Kinkiety

Kinkiety

Łącznie produktów: 163
Pokazano 1-32 z 163 pozycji

Przedstawiamy państwu największą ofertę kinkietów dla dzieci. Kinkiety w pokoju dziecięcym to najczęściej oświetlenie uzupełniające, które obok lamp wiszących, lamp podłogowych czy lamp stołowych tworzą zgraną całość i nie tylko oświetlają ale również zdobią pomieszczenie. Posiadamy w swojej ofercie kinkiety z oryginalnymi wzorami jak i te proste klasyczne bez wzorów. Posiadamy kinkiety dla chłopców jak i dla dziewczynek. Różnorodność wzorów i kolorów sprawi, że każdy znajdzie kinkiet dla swojej pociechy, która zadowoli dziecko i pozwoli mu cieszyć się z dodatkowego światła w pokoiku. Kinkiety, które posiadamy w swojej ofercie to między innymi kinkiety wykonane z drewna, metalowe kinkiety, kinkiety ledowe i na tradycyjną żarówkę a i również kinkiety zapalane na sznureczek.

Kinkiet do pokoju dziecka

W pokoju dziecka kinkiet ma zazwyczaj rolę oświetlenia dodatkowego, ale przydaje się wtedy, gdy nie potrzebujemy dużo światła na przykład przy zasypianiu dziecka lub jeśli dziecko boi się spać w ciemności kinkiet może świecić się całą noc. W swojej ofercie posiadamy kinkiety do pokoju dziecka z wieloma wzorami np. w gwiazdki, sowy, kropeczki czy inne najmodniejsze wzory.

Natomiast za podstawowe źródło oświetlenia dla twojej pociechy może posłużyć lampa z trzema abażurami dla dziecka. Ze względu na potrójną ilość światła oraz niewątpliwe funkcje dekoracyjne, jest to najczęściej wybierana lampa do pokoju dziecięcego.

Kinkiet dla chłopca

Chłopcy często przy wyborze dodatków do swojego pokoju decyzują się na zastosowaniu motywu, którym się interesują, jest to np. piłka nożna lub ulubione zwierzątko i taki tez motyw zastosowaliśmy na naszych kinkietach aby każdy znalazł lampkę dla siebie idealną. Kinkiet dla chłopca w większości przypadków ma kolor niebieski, zielony, szary lub granatowy to najczęściej wybierane przez chłopców kolory.

Kinkiet dla dziewczynki

Kinkiet najczęściej wybierany dla dziewczynki z pewnością musi mieć kolor różowy – to kolor, który kochają wszystkie małe księżniczki. Posiadamy w swojej ofercie kinkiety różowe w gwiazdki i z innymi wzorami lub gładkie. Kinkiety dla dziewczynki powinien być dopasowany do pozostałego oświetlenia w pokoju tzn powinien pasować do lampy wiszącej i pozostałego oświetlenia.

Kinkiet do pokoju chłopca

Posiadamy w naszym sklepie szeroką gamę kinkietów do pokoju chłopca. Mamy kinkiety posiadające wiele wzorów i kolorów i z pewnością każdy chłopiec znajdzie dla siebie idealny kinkiet.

Kinkiet do pokoju dziewczynki

Kinkiet w pokoju dziewczynki to dekoracja, która jest obowiązkowa i w niezwykły sposób ozdobi pokój małej księżniczki. Kinkiety, które małe dziewczynki wybierają najczęściej to lampy z dodatkiem koloru różowego. Różowy kinkietw pokoju dziewczynki dodaje jej charakteru i określa zainteresowania i ulubiony kolor dziewczynki. Kinkiet w pokoju dziewczynki pozwala na czytanie przy delikatnym świetne bez konieczności zapalania głównego sufitowego światła lub idealnie sprawdza się przy zasypianiu. Kinkiety dla dziewczynek często mają motywy lalek, ulubionego zwierzątka lub postaci z ulubionej bajki. W swojej ofercie posiadamy szeroką gamę kinkietów do pokoju dziewczynki. Nasze kinkiety dla dziewczynek są opatrzone certyfikatem CE co oznacza, że są one bezpieczne dla dzieci i bez obaw dzieci same mogą się nimi obsługiwać.