Nowoczesne lampy podłogowe

Nowoczesne lampy podłogowe

Łącznie produktów: 243
Pokazano 1-32 z 243 pozycji

Podłogowe lampy o nowoczesnym designie będą idealnie dopełniały wystrój domu czy innej nieruchomości, która także jest urządzona w stylu nowoczesnym. Oprócz tego, że są one bardzo praktyczne, ponieważ dają jasne światło, które można wykorzystać przy czytaniu i innych pracach, mogą dawać też nastrojowe i dekoracyjne oświetlenie i same w sobie są niezwykle intrygujące swoją nowoczesną formą. Dostępne w bardzo dużym wyborze jako lampy z pojedynczymi czy też kilkoma oprawkami – na pewno wybierzesz coś ciekawego! Nowoczesne lampy podłogowe to dodatkowe źródło światła, ale i również doskonała ozdoba wnętrza. Innowacyjne rozwiązania i ciekawe kształty sprawiają, że nowoczesne lampy podłogowe cieszą się ogromną popularnością. Zróżnicowana oferta zarówno pod względem kształtów, jak i kolorów lamp podłogowych sprawia, że nawet najbardziej wymagający klient znajdzie idealną nowoczesną lampę podłogową dla siebie.

Nowoczesne lampy podłogowe do salonu

Nowoczesne lampy podłogowe do salonu charakteryzują się innowacyjnymi rozwiązaniami. W dzisiejszych czasach lampy podłogowe pełnią niekiedy dwojaką funkcję np. lampa podłogowa Vaio z wbudowaną w stelaż lampy półką, może okazać się doskonałym podręcznym miejscem na książki i nie tylko. Największym hitem i lampą, która bije rekordy popularności wśród nowoczesnych lamp stojących jest lampa podłogowa Trójnóg. Ta nowoczesna lampa podłogowa do salonu charakteryzuje się drewnianym lub metalowym stelażem przypominającym statyw. Lampy podłogowe na trzech nogach posiadają duży, niekiedy majestatyczny abażur. Wybór zarówno kolorów abażurów, tkanin, z jakich zostały wykonane, aż po kształty jest ogromny. Podobnie jest w przypadku stelaży. Zachwycają starannością wykonania i estetycznymi rozwiązaniami taki, aby jak najmniej był widoczny kabel lampy. Spośród wszystkich lampa podłogowych trójnóg najbardziej charakterystycznym modelem jest lampa oparta na drewnianej, sosnowej podstawie z białym abażurem. Uniwersalne kolory tego typu nowoczesnej lampy podłogowej do salonu sprawiają, że będzie ona pasowało do każdego stylu, w jakim zostało urządzone wnętrze. Z dostępnej szerokiej gamy rozmiarów lamp podłogowych trójnóg można wybrać taki model lampy, który najbardziej pasuje nam do pomieszczenia. Jeżeli lampa podłogowa Trójnóg ma w salonie pełnić zadanie dodatkowego oświetlenia podczas czytania książki na kanapie wówczas warto wybrać niższy model. Jeżeli lampa w salonie ma pełnić zadanie przede wszystkim dekoracyjne i jako dodatkowe źródło światła można pomyśleć o większej wersji lampy. Oprócz lamp podłogowych trójnóg polecamy nowoczesne lampy stojące z wbudowanym panelem led. Taka lampa zajmuje bardzo mało miejsca a w dyskretny sposób emituje dodatkowe oświetlenie. Takie dodatkowe oświetlenie w postaci nowoczesnych lamp podłogowych jest bardzo przydatne w salonie. Zmysłowe i delikatne światło wydobywające z lamp podłogowych sprzyja miłej atmosferze. Bardzo ciekawym akcentem wśród nowoczesnych lamp podłogowych do salonu są lampy stojące z abażurem wykonanym z drutu. Odsłonięta dekoracyjna żarówka emituje przyjemne dla oka światło a cała lampa może okazać się ciekawą dekoracją całego wnętrza.

Obejrzyj również nasze klasyczne lampy podłogowe, które charakteryzuje niezwykły, ponadczasowy styl i niebanalne wzornictwo.

Nowoczesne lampy podłogowe do sypialni

Sypialnia to wnętrze naszego domu, w którym szukamy ukojenia po ciężkim dniu. Podczas wyboru odpowiednich lamp do tego wnętrza nie można zapomnieć jakie funkcję ma ono spełniać. Oprócz głównego oświetlenia warto pomyśleć o lampach podłogowych. Nowoczesne lampy stojące do sypialni charakteryzują się innowacyjnymi rozwiązaniami. Nowoczesne lampy podłogowe do sypialni bardzo często mają już wbudowaną półkę w swój stelaż i mogą pełnić funkcję oświetlenia, jak i jednocześnie stolika nocnego, na którym będziemy mogli przechowywać podręczne przedmioty. Takie połączenie to świetnie rozwiązanie oświetlenia w sypialni. Lampy bardzo fajnie się prezentują a jednocześnie są bardzo funkcjonalne. Z dostępnej szerokiej gamy nowoczesnych lamp podłogowych do sypialni najbardziej wyróżniają się lampy podłogowe na trójnogu. Abażury do tych lamp stojących najczęściej wykonane z materiału przez który wydobywa się zmysłowe i delikatne światło. Taka nowoczesna lampa podłogowa do sypialni to bardzo istotny element dekoracji całego wnętrza. Spośród szerokiej gamy nowoczesnych lamp podłogowych do sypialni można wybrać taki model, który nada charakteru całemu wnętrzu i podkreśli to, co dla nas najważniejsze. Tego typu lampy podłogowe świetnie nadają się jako oświetlenie do czytania książek. Odpowiednia wysokość lampy podłogowej do sypialni sprawia, że światło nie oślepia jego użytkownika a oświetla to na czym nam najbardziej zależy. Bardzo fajnym rozwiązaniem jest lampa podłogowa z wbudowanym panelem led. Taka lampa zajmuje bardzo mało miejsca i ze względu na zastosowanie technologi led jest bardzo oszczędna w użytkowaniu. Należy podkreślić, że wszystkie nowoczesne lampy podłogowe do salonu posiadają na odpowiednim miejscu wygodny włącznik lampy co umożliwia jej użytkowanie na wysokim poziomie.

Jak aranżować lampę podłogową

Spośród dostępnych nowoczesnych lamp podłogowych ciężko wybrać idealną. Na co zwrócić szczególną uwagę i jak wybrać najlepszy model lampy jest nie lada zagadkom dla każdego. Przy wyborze lampy podłogowej należy zwrócić uwagę, jaką funkcje przede wszystkim ma pełnić lampa. Lampa podłogowa to istotny element aranżacji wnętrza, ważne by pasowało do niego stylem i kolorystyką. Warto zwrócić uwagę ile i jakie światło emituje lampa podłogowa. Wiadomo, że do sypialni potrzebujemy delikatnego i ciepłego światła delikatnie przebijającego się przez abażur. Do salonu możemy pokusić się o lampę podłogową, która daje więcej światła tak, aby oświetlić sofę i stolik kawowy. Ogromnym plusem lamp podłogowych jest ich mobilność. W każdej chwili możemy taką lampę przenieść i umiejscowić w takim miejscu, w którym najbardziej potrzebujemy światła. Oprócz dużych majestatycznych lamp podłogowych warto zwrócić uwagę na proste, a zarazem stylowe lampy podłogowe z wbudowanym panelem led. Taka lampa stojąca ma zazwyczaj kształt słupka i zajmuje mało miejsca a jest jednocześnie dodatkowym źródłem światła i ciekawą dekoracją wnętrza.