Lampy zewnętrzne wiszące

Lampy wiszące

Lampy wiszące do ogrodu dostępne w szerokim wyborze modeli, zarówno nowoczesnych, jak i klasycznych, stylizowanych na stare latarnie. W sprzedaży posiadamy także lampy zewnętrzne wiszące o dużej mocy, którymi można doskonale oświetlić podjazd czy większe przestrzenie. Lampy zewnętrzne wiszące sprawdzą się oczywiście również przy wejściu, gdzie będą witały gości swoim delikatnym światłem. Wszystkie prezentowane przez nas lampy zewnętrzne wiszące są wykonane z wytrzymałych materiałów, które będą dobrze zdawały egzamin na zewnątrz. Lampy zewnętrzne wiszące sprzedajemy z zestawami montażowymi do szybkiej i wygodnej instalacji. Lampy zewnętrzne wiszące doskonale pasują jako oświetlenie tarasów, zwłaszcza w gorące letnie wieczory sprawdzą się jako dodatkowe oświetlenie podczas spotkania ze znajomymi czy relaksie po ciężkim dniu na świeżym powietrzu.

Lampy wiszące ogrodowe

Lampy ogrodowe to nie tylko słupki czy kinkiety umiejscowione na elewacjach budynków to również lampy wiszące. Lampy wiszące ogrodowe można podzielić na dwie grupy. Nowoczesne lampy wiszące ogrodowe bazują głównie na wbudowanym oświetleniu led, które generuje niskie koszty użytkowania lampy a zarazem wbudowane źródło światło, znacznie poprawia walory estetyczne tego typu oświetlenia. Klasyczne lampy wiszące ogrodowe najczęściej stylizowane są na dawne latarenki i dominują w kolorach starego złota, brązu i czerni. Coraz większą popularnością cieszą się lampy wiszące ogrodowe w kolorze bieli lub czerni. Tego typu lampy wiszące ogrodowe doskonale pasują do tarasów czy altanek urządzonych w stylu prowansalskim. Wybierając lampy wiszące ogrodowe warto zwrócić uwagę, na możliwość dokupienia z tej samej serii kinkietów i lamp stojących, tak żeby stworzyć spójną aranżację oświetlenia na zewnątrz domu.

Lampy wiszące tarasowe

Lampy wiszące tarasowe to przede wszystkim charakterystyczne oświetlenie zawieszone na długim metalowym łańcuszku. W większości modeli lampy wiszące tarasowe można skrócić i dostosować ich długość do własnych potrzeb. Lampy wiszące tarasowe idealnie pasują do oświetlenia stołu lub zestawu wypoczynkowego na tarasie. Dodatkowo lampy wiszące tarasowe uzupełniają dodatkowe oświetlenie, jakim są kinkiety czy słupki ogrodowe. Lampy wiszące tarasowe to w głównej mierze oświetlenie stylizowane na dawne latarenki. Misternie zaprojektowana metalowy stelaż jest ozdobiony za pomocą przezroczystego, mlecznego lub przezroczystego szkła. Lampy wiszące tarasowe dają dużo światła a dzięki możliwości zastosowania źródła światła led, znacznie mniej kosztuje ich użytkowanie. Wielu z nas nurtuje to pytanie, jakie lampy wiszące tarasowe wybrać. Spośród tak bogatej oferty warto zwrócić uwagę na wysoki stopień szczelności, ponieważ lampy wiszące tarasowe są narażone na szereg warunków atmosferycznych.

Oświetlenie wiszące zewnętrzne

Oświetlenie wiszące zewnętrzne jest równie ważne, jak kinkiety podkreślające walory elewacji budynku czy słupki ogrodowe oświetlające ścieżkę prowadzącą do domu, czy ogrodu. Oświetlenie wiszące zewnętrzne jest bardzo często montowane przed wejściem do domu lub na tarasie czy balkonie. Wszystkie te wyżej wymienione miejsca zasługują na oświetlenie o wysokim stopniu szczelności ze względu na to, że są narażone na wiele czynników atmosferycznych. Szeroka oferta sprawia, że bardzo ciężko wybrać idealne oświetlenie wiszące zewnętrzne. Do tarasów czy balkonów urządzonych w stylu prowansalskim idealnie wpasuje się oświetlenie wiszące zewnętrzne stylizowane na dawne latarenki w kolorze bieli lub starego złota. Do nowoczesnych aranżacji polecamy czarne oświetlenie wiszące zewnętrzne ze wbudowanym źródłem światła led.