Kinkiety do sypialni

Kinkiety

Łącznie produktów: 1322
Pokazano 1-32 z 1322 pozycji
VERO GRAY

Kinkiety nowoczesne

VERO GRAY

 

Cena 89,00 zł

Bardzo ważnym oświetleniem w takim wnętrzu jak sypialnia są kinkiety. Kinkiety do sypialni w pełni zastąpią lampki nocne, a dzięki ich montaży do ściany zyskamy dodatkowe miejsce na stoliku nocnym. Dodatkowo w naszej ofercie posiadamy kinkiety do sypialni z regulowanym ramieniem, które umożliwi skierowanie światła w miejsce, na którym nam najbardziej zależy. Najczęściej wybieranymi kinkiety do sypialni są te modele lamp, które są zdobione kryształkami. Mimo wszystko sypialnia to wnętrze, w którym lubimy otaczać się przedmiotami w stylu Glamour. Podobną popularnością cieszą się nowoczesne kinkiety do sypialni. Na szczególną uwagę zasługują kinkiety do sypialni wykonane z drewna lub metalu.

Nowoczesne kinkiety do sypialni

Nowoczesne kinkiety do sypialni to przede wszystkim lampy wykonane z drutu. Abażury w finezyjnych kształtach w pełni odsłaniają żarówki. Nowoczesne kinkiety do sypialni z odsłoniętymi żarówkami bardzo ładnie się prezentują z żarówką typu edison lub retro. Nowoczesne kinkiety do sypialni bardzo często posiadają już wbudowane moduły led. Takie rozwiązanie znacznie zmniejszy rachunki za prąd. Nowoczesne kinkiety do sypialni występują w szerokiej gamie kolorystycznej, jednak najpopularniejsze kolory to czerń, biel i szarość. Nowoczesne kinkiety do sypialni bardzo często posiadają włącznik na obudowie, który znacznie ułatwia korzystanie z lampy. Nowoczesne kinkiety do sypialni posiadają również wtyczkę do gniazdka. Takie rozwiązanie sprawia, że kinkiet można zamontować nawet w takich miejscach, w których nie ma poprowadzonej instalacji elektrycznej w ścianie.

Obejrzyj także nasze nastrojowe i niezwykle praktyczne lampy nocne - sypialnia, to lampy, które możesz postawić tuż obok Twojego łóżka, aby zapewnić sobie odrobinę światła np. do czytania przed snem.

Kinkiet sypialnia

Główne oświetlenie w takim wnętrzu jak sypialnia powinno być uzupełnione o dodatkowe lampy. Bardzo często do sypialni wybieramy lampy podłogowe i lampki na stoliki przy łóżku. Nie można w tym wnętrzu zapomnieć o lampie ściennej takiej jak kinkiet. Sypialnia może stać się o wiele bardziej funkcjonalna, jeżeli zamiast lampek nocnych miejsce przy łóżku oświetlimy za pomocą kinkietu. Na chwilę obecną posiadamy w naszej ofercie kinkiet sypialnia w prawie każdym kolorze i kształcie. Nowoczesne kinkiet sypialnia bardzo często są wykonane z takich materiałów jak drewno oraz metal. Nowoczesne kinkiet sypialnia mogą mieć materiałowe abażury lub posiadać abażur wykonany z samego drutu, a nawet niektóre modele nie posiadają żadnych abażurów, tylko widoczną żarówkę.

Kinkiety sypialniane

Kinkiety sypialniane w większości modeli posiadają włącznik przy obudowie. Klasyczne kinkiety sypialniane są zapalane za pomocą wystającego z obudowy sznureczka. Jest to bardzo funkcjonalne rozwiązanie, ponieważ nie ruszając się z łóżka można zapalić i zgasić światło. Dodatkowo kinkiety sypialniane zapalane w ten sposób znacznie zyskują na swoim wyglądzie. Nowoczesne kinkiety sypialniane posiadają tradycyjny włącznik najczęściej umiejscowiony na obudowie lub na kablu lampy. Kinkiety sypialniane zarówno te z materiałowym abażurem, jak i te ze szklanym kloszem bardzo ładnie się prezentują przy łóżku i stanowią dodatkowe oświetlenie podczas wieczornego czytania. Wybierając kinkiety sypialniane z tej samej serii co lampa wiszącą, wprowadzamy do wnętrza dodatkowy ład i harmonie.