Nowoczesne lampy wiszące

Nowoczesne lampy wiszące

Łącznie produktów: 2782
Pokazano 1-32 z 2782 pozycji

Nowoczesne lampy wiszące to najczęściej wybierane lampy przez klientów. Lampy wiszące o nowoczesnej formie skierowane są dla tych, którzy lubią proste formy i korzystają z reguły "im mniej tymwięcej". Lampy wiszące świetnie sprawdzają się w nowoczesnych salonach, jadalniach i sypialniach. Kolorystyka nowoczesnych lamp wiszących bazuje na bieli, czerni i odcieniach szarości, ale również oparta jest na surowym drewnie i chromie. Lampy wiszące mogą mieć jeden abażur lub więcej źródeł światła. Nowoczesne lampy wiszące to nie tylko oświetlenie charakteryzujące się dużymi abażurami czy chłodnymi kolorami. Nowoczesny lampy wiszące to żyrandole w stylu pająk z odsłoniętymi żarówkami, a także lampy z abażurami wykonanego z samego drutu. Finezyjne kształty abażurów wykonanych z drutu sprawia, że tego typu nowoczesne lampy wiszące świetnie komponują się we wnętrzach urządzonych w surowym stylu. Projektanci nowoczesnych lamp wiszących prześcigają się w innowacyjnych rozwiązaniach i ciekawych formach lamp. Nowoczesne lampy wiszące pełnią nie tylko rolę oświetlenia, ale stanowią również ciekawą dekorację wnętrza. Tego typu lampy są bardzo wygodne w użytkowaniu. Ruchome stelaże sprawiają, że nowoczesne lampy wiszące mają zmienny kąt padania światła i można ich światło skierować tam gdzie najbardziej jest nam potrzebne.

Nowoczesne lampy wiszące do salonu

Chcesz w nowatorski sposób oświetlić duży salon? Nie musisz inwestować w majestatyczny żyrandol, ponieważ nowoczesne lampy wiszące do salonu doskonale doświetlą sporych rozmiarów pomieszczenie. Nowoczesne lampy wiszące do salonu to oświetlenie na kilka źródeł światła z abażurami wykonanymi z materiałów, które przepuszczają światło. Nowoczesne lampy wiszące do salonu to przede wszystkim duże materiałowe abażury o owalnych kształtach. Dostępna kolorystyka i rodzaje materiałów, jakie zastały użyte do produkcji abażurów przyprawiają o zawrót głowy. Największą popularnością cieszą się nowoczesne lampy wiszące do salonu w odcieniach szarości, bieli i czerni. Bardzo często tego typu lampy wiszące do salonu posiadają do kompletu lampę podłogową, stołową oraz kinkiet z tej samej rodziny, tak aby można było dobrać oświetlenie do wnętrza z tej samej serii. Nowoczesne lampy wiszące do salonu charakteryzują się ciekawym, a zarazem finezyjnym kształtem. Warto zwrócić uwagę na asymetryczne lampy wiszące Awena. Lampy wiszące z tej serii charakteryzują się ciekawym designem lampy, dostępnością w trzech różnych rozmiarach lamp oraz w szerokiej gamie kolorystycznej. Nowoczesne lampy wiszące do salonu wykonane w stylu lamp Awena są od spodu podbite za pomocą apli-jest to materiał, który doskonale rozprasza światło po całym wnętrzu a dodatkowo występuje w trzech wariantach kolorystycznych do wyboru. Nowoczesne lampy wiszące do salonu to nie tylko lampy z abażurami. Nowoczesne lampy wiszące do salonu to również lampy pająk oraz lampy wiszące z odsłoniętymi żarówkami lub kloszami wykonanymi tylko z drutu. Nowoczesne lampy wiszące do salonu bardzo często mają już wbudowane oświetlenie led. Takie rozwiązanie znacznie obniży koszty użytkowania lampy.

Zobacz także nasze klasyczne lampy wiszące. Znajdziesz wśród nich przepiękne lampy witrażowe oraz eleganckie żyrandole.

Nowoczesne lampy wiszące do sypialni

Sypialnia to wnętrze, w którym lampa wisząca nie może oślepiać oczów leżących na łóżku użytkowaników a jednocześnie musi elegancko i gustownie prezentować się na suficie. Nowoczesne lampy wiszące do sypialni to przede wszystkim lampy z abażurami wykonanymi z przytulnych materiałów. Zastosowanie w sypialni lampy z abażurem wykonanym z tkaniny znacznie ociepli całe wnętrzę a światło sączące się przez materiałowy abażur podkreśli urokliwy klimat tego wnętrza. Polecamy nowoczesne lampy wiszące do sypialni w ciemniejszych odcieniach szarości lub czerni. Nie oznacza to jednak, że w takim miejscu jak sypialnia mniej korzystnie będą wyglądały nowoczesne lampy wiszące do sypialni w jasnych odcieniach. Bardzo fajnie prezentują się lampy z abażurami ozdobionymi kryształkami. Takie rozwiązanie znacznie podwyższają walory dekoracyjne całej lampy. Nowoczesne lampy wiszące do sypialni to modele lamp ze wbudowanym ściemniaczem światła. Dzięki takiemu rozwiązaniu możemy zmieniać poziom natężenia światła. Nowoczesne lampy wiszące do sypialni dobrze jak od spodu są zakryte mleczną szybą lub pleksą, wówczas nie będą raziły nas w oczy lub jak ich światło jest skierowane do góry.

Aranżacja nowoczesnych lamp wiszących

Projektanci nowoczesnych lamp wiszących wymyślają co raz to lepsze rozwiązania oświetleniowe tak, aby lampa nie tylko ładnie wyglądała jak i była bardzo wygodna w użytkowaniu. Spośród dostępnej szerokiej gamy nowoczesnych lamp wiszących na szczególną uwagę zasługują lampy z ruchomym stelażem. Dzięki takiemu rozwiązaniu stelaż można wyginać i ustawić kąt padania światła. Bardzo dużą popularnością cieszą się nowoczesne lampy wiszące z abażurami wykonanymi z materiału, ale i również z drutu czy nawet plecionej trawy. Nowoczesne lampy wiszące to przede wszystkim lampy z oświetleniem led. Zastosowanie oświetlenia led znacznie obniży koszty użytkowania lampy jak i odpowiednio je doświetli. Wśród szerokiej oferty nowoczesnych lamp wiszących należy zwrócić uwagę na ich rozmiar. Do dużych salonów czy sypialni polecamy nowoczesne lampy wiszące w rozmiarze XXL. Kolorystyka nowoczesnych lamp wiszących jest tak obszerna, że każdy znajdzie lampę idealną dla siebie. Nowoczesne lampy wiszące w odcieniach czerni, szarości, a nawet miedzi podkreślą każde wnętrze.