Kinkiety zewnętrzne

Kinkiety

Łącznie produktów: 150
Pokazano 1-32 z 150 pozycji

Wytrzymałe i odporne na uszkodzenia kinkiety przeznaczone do montażu na zewnątrz. Dostępne w bardzo dużym wyborze modeli jako reflektory halogenowe, plafoniery, reflektory punktowe, lampy o nowoczesnym oraz klasycznym stylu, ozdobne oraz minimalistyczne. Wszystkie odpowiednio zabezpieczone oraz potrafiące dodać elegancji każdej nieruchomości. Dostępne także jako większe systemy oświetleniowe elewacji. Do szybkiego i łatwego montażu przy drzwiach wejściowych i wszystkich ścianach, które powinny być dobrze oświetlone. Domy i posesje wymagają dodatkowego oświetlenia na zewnątrz, na jakie składają się m.in. kinkiety zewnętrzne. Dodatkowe oświetlenie chodnika prowadzącego do domu, numeru domu czy głównego wejścia sprawia, że kinkiety zewnętrze doskonale sprawdzają się w swojej roli. Kinkiety zewnętrze prezentowane na naszej stronie bardzo często są już wyposażone w czujniki ruchu. Takie rozwiązanie sprawia, że kinkiety zewnętrzne same zapalają się bez żadnej naszej ingerencji. Kinkiety zewnętrze wyposażone w czujnik ruchu znacznie przyczyniają się do zwiększenia bezpieczeństwa domowników. Zimą zapala się w momencie, kiedy najbardziej potrzebujemy światła, aby bezpiecznie dotrzeć do domu. Kinkiety zewnętrzne ze wbudowanym czujnikiem ruchu mają również za zadanie skutecznie odstraszyć potencjalnych nocnych złodziejaszków czy zwierząt skradających się pod naszą posesję.

Kinkiet zewnętrzny

Kinkiet zewnętrzny może przybrać formę bardzo nowoczesnego oświetlenia z wbudowanym panelem led, który znacznie przyczyni się do zmniejszenia rachunków za prąd. Nowoczesny kinkiet zewnętrzny charakteryzuje się przede wszystkim finezyjną bryłą i odpowiednio przemyślanym kształtem. W większości prezentowanych przez nas modeli kinkiet zewnętrzny dominuje w czarnej kolorystyce lub połyskującego chromu. Dużą popularnością cieszy się również klasyczny kinkiet zewnętrzny. Klasyczny kinkiet zewnętrzny bardzo często swoim wyglądem jest stylizowany na obraz latarni. W tym przypadku dominuje kinkiet zewnętrzny w odcieniach starego złota i patyny. Nie zależnie czy do naszej elewacji będzie bardziej pasował nowoczesny kinkiet zewnętrzny czy klasyczny warto uzupełnić oświetlenie o tego typu lampy zewnętrzne. Kinkiet zewnętrzny ma to do siebie, że znacznie poprawi komfort poruszania się po posesji. Zobacz także nasze pozostałe lampy zewnętrzne wiszące, które sprawdzą się np. na Twoim tarasie.

Kinkiet ogrodowy

Lato i ciepłe wieczory przyczyniają się w dużym stopniu do częstszego przebywania na świeżym powietrzu. Duże tarasy, ogrody czy altanki zachęcają do przebywania w nich. Kinkiet ogrodowy to idealne dodatkowe oświetlenie właśnie tych miejsc. Odpowiednio dobrany kinkiet ogrodowy znacznie podkreśli walory estetyczne elewacji zewnętrznej domu i stanowi dodatkowy jej atut. Wybierając kinkiet ogrodowy należy zwrócić uwagę na stopień szczelności. Kinkiet ogrodowy jest narażony na warunki atmosferyczne i bardzo ważne jest to, żeby posiadał jak najwyższy stopień szczelności. Takie rozwiązanie przyczyni się na długość użytkowania kinkietów ogrodowych. Dużą popularnością cieszy się kinkiet ogrodowy z wbudowanym czujnikiem ruchu. Bardzo dużą popularnością cieszy się kinkiet ogrodowy led. Dzięki zastosowaniu gotowych paneli led znacznie obniżymy koszt użytkowania kinkietów ogrodowych.

Zewnętrzne lampy ścienne

Zewnętrzne lampy ścienne mają to do siebie, że oprócz walorów estetycznych podkreślających elewacje domu, są świetnym dodatkowym źródłem światła. Zewnętrzne lampy ścienne idealnie oświetlą ścieżkę prowadzącą do domu, numer domu umieszczony na ścianie oraz główne wejście do domu, a nawet taras lub balkon. Bardzo dużą popularnością cieszą się nowoczesne zewnętrzne lampy ścienne z wbudowanym panelem led. Nie mniej jednak swoich zwolenników posiadają klasyczne zewnętrzne lampy ścienne stylizowane na latarnie. Zewnętrzne lampy ścienne głównie dominują w kolorach czerni, szarości, starego złota i patyny.