Kinkiety łazienkowe

Kinkiety

Kinkiet Nybro Anoda

Lampy do salonu

Nybro Anoda czarny mat

Cena podstawowa 190,02 zł

Cena 135,00 zł

wysyłka 24h

  • Wyprzedaż!
  • Promocja

Kinkiety łazienkowe powinny charakteryzować się wysokim stopniem szczelności. To właśnie w takim wnętrzu, w którym dominuje skraplająca się para wodna kinkiety łazienkowe, są narażone na bezpośredni kontakt z wodą. Kinkiety łazienkowe ze względu na wysoką szczelność są bardzo zabudowanym oświetleniem. Charakterystyczne mleczne klosze sprawiają, że kinkiety łazienkowe dają dużo światła. Kinkiety łazienkowe głównie są oparte na stelażu w kolorze chromu, tak aby pasowały do reszty armatury zamontowane w łazience. Kinkiety łazienkowe najczęściej są mocowane przy lustrze nad umywalką. Kinkiety łazienkowe usytuowane w tym miejscu mają za zadanie służyć jako dodatkowe oświetlenie podczas codziennej pielęgnacji czy podczas robienia makijażu. Wybierając idealne kinkiety łazienkowe, warto zwrócić uwagę na kolor i barwę światła, jaką będzie świecić tego typu oświetlenie.

Kinkiety do łazienki

Jakie wybrać kinkiety do łazienki tak, aby pasowały do całego wnętrza a jednocześnie, stanowiły funkcjonalne oświetlenie. To pytanie nurtuje chyba każdego posiadacza łazienki. Nowoczesne kinkiety do łazienki kuszą innowacyjnym designem i ciekawymi rozwiązaniami. Dużą popularnością cieszą się nowoczesne kinkiety do łazienki z ruchomym ramieniem, dzięki któremu można regulować kąt padania światła. Nowoczesne kinkiety do łazienki to przede wszystkim połączenie połyskliwego chromu z bielą. Można również zauważyć, że dużą popularnością cieszą się kinkiety do łazienki w kolorze czerni lub szarości. Kinkiety do łazienki z włącznikiem na kablu umożliwiają wygodne sterowanie światłem. Polecamy również kinkiety do łazienki z włącznikiem umiejscowionym na obudowie lampy. Wybierając kinkiety do łazienki, warto zwrócić uwagę na kolor i barwę światła lampy.

Jeśli szukasz czegoś naprawdę wyjątkowego, zobacz nasze oczka halogenowe/punktowe do łazienki - piękne i energooszczędne.

Kinkiet łazienkowy

Kinkiet łazienkowy to nieodzowny element wyposażenia każdej łazienki. Najczęściej kinkiet łazienkowe jest montowany po obu stronach lustra lub bezpośrednio nad lustrem i umywalką. Kinkiet łazienkowy ma spełniać funkcję dodatkowe oświetlenia podczas codziennych czynności wykonywanych w łazience. Dodatkowo oprócz praktycznej funkcji kinkiet łazienkowy powinien dopełniać całą aranżację łazienki. Jaki kinkiet łazienkowy będzie najlepszy wszystko zależy od stylu w jakim została urządzona łazienka. Klasycznym rodzaj to kinkiet łazienkowy w kolorze chromu z białym kloszem. Dużym powodzeniem cieszy się kinkiet łazienkowy z kryształkami lub kinkiet łazienkowy z regulowanym stelażem. Jeżeli chodzi o kolorystykę to dominuje kinkiet łazienkowy w kolorze chromu, bieli, czerni i szarości. Klasyczne kinkiety łazienkowe są oczywiście w kolorach starego złota lub brązu.

Nowoczesne kinkiety łazienkowe

Nowoczesne kinkiety łazienkowe zasługują na szerokie uznanie. Nowoczesne kinkiety łazienkowe na tle innych nie tylko wyróżniają się niezwykłym designem, ale i również posiadają już wbudowane moduły led. Nowoczesne kinkiety łazienkowe ze wbudowanym oświetleniem led doskonale pasuje do tego typu wnętrza, jakim jest łazienka. Nowoczesne kinkiety łazienkowe zazwyczaj świecą zimną lub neutralną barwą światła. Wynika to z tego, że tego typu barwa światła bardziej sprawdza się podczas wykonywania makijażu przed lustrem czy codziennej pielęgnacji twarzy. Nowoczesne kinkiety łazienkowe przybierają formę prostokątnej listwy, którą zawieszamy nad lustrem. Nowoczesne kinkiety łazienkowe swoją bryłą bardzo często przypominają kinkiety obrazowe.