Lampy zewnętrzne

Lampy zewnętrzne

Łącznie produktów: 330
Pokazano 1-32 z 330 pozycji

Lampy zewnętrzne to oświetlenie charakteryzujące klasą szczelności wyższą niż IP65, co oznacza, że tego rodzaju oświetlenie jest odporne na działanie niekorzystnych warunków atmosferycznych, takich jak deszcz oraz śnieg. Lampy zewnętrzne wybierane przed domami oraz w ogrodzie to najczęściej lampy wiszące, lampy wbudowane w podłoże, kinkiety, słupki oświetleniowe, latarenki i inne oświetlenie, które oświetla zewnętrzną część naszego domu oraz ogrodu, ale również zdobi przydomowe . Takie oświetlenie dodaje światła zewnętrznej okolicy naszego domu oraz ogrodu, ale również ozdabia nasze przydomowe miejsca. Lampy zewnętrzne podzielić można na lampy klasyczne oraz lampy nowoczesne. Klasyczne lampy do ogrodu cechują się kolorem złota i kutymi elementami ozdobnymi, które idealnie wpasują się w stylowe ogrody.

Oświetlenie zewnętrzne domu

Oświetlenie zewnętrzne domu to lampy oświetlające bliską okolice naszych domów, dając im blask oraz widoczność podczas ciemności. Oświetlenie zewnętrzne to najczęściej kinkiety, słupki ogrodowe, latarenki, które umiejscowione przed wejściem domu skutecznie je oświetlają i pomagają w rozpoznawaniu osób, które nas odwiedzają. Słupki ogrodowe oraz latarenki umieszczamy niedaleko ścieżki, czy chodnika, wskazując wejście do naszych posesji. Bardzo modnym i ciekawym oświetleniem są kule ogrodowe, które jednocześnie dodaje mu bajkowego klimatu.

Zobacz nasze kinkiety zewnętrzne i wybierz najlepsze oświetlenie zewnętrzne dla Twojego domu.

Lampy zewnętrzne ścienne

W swojej ofercie posiadamy szeroką gamę lamp zewnętrznych ściennych, między innymi kinkiety, podświetlane numery domów, ale także lampy, podświetlające ściany naszych domów. Lampy zewnętrzne ścienne można sklasyfikować na oświetlenie nowoczesne oraz klasyczne. Wszystkie lampy cechują się odpowiednim stopniem szczelności, co sprawia, że lampy możemy umieszczać na dworze. Lampy w naszej ofercie ze względu na różnorodność wzorów i kolorów sprawia, że każdy znajdzie lampę idealną dla siebie.

Lampy zewnętrzne na dom

Polecamy lampy zewnętrzne na dom, które oświetlą miejsca niedaleko naszej posesji. W naszym asortymencie znajdują się lampy z wbudowanym czujnikiem ruchu, ledowe oraz klasyczne. Wszystkie lampy zewnętrzne wykonane są z produktów najwyższej jakości pochodzących od sprawdzonych producentów oświetlenia.

Najczęściej stosowane oświetlenie na zewnątrz domów to lampy wiszące umieszczone na gankach, altanach, czy wiatrołapach. Oświetlają wejście do domu oraz miejsca, gdzie spędzamy czas podczas letnich wieczorów. Lampy zewnętrzne wiszące z naszej oferty odnajdą zastosowanie w każdym domu niezależnie od jego stylu, od klasycznego, po nowoczesny.