Kinkiety klasyczne

Kinkiety klasyczne

Łącznie produktów: 138
Pokazano 1-32 z 138 pozycji
Kinkiet NORI 2

Lampy do salonu

Kinkiet NORI 2

Cena podstawowa 153,12 zł

Cena 70,00 zł

wysyłka 24h

  • Promocja

Klasyczne stylem kinkiety na pewno będą doskonałym dopełnieniem wnętrza, które zostało urządzone tradycyjnie oraz potrzebuje jeszcze interesujących źródeł oświetlenia. Kinkiety takie mogą być zarówno głównym, gdy zachodzi taka potrzeba, jak i dodatkowym źródłem światła, możemy również skompletować inne lampy z serii. Kinkiety są wykończone klasycznie, kute, z ornamentami i ozdobami roślinnymi, z kloszami szklanymi oraz można dodać do nich stylizowane żarówki, które jednak będą już nowoczesne i energooszczędne. W naszej ofercie można znaleźć bardzo interesujące rodziny lamp. Na taką kolekcję składają się lampy wiszące, lampa podłogowa, lampa stołowa i kinkiet z tej samej serii. Takie rozwiązanie pozwoli na skompletowanie oświetlenia z tej samej rodziny by oświetlenie we wnętrzu było spójne. Kinkiety klasyczne to najczęściej lampy z abażurem. Ogromny wybór kolorów tkanin i wzorów sprawia, że każdy znajdzie taki model, który najlepiej będzie pasował do jego wnętrza. Kinkiety klasyczne to również lampy ze szklanym kloszem. Ozdobne szkło bardzo ładnie rozprasza światło po całym wnętrzu a jednocześnie tworzy efektowną dekorację wnętrza.

Kinkiety klasyczne

Warto oświetlenie główne uzupełnić dodatkowym światłem np. za pomocą kinkietu. W takich pomieszczeniach jak salon czy sypialnia jest to wręcz nieodzowny element wyposażenia wnętrz. Spośród dostępnych lamp ściennych, największą popularnością cieszą się kinkiety klasyczne. Duże abażury czy ozdobne szklane klosze wprowadzają we wnętrzu spokój. Kinkiety klasyczne z abażurem, dzięki materiałom przepuszczającym światło, bardzo ładnie rozpraszają je po całym wnętrzu. Bardzo często takie modele kinkietów klasycznych z abażurem posiadają stelaż z wysięgnikiem. Kinkiet z wysięgnikiem to bardzo podręczne oświetlenie, którego kąt padania światła można w każdej chwili zmienić za pomocą ruchomego stelaża. Montaż takiego kinkietu klasycznego z wysięgnikiem polecamy w sypialni przy łóżku lub salonie przy kanapie, w której lubimy czytać i potrzebujemy więcej oświetlenia niż zwykle. Kinkiety klasyczne ze szklanymi kloszami bardzo ładnie prezentują się we wnętrzach urządzonych w stylu retro. Różnorodność pod względem kolorów i kształtów kloszy przyprawia o zawrót głowy. Na uwagę zasługują również stelaże do kinkietów klasycznych. Największą popularnością cieszą się kinkiety klasyczne ze stelażem w kolorze starego złota czy patyny. Bardzo często takie stelaże są zdobione za pomocą kamieni i kryształków podkreślając charakter całego wnętrza. Kinkiety klasyczne to również kinkiety obrazowe. Za pomocą kinkietów obrazowych podkreślimy walory estetyczne ściany czy dodatkowo podkreślimy ważny dla nas obraz, dyplom lub fotografię. Kinkiety klasyczne są bardzo praktyczne w użytkowaniu. Najczęściej kinkiety zapalane są za pomocą włącznika umiejscowionego na stelażu kinkietu lub włącznikiem ściennym. Bardzo fajnym rozwiązaniem są kinkiety zapalane na sznurek. Za pomocą jednego pociągnięcia możemy cieszyć się światłem.

Obejrzyj także nasze klasyczne lampy wiszące - mamy szeroki wybór pięknych wzorów.

Kinkiety nowoczesne

Nowoczesne oświetlenie charakteryzuje się odważnymi wzorami, ciekawymi bryłami, zimnymi kolorami, a także ostrym wręcz kanciatym wykończeniem. Podobnie jest w przypadku kinkietów nowoczesnych. Ten rodzaj oświetlenia jest nam potrzebny praktycznie w każdym wnętrzu. Kinkiety nowoczesne usprawnią nam pracę w kuchni doświetlając blat roboczy. Chyba nikt nie wyobraża sobie łazienki czy garderoby bez dobrze doświetlonego lustra za pomocą kinkietów. W salonie lub sypialni kinkiety nowoczesne będą pełniły dodatkową funkcję ozdobną całego wnętrza. Ciekawie prezentują się kinkiety nowoczesne oświetlające ścianę, której chcemy podkreślić strukturę czy jakiś obraz lub zdjęcie. Kinkiety nowoczesne to przede wszystkim białe, szare lub czarne lampy ścienne. Kinkiety nowoczesne w kolorze chrom podkreślą każdą aranżację łazienki i dodatkowo będą pasowały do chromowej armatury łazienki. Kinkiety nowoczesne to również lampy z odsłoniętą żarówką. Taki surowy nowoczesny kinkiet jest nie tylko dodatkowym oświetleniem wnętrza, ale i również bardzo praktyczną dekoracją. Bardzo dużą grupę oświetlenia ściennego tworzą kinkiety nowoczesne z abażurem wykonanym z drutu. Finezyjne abażury z drutu bardzo ładnie komponują się w całym wnętrzu a jednocześnie umożliwiają montaż dekoracyjnego żarówki. Lampy z odsłoniętą żarówką mają swój klimat. Nowoczesne kinkiety łączą się z innowacyjnymi rozwiązaniami. Ogromną popularnością cieszą się kinkiety z wtyczką do gniazdka. Taki kinkiet można zamontować w miejscu, z którym nie ma poprowadzonej instalacji elektrycznej. Włącznik kinkietu umiejscowiony na kablu jest bardzo wygodny w użytkowaniu. Na naszą uwagę zasługują również kinkiety z klipsem. Jest to bardzo podręczne rozwiązanie np. dla osób lubiących czytać książki w łóżku. Kinkiety nowoczesne bardzo często mają już wbudowane oświetlenie led. Takie rozwiązanie zmniejszy zużycie prądu. Kinkiety nowoczesne to również kinkiety z czujnikiem ruchu. Tego typu oświetlenie jest bardzo mile widziane przy oświetleniu klatek schodowych czy holi.