcji oświetlenia stanowi bardzo ciekawą ozdobę każdego wnętrza.

Zobacz również nasze pojedyncze lampy wiszące. W tej kategorii znajdziesz mnóstwo eleganckich, ozdobnych lamp, dających możliwość ciekawej aranżacji Twojej przestrzeni.

Lampy wiszące z abażurem do pokoju dziecka

Każdy pokój dziecka wymaga odpowiedniej, a zarazem bezpiecznej oprawy oświetleniowej. Bardzo dużym powodzeniem cieszą się lampy wiszące z abażurem do pokoju dziecka. Wybór oświetlenia wykonanego z tkanin jest bardziej bezpieczny od szklanych żyrandoli, które od uderzenia piłką lub innym przedmiotem stanowią realne zagrożenia dla dzieci. Lampy wiszące z abażurem do pokoju dziecka dostępne na naszej stronie stanowią bardzo dużą i ciekawą kolekcję oświetlenia. Spośród szerokiej gamy dostępnych lamp wiszących warto zwrócić uwagę na kolor i strukturę materiału, z jakiego zostały wykonane. Lampy wiszące z abażurem do pokoju dziecka w większości modeli wykonane są z naturalnego materiału, jakim jest bawełna. Od niedawna lampy wiszące z abażurem do pokoju dziecka występują w wersji wykonanej z materiału minky. Ta miła w dotyki tkanina posiada dodatkowe tłoczenia w kształcie kropeczek lub gwiazdek, które jeszcze bardziej podkreślają walory estetyczne tego typu oświetlenia. Lampy wiszące z abażurem do pokoju dziecka cieszą się bardzo dużym powodzeniem wśród naszych klientów. Nie ma się co dziwić, ponieważ lampy wiszące z abażurem wnoszą do pokoju dziecka miłą i przytulną atmosferę. Warto zwrócić uwagę na szeroki wybór kolorystki tego typu oświetlenia. Prezentowane przez nas lampy wiszące z abażurem do pokoju dziecka występują w jasnych, pastelowych odcieniach oraz w szerokiej gamie wzorów w kropeczki gwiazdki, sówki czy myszki. Wśród tak szerokiej gamy kolorystycznej każdy z naszych klientów dobierze idealne lampy wiszące z abażurem do pokoju dziecka.

Lampy wiszące z abażurem do sypialni

Oświetlenie sypialni musi łączyć w sobie kilka ważnych cech. Sypialnia to wnętrze, w którym szukamy ukojenia po ciężkim dniu. Urządzając to wnętrze staramy się stworzyć atmosferę sprzyjającą odpoczynkowi. Lampy wiszące z abażurem do sypialni zostały stworzone z myślą o tym wnętrzu. Miłe w dotyku tkaniny znacznie ocieplają wizerunek całej aranżacji a jednocześnie są bardzo praktycznym rozwiązaniem. Ciemne odcienie abażurów przepuszczają delikatne i zmysłowe oświetlenie. Na lampy wiszące z abażurem do sypialni w ciemnym kolorze miło się patrzy i tego typu oświetlenie bezpośrednio nie oślepia wzroku swoich użytkowników. Lampy wiszące z abażurem do sypialni występują w różnych rozmiarach i kształtach tak, aby każdy z klientów mógł dobrać idealną lampę dla siebie. Spośród dostępnego oświetlenia największym powodzeniem cieszą się lampy wiszące z abażurem do sypialni z trzema źródłami światła. Lampy z trzema abażurami zapewniają odpowiednią ilość światła i jednocześnie doskonale prezentują się w takim wnętrzu jak sypialnia. Lampy wiszące z abażurem do sypialni w większości modeli od spodu podbijane są za pomocą złotej, srebrnej lub białej apli. Takie rozwiązanie użyte przy produkcji oświetlenia typu lampy wiszące z abażurem do sypialni pozwala na optymalne rozproszenie światła po całym wnętrzu.