Lampy podłogowe do pokoju dziecięcego

Lampy podłogowe

Lampy w pokoju dziecięcym odgrywają bardzo ważną rolę to nie tylko oświetlenie pokoju ale również element dekoracji. Lampy w pokojach dziecięcych często występują w grupach czyli lampy ten sam motyw występują na lampie wiszącej, lampie nocnej i lampie podłogowej. Lampy w pokojach dziecięcych to zazwyczaj kolorowe abażury umieszczone na drewnianych podstawach, które wprowadzają bajkowy nastrój we wnętrzach oraz w ciekawy sposób je oświetlają. Lampy podłogowe w pokojach dziecięcych świetnie sprawdzają się gdy potrzebujemy delikatne światło i nie musi ono napływać z sufitu, np. podczas czytania dziecku lub podczas zasypiania. Lampy podłogowe które posiadamy w swojej ofercie to kolorowe lampy stojące idealne dla dziewczynek i dla chłopców.

Lampy podłogowe dla dzieci

Lampy podłogowe dla dzieci to bajeczne oświetlenie, które często posiada kolorowe wzory umieszczone na abażurach najczęściej wykonanych z pleksy lub materiału. Lampy podłogowe dla dzieci, które posiadamy w swojej ofercie to wysokiej klasy oświetlenie, które posiada wszystkie certyfikaty potrzebne do tego by małe pociechy mogły bezpiecznie korzystać z oświetlenia.

Idealnym dopełnieniem do pokoju Twojego synka lub córeczki będzie lampka nocna dla dziecka. Aby Twój maluszek czuł się bezpiecznie, dobrze, aby przy jego łóżku stała lampa z kolorowym abażurem emitująca łagodne światło.

Lampa podłogowa do pokoju chłopca

Lampa podłogowa do pokoju chłopca to najczęściej lampa z ulubionym wzorem, który chłopcy uwielbiają. Najczęściej wybieranym wzorem lamp podłogowych dla chłopców są lampy ze wzorem w piłki, samochody, samoloty czy dinozaury. Chłopcy zazwyczaj wybierają lampy w kolorach niebieskim, zielonym czarnym czy szarym. Te stonowane kolory świetnie sprawdzają się w pokojach zarówno małych jak i większych chłopców. Lampy podłogowe do pokoju chłopca, które posiadamy w swojej ofercie na pewno znajdą swoich wielbicieli. Jeśli szukasz idealnej lampy do pokoju chłopca z pewnością znajdziesz ją w naszym sklepie.

Lampy podłogowe do pokoju dziewczynki

Lampy podłogowe w pokoju dziewczynki to dekoracja, która jest obowiązkowa i w niezwykły sposób ozdobi pokój małej księżniczki. Lampy podłogowe, które małe dziewczynki wybierają najczęściej to lampy z dodatkiem koloru różowego. Różowa lampa podłogowa w pokoju dziewczynki dodaje jej charakteru i określa zainteresowania i ulubiony kolor dziewczynki. Lampa podłogowa w pokoju dziewczynki pozwala na czytanie przy delikatnym świetne bez konieczności zapalania głównego sufitowego światła lub idealnie sprawdza się przy zasypianiu. Lampy podłogowe dla dziewczynek często mają motywy lalek, ulubionego zwierzątka lub postaci z ulubionej bajki. W swojej ofercie posiadamy szeroką gamę lamp podłogowych do pokoju dziewczynki. Nasze lampy dla dziewczynek są opatrzone certyfikatem CE co oznacza, że są one bezpieczne dla dzieci i bez obaw dzieci same mogą się nimi obsługiwać.