Tablica edukacyjna drewniana Kalendarz

 

Tablica edukacyjna drewniana Kalendarz

73,00 zł
Ilość

22 266 0 808
605 366 366
Czynne: 8:00 - 16:00
NAPISZ DO NAS
sklep@dom.pl
SPRAWDŹ JAK PAKUJEMY
Nasze paczki
ZWROT TOWARU
Do 30 dni
DARMOWA DOSTAWA
powyżej 200zł
22 266 0 808
605 366 366
Czynne: 8:00 - 16:00
NAPISZ DO NAS
sklep@dom.pl
 
SPRAWDŹ JAK PAKUJEMY
Nasze paczki
ZWROT TOWARU
Do 30 dni
 
BEZPIECZNA PRZESYŁKA
DARMOWA DOSTAWA
powyżej 200zł
 
Kupuj więcej płać mniej! rabaty od -5% do -8%. Zobacz rabat w koszyku. Szczegóły
 

Tablice sensoryczne cieszą się dużym zainteresowaniem wśród rodziców. Ta konkretna jest atrakcyjna również dla starszych dzieci, ponieważ przy jej pomocy dziecko łatwiej i chętniej nauczy się rozumienia i obsługi kalendarza, a także dni tygodni, nazwy miesięcy czy pór roku.

Podczas zabawy można:

  • ustawić dzień miesiąca
  • ustawić miesiąc
  • zaznaczyć dzień tygodnia
  • wybrać godzinę
  • wybrać aktywności do podjęcia w danym dniu
  • zaznaczyć pogodę
  • ustawić porę roku

Całość została wykonana z największą dbałością o szczegóły, a wszystkie ilustracje doskonale dopasowano do pory roku czy aktywności. Kolorystyka miesięcy pasuje do pory roku - miesiące zimowe tj. grudzień, styczeń i luty mają kolor niebieski, wiosenne żółty, letnie zielony, a jesienne pomarańczowy. Zegar skonstruowano w ten sposób, aby można było odczytywać godziny w systemie 12- i 24-godzinnym oraz minuty. Dni tygodnia mają pod spodem kropki, które informują który to dzień tygodnia. Dodatkowo sobota i niedziela mają inny kolor, dzięki czemu widać, że jest to weekend. Koło aktywności to miejsce w którym można wyznaczyć co Was czeka w danym dniu. Pogoda to miejsce, w którym zaznaczycie czy w danym dniu świeci słońce, pada deszcz lub śnieg, czy jest wiatr, zachmurzenie czy mgła. Pory roku natomiast zdobią sympatyczne zwierzęta. Wiosną króliczek dogląda planów, latem bóbr buduje żeremia, jesienią jeżyk zbiera spadające jabłka, a zima to ulubiona pora misia polarnego.

Wiek: 3+

Wymiary: 42,5 x 42,5cm

Referencja: N5012

Deklaracja zgodności CE

Gwarancja oryginalności w DOM.PLUważaj na podróbki marnej jakości, które pojawiły się w sieci! Kupując w DOM.PL masz pewność, że produkt jest w 100% oryginalny.