Oprawy wpuszczane w podłoże

Oprawy wpuszczane w podłoże

Oprawy wpuszczane w podłoże to przydatne do oświetlenia podjazdu oraz tarasów oczka dostępne w szerokim asortymencie. Oprawy wpuszczane w podłoże pozwolą oświetlić dekoracyjnie lub też mocnym światłem elewację, ale też wskazać kierunek podjazdu czy ścieżki. Dostępne w mocnych i trwałych oprawach okrągłych lub kwadratowych o różnych wielkościach. Na pewno sprawią, że ogród oraz podjazd będą bezpieczniejsze oraz zyskają ładniejszy wygląd. Oczka oświetleniowe wyposażone w niezbędne akcesoria montażowe, które można również dokupić osobno i dopasować do swoich potrzeb. Oprawy wpuszczane w podłoże jakie posiadamy w swojej ofercie z pewnością sprawdzą się w twoim ogrodzie lub przestrzeni, którą chcesz oświetlić. W swojej ofercie posiadamy oprawy wpuszczane w podłoże wysokiej jakości od najlepszych producentów, którzy gwarantują długoletnie użytkowanie swoich produktów. Oprawy wpuszczane w podłoże zazwyczaj montowane są w dziury w ziemi, które zostały wcześniej przystosowane i posiadają zasilanie na energię elektryczną. W swojej ofercie posiadamy również lampy wpuszczane w podłoże zasilane solarnie tzn. w dzień ładują się energią słoneczną i w nocy oddają światło oświetlając potrzebną przestrzeń.

Oprawa wpuszczona

Oprawa wpuszczona w podjazd czy ścieżkę, która prowadzi od uliczki do wejścia pozwoli na oświetlenie wejścia do Twojego domu jak i sprawi że będzie ono bardziej bezpieczne i dekoracyjnie oświetlone. Takie oświetlenie, które wydobywa się z podłoża daje niesamowity efekt. Oprawa wpuszczona w podłoże jest specjalnie zabezpieczona i można po niej chodzić oraz jeździć. Takie oprawy pozwalają na swobodne przemieszczenie się w miejscach, gdzie nie ma innego oświetlenia.

Zobacz również nasze lampy ogrodowe kule, które stanowią piękne i nowoczesne oświetlenie Twojego ogrodu.

Lampy wpuszczane

Lampy wpuszczane to tak zwane lampy wpustowe w podłoże aby uzyskać oświetlenie wypływające z ziemi. Co daje niesamowity efekt. W swojej ofercie posiadamy szeroką ofertę lamp wpuszczanych od najlepszych polskich i zagranicznych producentów, którzy oferują lampy wpuszczane najwyższej jakości i gwarantują użytkowanie ich przez wiele lat. Lampy wpuszczane oddają światło, które można kierować w kierunku, który oświetli nam miejsce najbardziej wymagające światła. Lampy wpuszczane jakie posiadamy w swojej ofercie z pewnością spełnią wymagania nawet najbardziej wymagających klientów.