Lampy podłogowe

Lampy podłogowe

Łącznie produktów: 303
Pokazano 1-32 z 303 pozycji

W salonie, sypialni, jak i w pokoju dziecka warto główne oświetlenie uzupełnić za pomocą lampy podłogowej. Lampy podłogowe mają to do siebie, że nie tylko stanowią dodatkowe oświetlenie wnętrza, ale ze względu na nowoczesny wygląd i innowacyjne rozwiązania są nieodzownym dodatkiem naszego domu. Najbardziej charakterystyczne lampy podłogowe z naszej oferty to lampy podłogowe Trójnóg. Ten rodzaj lampy podłogowej cieszy się niebywałym powodzeniem wśród klientów. Lampy podłogowe Trójnóg to nic innego jak duży, materiałowy abażur w kształcie walca lub stożka oparty na drewnianej, lub metalowej konstrukcji. Lampy podłogowe Trójnóg posiadają stelaż, który przypomina statyw lub sztalugę. Dzięki takiemu rozwiązaniu lampa Trójnóg ma bardzo stabilną podstawę. Lampy na trójnogu to bardzo bezpieczne lampy podłogowe nawet do pokoju dziecka, a jak wiadomo w tym pomieszczeniu zawsze dużo się dzieje. Lampy podłogowe Trójnóg stanowią dość pokaźną kolekcję lamp podłogowych w naszej ofercie. Szeroki wybór abażurów, które występują w przeróżnych kształtach, rozmiarach, kolorach i rodzajach materiałów, z których zostały wykonane sprawia, że każdy znajdzie idealne lampy podłogowe dla swojego domu. Bardzo charakterystyczne lampy podłogowe Trójnóg to te, których abażur jest wykonany z foli PCV. Ten rodzaj abażurów do lamp podłogowych jest bardzo łatwy w utrzymaniu czystości. Dodatkowo szeroka gama kolorystyczna i rodzaje grafik, które zostały umieszczone na abażurach do lamp podłogowych przyprawia o zawrót głowy. Na uwagę zasługują, również klasyczne lampy podłogowe z tradycyjnym szklanym kloszem lub nowoczesne lampy podłogowe z wbudowanym panelem led.

Lampy podłogowe do salonu

Lampy podłogowe do salonu to nieodzowne wyposażenie tego pomieszczenia. Producenci wręcz prześcigają się w tworzeniu co raz to lepszych modeli lamp podłogowych do salonu. Lampy podłogowe do salonu pełnią w tym pomieszczeniu dwojaką funkcję. Przede wszystkim lampy podłogowe do salonu dopełniają oświetlenie główne, ale jednocześnie pełnią funkcję dekoracyjną i podkreślają styl całej aranżacji. Nowoczesne lampy podłogowe do salonu to przede wszystkim lampy podłogowe trójnóg, czyli materiałowy abażur oparty na drewnianej lub metalowej podstawie w kształcie statywu. Nowoczesne lampy podłogowe do salonu to również lampy na prostej podstawie z wbudowanym panelem led. Salon to dość pokaźne wnętrze w naszym domu. Nie musimy się w nim ograniczać i możemy poszaleć z pokaźnych rozmiarach lamp podłogowych. Klasyczne lampy podłogowe do salonu posiadają szklane klosze i często podstawę w kolorze starego złota. Bardzo ładnie się prezentują lampy podłogowe do salonu z odkrytą żarówką. Takie rozwiązanie lampy podłogowej do salonu na pewno zapewni doborowe oświetlenie. Lampy podłogowe do salonu bardzo ładnie prezentują się z materiałowymi abażurami. Przez taki abażur światło idealnie jest rozprowadzone po wnętrzu i tworzy bardzo przyjemny klimat.

Jeśli pragniesz jeszcze lepiej rozświetlić Twój salon, obejrzyj również nasze plafony. Są to lampy, które gwarantują równomierne rozproszenie światła po całym pomieszczeniu. U nas znajdziesz zarówno skromne plafony, nierzucające się w oczy, jak i te bardziej okazałe i eleganckie.

Lampy podłogowe do sypialni

Lampy podłogowe do sypialni bardzo często pełnią nie tylko rolę dodatkowego oświetlenia tego wnętrza, ale i również podkreślają styl, w jakim zostały urządzony. Lampy podłogowe do sypialni rządzą się swoimi prawami. Spośród szerokiej oferty lamp podłogowych na szczególną uwagę zasługują lampy z wbudowanym stolikiem w swój stelaż. Takie lampy podłogowe do sypialni z powodzeniem zastąpią stolik nocny i postawione obok łóżka stanowią podręczne oświetlenie i miejsce, na którym można położyć telefon lub budzik. Lampy podłogowe do sypialni to przede wszystkim lampy podłogowe trójnóg. Szeroka gama kolorystyczna, ogromny wybór materiałów, z których został wykonany stelaż jak i abażur do tych lamp sprawia, że każdy znajdzie idealne lampy podłogowe do sypialni do swojego domu. Klasyczne lampy podłogowe do sypialni charakteryzują się szklanym kloszem i podstawą w kolorze starego złota. Nowoczesne lampy podłogowe do sypialni łączy wyjątkowy design i nowoczesne rozwiązania. Bardzo dużo lamp w naszej ofercie ma już wbudowany panel led. Dzięki takiemu rozwiązaniu lampy podłogowe do sypialni są oszczędne w użytkowaniu. Lampy podłogowe do sypialni bardzo często mają nam służyć jako lampy do czytania. Szeroka gama modeli i ich rozmiarów sprawia, że każdy znajdzie idealną lampę na dla siebie. Na szczególną uwagę zasługują lampy podłogowe do sypialni na metalowej podstawie, której wysokość można regulować i dopasować do własnych potrzeb. Bardzo dużym powodzeniem cieszą się lampy podłogowe do sypialni z odsłoniętą żarówką. Dekoracyjne żarówki typu edison na pewno podkreślą urok całego wnętrza.

Lampy podłogowe do pokoju dziecka

Pokój dziecięcy to bardzo wymagające wnętrze każdego domu. Wybierając oświetlenie do pokoju dziecka warto zwrócić uwagę na kilka ważnych aspektów. Na pewno muszą to być bardzo bezpieczne w użytkowaniu lampy i koniecznie muszą zapewniać dużo światła. Lampy podłogowe do pokoju dziecka to doskonałe rozwiązanie, jeżeli chcemy uzupełnić oświetlenie główne. Lampy podłogowe do pokoju dziecka są nieodzownym elementem wnętrza świeżo narodzonego maluszka. Tego typu oświetlenie jak lampy podłogowe do pokoju dziecka pozwolą na bezpieczne i spokojne zasypanie a rodzicom ułatwią nocną pielęgnacje i czuwanie przy dziecku. Wraz ze wzrostem i rozwojem dziecka lampa podłogowa przyda się jako oświetlenie podczas zabawy, jak i nauki. Lampy podłogowe do pokoju dziecka przede wszystkim muszą być stabilne i takimi lampami są lampy podłogowe Trójnóg. Bezpieczne w użytkowaniu lampy podłogowe Trójnóg mają poprowadzony w podstawie kabel i stabilną podstawę, która nie ulegnie wywróceniu. Szeroka gama kolorystyczna sprawia, że lampy podłogowe do pokoju dziecka cieszą się ogromną popularnością nie tylko ze względu na oświetlenie, ale i również na design. Lampy podłogowe do pokoju dziecka bardzo ładnie podkreślą całą aranżację tego wnętrza.

Jak wybrać lampę podłogową

Szeroki wybór lamp sprawia, że bardzo często zadajemy sobie to pytanie, jak wybrać lampę podłogową? Na pewno na idealnie dobraną lampę podłogową składa się kilka ważnych aspektów. Warto zwrócić uwagę na to, z czego jest wykonana lampa podłogowa, jaką ma wysokość, kształt, wielkość, ile posiada źródeł światła, w jaki sposób jest poprowadzony kabel i na jakiej wysokości lampa podłogowa posiada włącznik oraz czy jest stabilna i łatwa w utrzymaniu czystości. Jeżeli odpowiemy sobie na te pytania problem jak wybrać lampę podłogową powinien zniknąć. Warto, również dobrać lampę podłogową do stylu, w jakim jest urządzone wnętrze. Jak wybrać lampę podłogową podpowie nam też nasza intuicja, której w tym przypadku warto zaufać.